Karolina: Znalezienie pracy

Swoją pracę, którą dostałam 8 IX 2015 r zawdzięczam Królowej Różańca Świetego. Odmówiłam w tej intencji nowennę pompejańską – w intencji pracy. Odmawiałam ją od 14 II 2015 do 6 V 2015 r . Gdy byłam w urzędzie pracy 26 II 2015 r pan w urzędzie mi powiedział, że czytał pewien artykuł odnośnie pracy w moim kierunku ukończonych studiów, że będzie zapotrzebowanie w tym zakładzie pracy na takie osoby jak ja. Wtedy kiedy mi o tym powiedział od razu poczułam pomoc Królowej Różańca Św. dzięki odmawianej nowennie. Byłam w części błagalnej w 13 dniu nowenny pompejańskiej. To nie był żaden przypadek. Nigdy nie miałam takiej sytuacji. Dziękuję Ci Królowo Różańca Świętego za wszystkie inne łaski, które otrzymałam i za ten spokój którego mi brakowało, a który czułam i nadal czuję. Nowenna pompejańska ma wielką moc. Dzieją się prawdziwe cuda w trakcie jej odmawiania i po jej zakończeniu. Musimy zaufać, starać się o naszych problemach nie myśleć, nie zadręczać się a wszystko o to co prosimy o ile jest zgodne z wolą Bożą to otrzymamy tylko trzeba cierpliwie poczekać. Prace otrzymałam dokładnie 8 IX 2015 r. W tym samym miejscu poleconym przez pana z Urzędu Pracy. Odmówiłam też nowennę pompejańską 1 VII – 23 VIII za kapłanów. W tej nowennie miałam sporo trudności ale nie poddałam się tylko wytrwałam. Była to jedyna z trudnych nowenn jakie odmawiałam.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
AnetaEwaMarzenaMarta Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Marta
Gość
Marta

Cudownie, że Mateńka nas wysłuchuje w każdej sprawie. Też teraz jestem w trakcie omadlania nowej pracy poprzez NP. Mam nadzieję że też zostanę wysłuchana, bo wciąż czekam. Tobie życzę wielu łask Boga w tej pracy i aby wszystko się układało dzięki Matce Bożej Różańcowej. I ta data 8.09. – coś wspaniałego – cudowny prezent od Mamy Niebieskiej dla córci ziemskiej :):):).

Marzena
Gość
Marzena

Jak odmawiasz nowenne pompejańska że zostajesz wysluchana przepraszam za głupie pytanie ale doczytalam się w internecie i pisze ze przed każdą częścią Różańca podawać intencje a po skończeniu modlitwe blagalna lub dziekczynna zależy w której części się jest. A są jeszcze informacje ze intencje i modlitwy końcowe odmówić tylko raz. Teraz nie wiem jak jest prawidłowo. Możesz powiedzieć jakim sposobem odmawiasz.

Ewa
Gość
Ewa

Nie, intencję podaje się każdego dnia przed rozpoczęciem Nowenny i zawsze tą samą. Jedynie w części błagalnej w intencji dziękujesz Mateczce za pomoc. Każdego dnia przed rozpoczęciem modlitwy różańcowej wskazujesz intencję, następnie dodajesz, Ten różaniec odmawiam na Twoją cześć Królowo Różańca Świętego, czynisz znak krzyża i rozpoczynasz różańce. Modlitwę początkową różańca od krzyżyka odmawiasz tylko raz przy pierwszym różańcu, później już tylko kolejne dziesiątki poszczególnych tajemnic

Aneta
Gość
Aneta

wspaniale że Matka Najświętsza pomogła Tobie 🙂 również zaczynam nowennę w intencji pracy, której nie mogę nigdzie znaleźć 🙁 a Tobie życzę wszystkiego co najlepsze w pracy i w życiu 😀