Marzena: „Bóg czyni wszystko we właściwym dla nas czasie” św. Edyta Stein

Z perspektywy czasu widzę, że czas był na prawdę idealny
Read More

AGNIESZKA: Złe emocje i gniew zostały zabrane z mojego serca !

Chwyciłam się mocno za rękę Matki Bożej i już nie mogę bez tej modlitwy żyć.Złe emocje i gniew zostały zabrane z mojego serca ,zaczełam inaczej patrzeć na mamę .Otworzyłam się na siostrę, przestałam jej zazdrościć lepszego życia i dostrzegłam problemy z którymi musi się borykać.
Read More

Ewa: Otrzymałam wile łask, w małżeństwie najwięcej!

Pragnę złożyć obiecane Matce Bożej świadectwo. Brak mi słów, nie mogę złożyć myśli tak ciężko opisać w kilku zdaniach te wszystkie dobra jakie otrzymałam. Nowenn odmówiłam już kilka, w różnych intencjach - świadectwo moje pierwsze. Najtrudniej zmówić mi było za siebie.
Read More

Magdalena: Zdana matura

Witam serdecznie, pragnę podzielić się z Wami moim świadectwem Nowenny Pompejańskiej. Od lipca zbierałam się do napisania świadectwa.
Read More

studentka: pomyślnie zdane trudne egzaminy

Już nie liczę moich nowenn, odmówiłam ich ponad 20 ... jedna po drugiej, Nowenna "uzależnia " , kończę jedną a następnego dnia zaczynam drugą
Read More

Maja – LIST: Dobry przyjaciel

wczoraj juz powoli tracilam nadzieje ze ta modlitwa cos da. ogolnie odmawiam ja juz od tygodnia a dzis po odmowieniu sama do siebie sie usmiechnelam i czuje ze bedzie dobrze ze ta osoba za ktora sie modle znow bedzie dobra tak jak kiedys bo jesli to ma byc jedyna prosba w moim zyciu to wlasnie o niego by znow powrocil ten stary dobry przyjaciel ktorego poznalam w kosciele i ktory zawsze potrafil pomoc a nie ten ktory wszystkich obraza. trzymajcie kciuki bym wytrwala do konca ale wiem ze Maryja i sam Bog czuwaja bym dotarla do konca. 🙂

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!