Kasia: Modlitwa o nawrócenie i… miłość

Chyba nadszedł czas abym i ja podzieliła się się z Wami swoim świadectwem. Jakiś czas temu spotkałam swojego przyjaciela, okazało się że kompletnie odwrócił się od Boga. Postanowiłam się pomodlić o jego nawrócenie i miłość dla nas dwojga Nowenną Pompejańską. Co prawda kontakt znowu nam się urwał i nie mam...
Read More

ONA: Syn przestał brać narkotyki

Odmówiłam już kilka nowenn pompejańskich i wreszcie znalazłam czas, by złożyć świadectwo. O nowennie dowiedziałam się od koleżanki z pracy. Koleżanki syn wpadł w złe towarzystwo, zażywał narkotyki, nie chciał żyć...było z nim bardzo źle. Koleżanka z mężem szukali wszędzie pomocy, psycholog, terapeuta... mieli słaby kontakt z synem. Gdy koleżanka nie widziała już nadziei, wzięła różaniec i zaczęła modlić się nowenną w intencji syna.
Read More

Bożena: Uratowanie małżeństwa i uzdrowienie z choroby.

Za parę dni kończę drugą nowennę,na stronę trafiłam gdy szukałam pomocy bo nie wiedziałam gdzie szukać.Nowennę odmówiłam o ratowanie mojego małżeństwa.Nie było dna bez kłótni,mąż przez tydzień nie odzywał się.Po paru dniach nowenny mąż zaczął mnie przepraszać i z dnia na dzień było coraz lepiej.Pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać 2.04.2014r.A 16.04...
Read More

Elżbieta: Modlitwa matki

O życiu córki zdecydowała niecała minuta. Utrzymywana była w śpiączce farmakologicznej. Rokowania były złe, nastąpił już obrzęk mózgu potwierdzony badaniem tomograficznym. I zdarzył się cud
Read More

Mela – łaski poprzez nowennę

Witam! O Nowennie Pompejanskiej dowiedzialam sie ze strony Pudelka. Troche to dziwne, ale skuteczne. Wydaje mi sie, ze natknelam sie na nia w odpowiednim momencie zycia. Dlatego, ze brakowalo mi wiary, nie tylko w Opatrznosc Boza, ale takze i wiary w siebie. Kiedy zaczelam odmawiac modlitwe bylam naprawde w wielkiem...
Read More

Łucja: Partner na studniówkę

Witam wszystkich! 🙂 Moją drugą Nowennę pompejańską odmawiałam prosząc o partnera na studniówkę. Wiem że dla niektórych może wydać się to błachą sprawą ale dla nie nie było. Miałam już dość chodzenia wszędzie sama. Do modlenia się nowenną w tej intencji zachęciła mnie moja siostra. Przez całą część błagalną nic się nie działo w tym kierunku. Czasami miałam bardzo złe samopoczucie, tak że miałam ochotę przestać się modlić. Ostatniego dnia części błagalna kiedy skończyłam różaniec pomyślałam sobie: Nic się nie wydarzyło i za co ja mam dziękować w kolejnej części. Następnego dnia (czyli pierwszy dzień części dziękczynne), jak się obudziłam dostałam SMS-a od mojej przyjaciółki, w którym pisała że znalazła dla mnie partnera na studniówkę. Spotkałam się z tym chłopakiem i okazał się być taki jakiego sobie wymarzyłam. Wczoraj odbyła się studniówka i było cudownie. Jestem bardzo wdzięczna Matce Bożej Pompejańskiej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

11 komentarzy do "Łucja: Partner na studniówkę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aleksandra
Gość
Aleksandra

Super! Chwała Panu!

