Hanna: Uzdrowienie z alkoholizmu

To już moje drugie świadectwo dotyczące wysłuchania intencji i otrzymania łaski za wstawiennictwem Najświętszej Marii Panny. Na początku tego roku, zupełnym przypadkiem odnowiłam starą znajomość z kolegą, którego bardzo miło wspominałam. Niestety okazało się, że od wielu lat jest alkoholikiem.
Read More

Bożena: Większa miłość, większa pokora

Odmówiłam już chyba 10 ,albo więcej nowenn ,ale składam dopiero drugie świadectwo .Właściwie nie wiem dlaczego ,obiecałam przecież ,że będę sławić tą modlitwę. Może dlatego ,że nie wszystkie modlitwy zostały wysłuchane tak jak chciałam i obraziłam się na Matkę Boską,a przecież nowenna nazywa się" nie do odparcia ".
Read More

Agnieszka: Podziękowanie Matce Najświetszej

Właśnie dzisiaj zaczęłam odmawiać drugą część Nowenny Pompejańskiej w intencji mojego chłopaka, która może wydawać się niemożliwa do spełniania, dla tych którzy nie ufają Matce Bożej. Nie wiem, jak wyrazić wdzięczność słowami za wszystkie dary, które otrzymałam podczas odmawiania Nowenny (to jest moja druga). Przeczytaj Agnieszka: Podziękowanie Matce Najświetszej
Read More

Anna: Po każdym badaniu uśmiech lekarki że jest dobrze !

W ostatnich dwóch, trzech latach ( już nie pamiętam dokładnie) kilkakrotnie odmawiałam nowennę, najczęściej w różnych sprawach życiowych mojego syna i moich osobistych.
Read More

Dagmarka: Ocean łask

Częściej uczęszczam na mszę świętą i na adorację Najświętszego Sakramentu, oraz doznaję wewnętrznego poznania błędów i grzechów jakie popełniałam i popełniam z jednoczesną pociechą i pomocą aby je zwalczać, a także pracować nad sobą na Chwałę Pana :) Dzięki Mamie mogę napisać to świadectwo, ponieważ dzięki jej wstawiennictwu oraz opiece udało mi się uniknąć poważnych wypadków drogowych czy stłuczek.
Read More

Krystyna: Najpiękniejszy prezent na Dzień Babci

Witam wszystkich czytająch! Dzisiaj poczułam nieodpartą potrzebę podzielenia się z wami moimi doświadczeniami związanymi z mocą Nowenny Pompejńskiej. Nowennę odmawiam od ok. 2-ch lat z małymi przerwami w różnych intencjach. Jest to moje drugie świadectwo wstawiennictwa Matki Przenajświętszej do Jezusa w moich ziemskich sprawach. Otóż jedną z Nowenn odmówiłam w intencji poczęcia dzieciątka u córki i zięcia, którzy już wychowują dwoje swoich dzieci w wieku 6 i 8 lat, ale bardzo chcieli mieć jeszcze jedno dziecko. Mimo kilkuletnich starań nie udawało się. Królowa Różańca Świętego wysłuchała mojej prośby i wkrótce po zakończeniu Nowenny w tej intencji, córka zaszła w długo wyczekiwaną ciąże. Potem okazało się, że są jakieś niejasności z rozwijającym się płodem, więc następną Nowennę odmówiłam o zdrowie dzieciątka. I znowu nadeszła Maryi,moja intencja została wysłuchana. Kolejne badania wykazywały, że jest lepiej,,, i wszystko wrócilo do normy. W życiu codziennym, w różnych drobniejszych sprawach również wyraznie odczuwam pomoc Niebios i uważam, że jest to zasługa Matki Bożej, a to, co wydarzyło się ostatnio przeszło moje najśmielsze oczekiwania, otóż dokładnie w dniu babci-21 stycznia, moja córka urodziła zdrową, śliczną córeczke, Ania będzie miała na imie. Czy ta data to zbieg okoliczności? A może przypadek? Dla mnie jest to dowód na działanie Maryi i jej wstawiennictwo u Jezusa, to prawie tak jakby mi powiedziala: „Za te wszystkie odmówione na moją cześć Różańce, daję ci wymodloną wnusie na dzień babci”. Czy mogłabym otrzymać lepszy prezent z tej okazji?,,,absolutnie nie. Z całego serca dziękuję CI Królowo Różańca Świętego za wszystko co mi wyświadczasz. Kocham Cię, hołd należny Ci oddaję i proszę – miej zawsze w swojej opiece mnie i całą moją rodzinę. Myślę, że tą wspaniałą modlitwe Różąńcową jaką jest Nowenna Pompejańska będe odmawiać do końca moich dni i wam wszystkim gorąco ją polecam. Boże Błogosław wszystkim czytającym to świadectwo.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Krystyna: Najpiękniejszy prezent na Dzień Babci"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Basia
Gość

Cieszę się bardzo i gratuluję! Ośmielam się prosić o modlitwę w intencji CUDu poczęcia zdrowego potomstwa i dla mnie i mojego męża. Bóg zapłać i Szczęść Boże 🙂 Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień roku życzę dla całej Waszej rodziny.

Basia
Gość

Piękne świadectwo. Cudowne ciepło poczułam czytając je. Nasza Niebiańska Mama jest zawsze przy Nas i tak dosłownie, po ludzku odwdzięcza się za zaufanie i modlitwę abyśmy nie ustawali…

enia
Gość

Krystyno Babciu jesteś Wielka . Gratuluję Wnusi .
Wszystkiego dobrego !

Krystyna
Gość
Krystyna

Basiu! Obiecuję szczerą modlitwe w twojej intencji,,, tym bardziej, że właśnie moja córka, która urodziła, też ma na imię Basia 🙂 Serdecznię cię pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego!

Basia
Gość

Z całego serca serdecznie dziękuję życząc obfitości łask Bożych.

Zawiedziona
Gość
Zawiedziona

Jak to jest ze jedni maja , i jak poprosza to jeszcze otrzymuja. a inni nic nie maja i dalej nic nie otrzymuja , nie zrozumiem tego nigdy- tez chcialam byc mama ale nic z tego nie wyszlo , gratuluje wysluchanym

Krystyna
Gość
Krystyna
Nie obraz się, ale chciałabym ci napisać to co czuję. Jeżeli nie chciałaś podać swojego imienia, to zdecydowanie lepiej byłoby określić się jako np. „ufająca”, „oczekująca”, „nadzieja” lub coś w tym rodzaju. Samo twoje określenie siebie, nie sprzyja zesłaniu łaski, bo sama o sobie stwierdzasz, że jesteś zawiedziona, a to nie pochodzi od Boga. Módl się z radością i wiarą, że to o co się modlisz, będzie ci dane. Nie myśl z zazdrością o innych, ale nie poniżaj też samej siebie, bo w Tobie mieszka Bóg. Przesyłam ci moje błogosławieństwo i życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Najświętszej. I nie… Czytaj więcej »
Zawiedziona
Gość
Zawiedziona

A jak ma sie nazwac osoba ktora od 20 lat modli sie blaga prosi i nie dostaje nic , a wczesniej prosilam z wielka wiara u ufnoscia , na i mie mam Ania i faktycznie czuje sie zawiedziona wokol wszyscy wyprosili tylko nie ja , moze ja nie umiem sie modlic …..

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!