Damian: Nawrócenie, siła do generalnej, szczerej spowiedzi

Witam, chciałem podzielić się swoim świadectwem. Do czasu mojej przemiany żyłem w grzechu śmiertelnym i to nie jednym.
Read More

Joanna: Dziękuję Kochana Mamo

Dziękuję kochana Mamo za wysłuchanie mojej prośby związanej z pracą, za wszystkie cuda, które uczyniłaś za pośrednictwem tej nowenny. Ave Maria
Read More

Anna: Cud miłości

Intencja mojej nowenny pompejańskiej była odmiana pewnego chłopaka,ktorego poznałam kilka miesięcy wcześniej.Chcialam pomoc mu zmienić jego zycie i postepowanie.Modlilam sie o to by Bog pozwolil sprobowac mi z nim być. W maju bylam w Czestochowie i przed cudownym obrazem modliłam sie w tej samej intencji.Przeczytaj Anna: Cud miłości
Read More

Waldemar: Nowenna Pompejańska – Matczyny zestaw naprawczy

Chciałbym podzielić się doświadczeniami z zakończonej 3 Nowenny Pompejańskiej. W kolejnej modlitwie poleciłem moje dzieci opiece i udzieleniu łask przez Królową Różańca Świętego. Powodem podjęcia zobowiązania modlitewnego było zachowanie mojej trójki dzieci, dwóch synów i córki. Obserwując na co dzień widoczne było dla mnie zwiększenie się u dzieci lęków, czasami nawet pojawienie się paniki, agresji i pogarszające się słownictwo.
Read More

Anastazja: Byłam wrakiem człowieka

Moja pierwsza NP kończy się za 18 dni. Na początku nie sądziłam,że kiedykolwiek napiszę świadectwo, ale czuje, że dziś to ten moment. Ona tego ode mnie oczekuje. Odkąd zobaczyłam w modlitwie dziękczynnej,że Maryja pragnie,abym polecała różaniec, chcę to robić. Jestem bardzo młoda, a zaczęło się od rozstania z chłopakiem, zarazem przyjacielem. Rozstanie było bardzo burzliwe, nie mamy żadnego kontaktu, a wrecz czasem dowiaduje, się, że nadal mówi o mnie przykre rzeczy. Bardzo to przeżyłam i przez pierwsze dwa miesiące byłam nie do życia, tylko płakałam.
Read More

Karolina: Znalezienie pracy

Swoją pracę, którą dostałam 8 IX 2015 r zawdzięczam Królowej Różańca Świetego. Odmówiłam w tej intencji nowennę pompejańską – w intencji pracy. Odmawiałam ją od 14 II 2015 do 6 V 2015 r . Gdy byłam w urzędzie pracy 26 II 2015 r pan w urzędzie mi powiedział, że czytał pewien artykuł odnośnie pracy w moim kierunku ukończonych studiów, że będzie zapotrzebowanie w tym zakładzie pracy na takie osoby jak ja. Wtedy kiedy mi o tym powiedział od razu poczułam pomoc Królowej Różańca Św. dzięki odmawianej nowennie. Byłam w części błagalnej w 13 dniu nowenny pompejańskiej. To nie był żaden przypadek. Nigdy nie miałam takiej sytuacji. Dziękuję Ci Królowo Różańca Świętego za wszystkie inne łaski, które otrzymałam i za ten spokój którego mi brakowało, a który czułam i nadal czuję. Nowenna pompejańska ma wielką moc. Dzieją się prawdziwe cuda w trakcie jej odmawiania i po jej zakończeniu. Musimy zaufać, starać się o naszych problemach nie myśleć, nie zadręczać się a wszystko o to co prosimy o ile jest zgodne z wolą Bożą to otrzymamy tylko trzeba cierpliwie poczekać. Prace otrzymałam dokładnie 8 IX 2015 r. W tym samym miejscu poleconym przez pana z Urzędu Pracy. Odmówiłam też nowennę pompejańską 1 VII – 23 VIII za kapłanów. W tej nowennie miałam sporo trudności ale nie poddałam się tylko wytrwałam. Była to jedyna z trudnych nowenn jakie odmawiałam.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Karolina: Znalezienie pracy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Marta
Gość

Cudownie, że Mateńka nas wysłuchuje w każdej sprawie. Też teraz jestem w trakcie omadlania nowej pracy poprzez NP. Mam nadzieję że też zostanę wysłuchana, bo wciąż czekam. Tobie życzę wielu łask Boga w tej pracy i aby wszystko się układało dzięki Matce Bożej Różańcowej. I ta data 8.09. – coś wspaniałego – cudowny prezent od Mamy Niebieskiej dla córci ziemskiej :):):).

Marzena
Gość
Marzena

Jak odmawiasz nowenne pompejańska że zostajesz wysluchana przepraszam za głupie pytanie ale doczytalam się w internecie i pisze ze przed każdą częścią Różańca podawać intencje a po skończeniu modlitwe blagalna lub dziekczynna zależy w której części się jest. A są jeszcze informacje ze intencje i modlitwy końcowe odmówić tylko raz. Teraz nie wiem jak jest prawidłowo. Możesz powiedzieć jakim sposobem odmawiasz.

Ewa
Gość

Nie, intencję podaje się każdego dnia przed rozpoczęciem Nowenny i zawsze tą samą. Jedynie w części błagalnej w intencji dziękujesz Mateczce za pomoc. Każdego dnia przed rozpoczęciem modlitwy różańcowej wskazujesz intencję, następnie dodajesz, Ten różaniec odmawiam na Twoją cześć Królowo Różańca Świętego, czynisz znak krzyża i rozpoczynasz różańce. Modlitwę początkową różańca od krzyżyka odmawiasz tylko raz przy pierwszym różańcu, później już tylko kolejne dziesiątki poszczególnych tajemnic

Aneta
Gość

wspaniale że Matka Najświętsza pomogła Tobie 🙂 również zaczynam nowennę w intencji pracy, której nie mogę nigdzie znaleźć 🙁 a Tobie życzę wszystkiego co najlepsze w pracy i w życiu 😀

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!