Łucja
Gość
Łucja
W dobrym kierunku poszłaś. Teraz módl się nadal aby Matka Boża postawiła na Twojej drodze partnera życiowego. Nie przestawaj się modlić, nawet wtedy, kiedy będzie Ci się wydawać, że to jest Ten na całe życie. Bardzo łatwo pomylić miłość z zakochaniem. Pytaj Jezusa na adoracji Najświętszego Sakramentu o wszystko. On Ci odpowie. Może to być wprost lub przez zaistniałe okoliczności. Czytaj pismo święte. Ja codziennie czytam 1 stronę z książki autorki Sarah Joung pt.” Jezus mówi do ciebie” wraz z wersetami pisma świętego wskazanymi pod każdym przesłaniem na dany dzień. Ta książka pozwoliła mi z pokojem patrzeć na siebie, innych… Czytaj więcej »
nieznajoma
Gość
nieznajoma

I co ? Wymodliłaś męża? Ile lat się modliłaś?

gosia
Gość

ja też sie modle codziennie zeby moj mąż wrócił do naszej rodziny najgorsze to być samej pozdrawiam

Łucja
Gość
Łucja

Tak.Kilka miesięcy. Pomogła mi Matka Boża Częstochowska. W każdą pierwszą sobotę miesiąca o godz. 17-tej na Jasnej Górze jest msza święta z modlitwami zawierzenia się Matce Bożej i przekazanie Jej swoich intencji. Są świadectwa szczęśliwych małżeństw i wielu innych osób o otrzymanych łaskach i cudach. Przyjeżdżają pielgrzymki, są tłumy ludzi. Wątpiących odsyłam do obejrzenia na jootubie ” Moc Zawierzenia – świadectwo Marii-Emanuel Dziemian”.
Pozdrawiam.

nieznajoma
Gość
nieznajoma

To znaczy, ze ja się źle modliłam skoro przez ponad 10 lat i nic…

Magda
Gość

Nie można porównywać…Pan Jezus mówił mistyczce Alicji Lenczewskiej, że każdego prowadzi inną najlepszą dla niego drogą…
Też słyszałam o spektakularnych łaskach zawierzenia się Matce Bożej na Jasnej Górze aktem zawierzenia, jedna znajoma zawierzyła męża i przestał pić i stał się aktywnym chrześcijaninem.

alik
Gość

Magdo to tak nie działa, w rzeczywistości najprawdopodobniej Maryja wyprosiła dla niego łaskę wiary i wytrwałości w abstynencji. Człowiek jest wolny, Bóg szanuje jego wolność, dlatego człowiek wszystko może odrzucić. A Bóg ma dla każdego z nas najwspanialszy plan na nasze życie i w to warto wierzyć, tego się trzymać, pamiętając słowa Maryi „zróbcie wszystko cokolwiek wam powie”.

Łucja
Gość
Łucja
Nie można tak oceniać zaistniałej sytuacji. Najważniejsza jest przemiana myślenia i modlitwa sercem. To jest proces, który kazdy musi przejść indywidualnie. Radzę zacząć od spowiedzi generalnej, ale takiej szczerej i u dobrego spowiednika. Bardzo ważne jest w życiu przebaczenie tym, którzy nas skrzywdzili i sobie samemu a nawet Bogu. Skuteczna jest ” Modlitwa przebaczenia” o. Roberta DEGRANDIS SSJ. Odmawia się ją codziennie przez miesiąc / to bardzo ważne /. Ja przez pierwsze dwa tygodnie tylko czytałam, potem dopiero rozumiałam to co czytam i z każdym dniem było mi lżej na sercu. Nigdy nie pomyślałabym, że tylu osobom muszę przebaczyć. Istotne… Czytaj więcej »
enia
Gość
Łucja tak masz rację , zanim zabierzemy się za modlitwę , dobrą spowiedź popracować potrzeba nad wybaczeniem . Jeśli nie mamy przebaczone jesteśmy zamknięci na łaski od Boga . Osoby z problemami , które trafiały do śp.ks.Amortha , a miały nie wybaczone to ksiądz nawet nie modlił się nad nimi ,ze to szkoda było jego czasu , bo nic by nie dało .Na 1 miejscu wybaczenie . Wybaczyć i błogosławić te osoby które nas skrzywdziły. Jest to proces dłuższy , który trwa w nas . Są różne modlitwy , piękne modlitwy i pomocne w książce „Uwolnienie z mocy złego ducha”… Czytaj więcej »
Kama
Gość

Modle się w podobnej intencji tylko na uroczystość rodzinną. Mam dość bycia samej. Tak bardzo bym chciała żeby Matka Boża mnie wysłuchała to będzie dla mnie naprawdę cud

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.