Łucja: Partner na studniówkę

Witam wszystkich! 🙂 Moją drugą Nowennę pompejańską odmawiałam prosząc o partnera na studniówkę. Wiem że dla niektórych może wydać się to błachą sprawą ale dla nie nie było. Miałam już dość chodzenia wszędzie sama. Do modlenia się nowenną w tej intencji zachęciła mnie moja siostra. Przez całą część błagalną nic się nie działo w tym kierunku. Czasami miałam bardzo złe samopoczucie, tak że miałam ochotę przestać się modlić. Ostatniego dnia części błagalna kiedy skończyłam różaniec pomyślałam sobie: Nic się nie wydarzyło i za co ja mam dziękować w kolejnej części. Następnego dnia (czyli pierwszy dzień części dziękczynne), jak się obudziłam dostałam SMS-a od mojej przyjaciółki, w którym pisała że znalazła dla mnie partnera na studniówkę. Spotkałam się z tym chłopakiem i okazał się być taki jakiego sobie wymarzyłam. Wczoraj odbyła się studniówka i było cudownie. Jestem bardzo wdzięczna Matce Bożej Pompejańskiej.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną

11
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
8 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
8 Autorzy
eniaalikMagdagosiaKama Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Aleksandra
Gość
Aleksandra

Super! Chwała Panu!

Łucja
Gość
Łucja

W dobrym kierunku poszłaś. Teraz módl się nadal aby Matka Boża postawiła na Twojej drodze partnera życiowego. Nie przestawaj się modlić, nawet wtedy, kiedy będzie Ci się wydawać, że to jest Ten na całe życie. Bardzo łatwo pomylić miłość z zakochaniem. Pytaj Jezusa na adoracji Najświętszego Sakramentu o wszystko. On Ci odpowie. Może to być wprost lub przez zaistniałe okoliczności. Czytaj pismo święte. Ja codziennie czytam 1 stronę z książki autorki Sarah Joung pt.” Jezus mówi do ciebie” wraz z wersetami pisma świętego wskazanymi pod każdym przesłaniem na dany dzień. Ta książka pozwoliła mi z pokojem patrzeć na siebie, innych… Czytaj więcej »

nieznajoma
Gość
nieznajoma

I co ? Wymodliłaś męża? Ile lat się modliłaś?

gosia
Gość
gosia

ja też sie modle codziennie zeby moj mąż wrócił do naszej rodziny najgorsze to być samej pozdrawiam

Łucja
Gość
Łucja

Tak.Kilka miesięcy. Pomogła mi Matka Boża Częstochowska. W każdą pierwszą sobotę miesiąca o godz. 17-tej na Jasnej Górze jest msza święta z modlitwami zawierzenia się Matce Bożej i przekazanie Jej swoich intencji. Są świadectwa szczęśliwych małżeństw i wielu innych osób o otrzymanych łaskach i cudach. Przyjeżdżają pielgrzymki, są tłumy ludzi. Wątpiących odsyłam do obejrzenia na jootubie ” Moc Zawierzenia – świadectwo Marii-Emanuel Dziemian”.
Pozdrawiam.

nieznajoma
Gość
nieznajoma

To znaczy, ze ja się źle modliłam skoro przez ponad 10 lat i nic…

Magda
Gość
Magda

Nie można porównywać…Pan Jezus mówił mistyczce Alicji Lenczewskiej, że każdego prowadzi inną najlepszą dla niego drogą…
Też słyszałam o spektakularnych łaskach zawierzenia się Matce Bożej na Jasnej Górze aktem zawierzenia, jedna znajoma zawierzyła męża i przestał pić i stał się aktywnym chrześcijaninem.

alik
Gość
alik

Magdo to tak nie działa, w rzeczywistości najprawdopodobniej Maryja wyprosiła dla niego łaskę wiary i wytrwałości w abstynencji. Człowiek jest wolny, Bóg szanuje jego wolność, dlatego człowiek wszystko może odrzucić. A Bóg ma dla każdego z nas najwspanialszy plan na nasze życie i w to warto wierzyć, tego się trzymać, pamiętając słowa Maryi „zróbcie wszystko cokolwiek wam powie”.

Łucja
Gość
Łucja

Nie można tak oceniać zaistniałej sytuacji. Najważniejsza jest przemiana myślenia i modlitwa sercem. To jest proces, który kazdy musi przejść indywidualnie. Radzę zacząć od spowiedzi generalnej, ale takiej szczerej i u dobrego spowiednika. Bardzo ważne jest w życiu przebaczenie tym, którzy nas skrzywdzili i sobie samemu a nawet Bogu. Skuteczna jest ” Modlitwa przebaczenia” o. Roberta DEGRANDIS SSJ. Odmawia się ją codziennie przez miesiąc / to bardzo ważne /. Ja przez pierwsze dwa tygodnie tylko czytałam, potem dopiero rozumiałam to co czytam i z każdym dniem było mi lżej na sercu. Nigdy nie pomyślałabym, że tylu osobom muszę przebaczyć. Istotne… Czytaj więcej »

enia
Gość
enia

Łucja tak masz rację , zanim zabierzemy się za modlitwę , dobrą spowiedź popracować potrzeba nad wybaczeniem . Jeśli nie mamy przebaczone jesteśmy zamknięci na łaski od Boga . Osoby z problemami , które trafiały do śp.ks.Amortha , a miały nie wybaczone to ksiądz nawet nie modlił się nad nimi ,ze to szkoda było jego czasu , bo nic by nie dało .Na 1 miejscu wybaczenie . Wybaczyć i błogosławić te osoby które nas skrzywdziły. Jest to proces dłuższy , który trwa w nas . Są różne modlitwy , piękne modlitwy i pomocne w książce „Uwolnienie z mocy złego ducha”… Czytaj więcej »

Kama
Gość
Kama

Modle się w podobnej intencji tylko na uroczystość rodzinną. Mam dość bycia samej. Tak bardzo bym chciała żeby Matka Boża mnie wysłuchała to będzie dla mnie naprawdę cud

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną