Ania: Wysłuchane błagania

Witam, chciałam wszystkim opowiedzieć jak nasza Mateńka kocha wszystkich i kpi ból i cierpienie. W skrócie nowennę odmawiałam w intencji mojego małżeństwa po rozwodzie. Mateńka mnie wysłuchała , wspierała dała cierpliwość , ukojenie w bólu. Mój mąż po 2 latach wraca do nas do domu.
Read More

Barbara: Wysłuchana modlitwa

Niech będzie pochwalony Pan Jezus Miłosierny i Maryja Matka Miłosiernego Pana . To moje drugie świadectwo i druga nowenna .Pierwsza została wysłuchania bardzo szybko , córka dostała dotację tak jak marzyła i otwiera własną działalność.
Read More

Iwona: nasze małżeństwo wisiało na włosku

Jeszcze jesienią ub. roku miałam wrażenie, że wszystko wali mi się na głowę. Mój mąż zmagał się ze stanami depresyjnymi.
Read More

Ewelina: Zdrowie Mamy

Jestem w trakcie odmawiania 4 nowenny. Pierwsze 3 odmówiłam w jednej intencji - zdrowia dla mojej Mamy. Na początku roku Mama po raz kolejny miała nawrót ciężkiej choroby, wtedy pierwszy raz zdecydowałam się zacząć różaniec. Mama jest osobą, która nie chcąc nikogo martwić nie mówi nam dokładnie o stanie swojego...
Read More

Jola: Podziękowanie Matce Bożej

Pragnę złożyć publiczne podziękowanie za otrzymaną łaskę zdrowia dla córki, u której w wieku 5 lat stwierdzono autyzm atypowy. To było bardzo traumatyczne przeżycie dla całej rodziny. Razem z mężem przeszliśmy książkowy wręcz proces zmagania się z taką diagnozą: od zdumienia, przez rozpacz, poczucia winy (dlaczego nie zauważyliśmy niczego wcześniej?)...
Read More

Kasia: Ona opiekuje się każdym z nas

Szczesc Boze, kolejna Nowenna Pompejanska za mna. Nieopisany pokoj w sercu, radosc I nadzieja na lepsze jutro. Wszystkim z calego serca polecam ta cudawna modlitwe. Od jutro zaczynam nastepna Nowenne, juz nie moge jej nie odmawiac, bo wtedy czuje ciagla opieke najukochanszej naszej Matki Bozej. Przenajswietsza Maryja Panna jest wielka, opiekuje sie kazdym z nas, prowadzi nas do Pana Jezusa I uczy nas ufac Panu Bogu. Serdeczne dziekuje za wszystko Moja Najukochansza Mamo Maryjo! Jezu ufam Tobie

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Kasia: Ona opiekuje się każdym z nas"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krystyna
Gość
Krystyna
Nie liczę już nowenn, bo mam zamiar je odmawiać do końca swojego życia. A mam za co odmawiać. Zaczęłam w 2016 r, kiedy trwoga, strach przed tym, że mogę mieć nowotwór piersi bo mamografia wykazała zmiany zmusiła mnie do szukania czegoś co mogłoby mi pomóc. Czytałam o tym wcześniej ale koleżanka z pracy przypomniała mi o tym. Wiecie jaki strach przeżywałam kiedy lekarze robili mi kolejne mamografie nie mogąc uwierzyć, że tam nic nie ma. To pierwsza prośba kiedy moja ukochana Matka Boska mi pomogła, potem była matura córki z poprawką, studia i zdane egzaminy,problemy z synem też mi powolutku… Czytaj więcej »

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.