Mikołaj: To już rok

1 marca minął rok, od kiedy zacząłem odmawiać Nowennę. Miałem w sumie może kilka dni przerw. Zrobiłem sobie listę intencji, pojawiają się nowe. Ale od samego początku wiedziałem, że Nowennę będę odmawiał już zawsze. Modliłem się głównie w intencjach potrzebnych łask dla osób z mojej rodziny, przyjaciół. Nie mam jakichś spektakularnych efektów, przełomowych nawróceń czy niezwykłych sytuacji.
Read More

Ola: Nawrócenie

Mimo, że nie miałam w zwyczaju modlić się na różańcu, coś w duchu podpowiadały mi od pewnego czasu, że muszę zmowic nowenne pompejanska. Gdy przejrzałam na oczy co dokładnie dzieje się z jednym z członków mojej rodziny, postanowiłam zmowic nowennę.
Read More

Ewa: Świadectwo uzdrawiania z choroby nowotworowej

Mastektomia, chemia, radioterapia i chormonoterapia - wszystko przeszłam. Oczywiście modląc się i polecając Dobremu Bogu za przyczyną Niepokalanej Maryi rodzinę (wraz z dwójką małych dzieci), która współuczestniczyła w moich zmaganiach.
Read More

Anna: O Nowennie dowiedziałam się kiedy u mojego męża zdiagnozowano guza mózgu

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się kiedy u mojego męża zdiagnozowano najbardziej złośliwego guza mózgu. Było to we wrześniu i październiku 2015 roku. Na parkingu przed sklepem podeszła do mnie pani, która zbierała pieniądze dla swojego chorego syna. Ja zaczęłam wtedy płakać, że tak boję się o życie męża, a ona...
Read More

Grzegorz: Tata

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica. Ostatnią Nowenne poświęciłem intencji duszy mojego zmarłego Taty, aby odkupił jego grzechy i ulżyć mu w czyśccu. Podczas modlitwy napotkamy mbie wiele łask i dalece pozytywnych rzeczy.
Read More

Karolina: Nie zostało ani śladu

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Karolina: Nie zostało ani śladu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Super! To bardzo budujące i dziękuję za napisanie tego świadectwa, jestem tu każdy dzień i czytam wszystkie świadectwa. To pozwala iść do przodu i nie załamywać się.

enia
Gość

Coś wspaniałego p.Marek robi , jak bardzo potrzebna jest ta strona .
P.Marku moze Pan napisać jak Pan wpadł na pomysł aby prowadzić tą stronę i zająć się NP . Dopomniała się moze Matka Boża w jakiś sposób ?

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!