Nika: Cuda dokonują się, gdy człowiek wielbi Boga

Minęło kilka miesięcy odkąd zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską. Otrzymałam wiele łask, które trudno nawet zliczyć. Otrzymałam więcej, niż nawet prosiłam.
Przeczytaj całość

Anonim: Problem rozwiązany – prawo jazdy

Witam chcę napisać tu o moim świadectwie . Prosiłem Matkę Bożą o zdane prawo jazdy . Już po odmówieniu częśći błagalnej moja łaska została spełniona . Polecam ją każdemu kto ma problem w życiu a mi ciężko było zdać. Dzięki
Przeczytaj całość

Danuta: Podziękowanie .

Zostałam wysłuchana. Pragnę z całego serca podziękować Matce Bożej z Pompejów za wszystkie otrzymane łaski.Wiara czyni cuda.
Przeczytaj całość

Monika: Mój synek pod opieką Mateńki

Jest to moja druga Nowenna.Pierwsze świadectwo złożyłam-teraz pragnę złożyć drugie.Problem z którym nie mogłam sobie poradzić dotyczył mojego synka.Ma 7 lat.Jest jedynakiem.Problemy zaczęły się gdy dostał pierwszy tablet,w związku z tym zaczął po kryjomu oglądać na internecie gry gdzie padały brzydkie słowa...
Przeczytaj całość

M: Prośba o dar mowy dla dziecka

Witam wszystkich czytelników. Nowennę, już czwartą, odmawiałam w intencji mojego trzyletniego synka. Słabo mówił, praktycznie same końcówki wyrazów, ciężko było go zrozumieć. Cieszyliśmy się, że w ogóle mówi, bo do trzeciego roku życia mówił tylko podstawowe wyrazy i rozwój mowy stał w miejscu. Robiliśmy co w naszej mocy – logopeda, terapia integracji sensorycznej, terapia metodą krakowską i chociaż rozumienie było dobre mowa nie postępowała. Wcześniej odmówiłam trzy nowenny pompejańskie z prośbą o jego zdrowie. W listopadzie zaczęłam nowennę razem z ojcem Adamem Szustakiem z prośbą o poprawę mowy. Już w trakcie odmawiania widać było postępy. Jest coraz lepiej, chociaż dalej nie idealnie. Synek mówi całe wyrazy, zdania, choć czasem niewyraźnie, ale się stara.
W tym czasie też z pomocą Matki Bożej znaleźliśmy przedszkole, do którego go zapisaliśmy. Nie brałam pod uwagę przedszkola publicznego, dlatego, że nie wyobrażałam sobie, żeby moje dziecko dało sobie radę w miejscu, gdzie jest jedna pani i kilkanaście dzieci. Trafiliśmy do miejsca, gdzie są cztery panie i kilkanaście dzieci. Niestety, choć pani może poświęcić mu więcej uwagi to nadal przeraża go liczba dzieci i adaptacja trwa już drugi miesiąc, ale jest coraz lepiej. Początki przedszkola były trudne i oprócz nowenny odmawiałam również razem z ojcem Szustakiem Litanię dominikańską, którą odmawia się we wszelkim utrapieniu (polecam zobaczyć na kanale Youtube). Ta wspaniała modlitwa też przyniosła owoce, bo choć synek nadal się trochę boi przedszkola, to już nie płacze i mówi, że chce iść. Lubi tam panie i twierdzi, że kocha jedną z dziewczynek 🙂 Dziękuję Matce Bożej z całego serca, że zaopiekowała się moim dzieckiem i mną, bo dla mnie też był to ciężki okres – żyję w nieustającym stresie od blisko dwóch lat, ze względu na zdrowie synka i jego rozwój. Synek miał zdiagnozowane różne choroby, brał leki, po odstawieniu których zaczął mówić – ogólnie nie jest łatwo. Nasze życie wygląda tak, że biegamy codziennie na inną terapię i robimy wszystko co w naszej mocy, żeby jego rozwój przebiegał prawidłowo i dzięki Bogu jest coraz lepiej. Dzięki temu doświadczeniu nauczyłam cieszyć się codziennością i doceniać taki rzeczy jak rodzina i zdrowie.
Wszystkich czytających proszę o krótką modlitwę w intencji mojego dziecka, bo właśnie zachorował na ospę i wszystkie zajęcia odwołaliśmy. Najbardziej się martwię o powrót do przedszkola, żeby po dwutygodniowej przerwie chciał iść z powrotem bez płaczu.
Matka Boża nikogo beż opieki nie zostawi.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "M: Prośba o dar mowy dla dziecka"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
enia
Gość

M wróci wróci chętnie do przedszkola , bo przecież ma tam swoją dziewczynkę . którą kocha. Życzę cierpliwości , wszystko będzie dobrze .Pomodlę się za Aniołka .
M jest Nowenna do Dzieciątka Koletańskiego , odmówcie , poprosić Dziecię Jezus .
Szczęść Boże

M.aria
Gość
M.aria

Dziękuję za wsparcie. Właśnie skończyłam odmawiać nowennę do dzieciątka kaletańskiego. ☺ z pewnością zacznę kolejną.

Anna
Gość

Ten sam problem mam z moim synkiem ale modlę się,uczymy i brniemy do przodu! Będzie dobrze,bo mamy przy sobie Maryję-kto jak kto,ale taka Matka u boku to zaszczyt i błogosławieństwo! Na pewno NAM pomoże.
Pozdrawiam

M.aria
Gość
M.aria

Na pewno. To najwspanialsza Matka.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!