Beata: znalezienie pracy

Dziękuję Ci, Mateczko za Nowennę Pompejańską i za to ,że tyle razy wysłuchałaś moich próśb. Dziękuję za to, że już w pierwszych dniach odmawiania  Nowenny otrzymałam dobrą pracę!!!
Read More

Weronika: O dobrego męża

Chciałam się z Wami podzielić moim świadectwem! Około rok temu odmówiłam Nowennę Pompejańską w intencji "O dobrego męża". Od niedawna w moim życiu pojawił się mężczyzna jakiego sobie wymarzyłam. Wiem, że jest mi dany od Maryi. Pokochał mnie z moimi wadami i chorobą.
Read More

Małgorzata: w intencji znalezienia pracy

Zaczęłam odmawiać nowenną w środę popielcową w intencji znalezienia pracy dla siebie. Po pierwszym różańcu  telefon i umówienie na rozmowę. Czuję, jak moja Mama otacza mnie swoim płaszczem opieki. Wierzę w potęgę modlitwy i jej siłę. Doznaję też wielu rozproszeń w trakcie modlitwy, myśli mi uciekają w różne strony, łapię...
Read More

Anna: I nastąpił cud…

Nowenna pompejańska towarzyszy mi od dwóch lat. Chciałabym się podzielić kolejnym świadectwem łask Matki Bożej.Przeczytaj Anna: I nastąpił cud…
Read More

Barbara: chcę złożyć świadectwo kochanej Mateńce

Składam świadectwo kochanej Mateńce wprawdzie nadal odmawiam jeszcze dwie modlitwa na początku była ciężka miałam chwile załamania wszystko szło nie tak wszędzie czaiło się zło.Miałam zwątpienia cały czas zrywał mi się różaniec ale wytrwałam i wytrwam w modlitwie bo ona jest moją siłą dzięki Mateńce.dostałam wiele łask,ale jeszcze nie wszystkie łaski zostały spełnione, ale ufam że Matusia mi pomoże trwam gorąco w modlitwie i wierze.
Read More

Konrad: Uratowana miłość

Dwa miesiące chodziłem z dziewczyną, na której bardzo mi zależało od dłuższego czasu. Wszystko układało się dobrze, lecz w pewnym momencie ona powiedziała że ma wątpliwości czy coś do mnie czuje i że woli żebyśmy nie byli razem. Slyszałem o nowennie w intermecie. Zacząłem się modlić o ratunek dla naszego związku i zwycięstwo miłości między nami. Różnie się układało, często zdawało mi się że jest jeszcze gorzej. Dziś jestem ze swoją dziewczyną i wiem że ta cała sytuacja była potrzebna abym zmienił swoje zachowanie i stosunek do mojej dziewczyny. Było wiele wad we mnie, które skłoniły ja do tego aby zerwała ze mną. Codziennie uczę jak być facetem i jak sprawiać aby była szczęśliwa. Proszę Was o modlitwę za nas. Dziękuję Ci Mamo, że uprosiłaś mi tą łaskę zwycięstwa miłości u naszego Taty. Kocham Was ! Alleluja !!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Konrad: Uratowana miłość"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Waleczna
Gość
Waleczna

Piękne zakończenie. Chwała Panu! Pomodlę się za Was.

Beata
Gość

Nie zmarnuj tej szansy jaką dostałeś bo więcej może już nie być

Metastasia
Gość
Metastasia

Alleluja i do przodu! Pozdrawiam

Maria
Gość

No no, młody chłopak modlący się rożańcem i do tego Nowenną Pompejańską. Szacunek 🙂

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.