Darek: Kiedy już prawie straciłem nadzieję

Przez wiele lat prowadziłem działalność gospodarczą w jednym z krajów Unii Europejskiej.Po wejściu Polski do Unii Europejskiej wielu Polaków prowadziło tam działalności gospodarcze rządowi tego kraju się to nie podobało dlatego wytoczyli walkę i w ten sposób nagle Polskie firmy nie tylko moja otrzymały do zapłaty podwójne podatki i ubezpieczenia nie będę opisywał szczegółów bo to kilka teczek dokumentów i kilka lat w sądzie spędzonych wszyscy przegrywali sprawy sądowe i ja również bo była to sprawa polityczna byliśmy bezślini.
Read More

Wojtek: Nie wiem co zrobić z tą miłością

Nowenna ma ogromną moc. Jestem po dwu nowennach pierwsza za miłośc do pewnej osoby druga o jej zdrowie. Pierwszą Nowennę odmawiałem za miłość. Wiem, ze to skomplikowana rzecz. Wiele osób mówi że Jezus nie ingeruje w uczucia. Może i tak ale daje spokój i przekonanie, ze kochaliśmy naprawdę . To dla naszej duszy lekarstwo na cierpienia. Jest to czas refleksji od złości i płaczu do zrozumienia swoich błędów.
Read More

Sylwia: Modlitwa o pomoc w pracy magisterskiej i egzaminach

Matka Boża jest NIESAMOWITa... Stałam przed wielkim dylematem czy rozpocząć kolejną nowenne pompejańską.. wiedziałam, że zbliża się w moim życiu bardzo trudny okres i mogę nie dać rady fizycznie omawiać kolejnej nowenny.. Jednak w mojej parafii wtedy rozpoczynały się misje parafialne, ponieważ za kilka dni miała do nas przybyć Matka...
Read More

Monika: Matka Boża pomogła mi znaleźć dobrą pracę

Modląc się do Matki Bożej prosiłam Ją o dobrą i spokojną pracę, i taką też wkrótce dostałam!
Read More

Violetta: rozszerzanie czci Dziewicy Różańca Świętego

Jeżeli ktoś ma wątpliwości czy podoła, mówię: nie lękajcie się gdy tylko zaczniecie otrzymacie siłę i wytrwałość, a z każdym dniem coraz więcej radości z jej odmawiania
Read More

Karolina: Moja tarcza

To był dość ciężki moment w moim życiu. Pierwszy raz od dawna czułam się tak bezradna. Do dziś pamiętam jak po prawie dwóch latach bycia z najlepszym facetem jakiego poznałam, poszłam do Jego domu oddać mu rzeczy i pożegnać się. Między nami się nie układało i tak naprawdę przez ostatni czas próbowalismy na siłę sklejac coś, co powinno się skończyć. No i wtedy już w zasadzie się skończyło. Jednak z każdym kolejnym dniem dochodzilo do mnie, że to nie jest rozwiązanie. Że mimo tego wszystkiego przecież naprawdę się kochamy. Zaczęłam czuć się coraz gorzej, jakby dopiero teraz do mnie wszystko docierało. I już wtedy niesamowicie zbliżyłam się do Boga. Był takim prawdziwym ukojeniem. Moja bezsilność sięgała granic i wtedy pojawiła się nowenna pompejańska, która.. Tak naprawdę była chyba samym tchnieniem Boga. Jednak świadoma swojego trybu życia, zdołałam tylko zapytać Go, czy mi pomoże, bo w innym wypadku – nie mam szans. I mój poranny cytat był niesamowitym znakiem „a On odpowiedział „. Wtedy poczułam tak ogromną siłę, że trudno to opisać! No i zaczęłam. Już nie długo po tym, chłopak się odezwał. Zobaczyliśmy się, żeby wszystko wyjaśnić. I jak się okazało, powód tego, że nie mogliśmy się dogadać, był o wiele bardziej złożony i niezbyt zależny od nas. Nie wróciliśmy się do siebie, a moja modlitwa była jeszcze silniejsza. Od tamtego czasu widzieliśmy się jeszcze dwa razy. Co spotkanie dowiadywalam się gorszych rzeczy, przyznawał się do czegoś, co nawet nie przyszłoby mi do głowy. Im więcej tych okropny przykrości było, tym bardziej zawierzalam wszystko Bogu. Różaniec i Matka Boska dała mi taką siłę, że czasem mam wrażenie jakby na cały ten czas zabrali mi psychikę, wrażliwość. Mogłam usłyszeć wszystko, a i tak nic nie wpłynęłoby na to, że kochałam Go mocniej z każdym problemem. Każde jednak spotkanie kończyło się tym samym – kocha mnie, ale nie wróci do mnie. Jego sprzeczne zachowanie doprowadziło do tego, że kilka razy zastanawiałam się, czy nadal chce z Nim być. Nigdy jednak nie zwatpilam w nowenne. Trwałam w niej coraz mocniej i mocniej. Dało mi to wiele łask. Zmieniło zupełnie moje myślenie. Odczuwalam spokój i miłość Tego najważniejszego. Jego prawdziwe działanie w moim życiu. Pierwszy raz od kilku lat zdecydowałam się wtedy na rekolekcje. Zapragnelam zmienić całe swoje życie – choćby i bez chłopaka.
I po ostatnim naszym spotkaniu, stwierdziłam, że to koniec, bo choć się kochamy bez sensu jest tkwić w tym dziwnym „czymś”. I wtedy stało się coś niesamowitego. Dwa dni później odezwał się do mnie, z prośbą o spotkanie. Jak sam później stwierdził „wydarzył się cud. Jakby Bóg całkowicie wymienił mi serce, wyrzucił to stare, zranione, zabrudzone i dał nowe, pełne szczerej i prawdziwej miłości! Czuje coś, czego nie było nawet dwa lata temu”. To prawda. Dziś jest obok mnie i dziekuje mi za to, że byłam małym wojownikiem przez cały ten czas. Jednak..  . Bez niej nie wytrzymalabym nawet 1/10 tego wszystkiego. Faktycznie jest innym człowiekiem. Matka tak pięknie zadziałała w Jego serduszku. Budujemy swoją relacje na nowo. Jeśli taka będzie wola Boża-to uda nam się to zrobić. Jednak chciałam tylko powiedzieć, że nowenna czyni cuda, bo dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Nowenna – na pewno do Niej wrócę, bo to właśnie ona była moim szczęściem w całym życiowym cierpieniu.
Daje moc i siłę, więc spróbujcie. Zaufajcie, otwórzcie serducha i pozwólcie działać!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Karolina: Moja tarcza"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Gosia
Gość

Dziękuje za piękne świadectwo, które daje siłę i nadzieję 🙂 Życzę dla Państwa opieki Matki Przenajświętszej!

Klara
Gość

Bardzo dojrzale podeszlas do problemu. Wydajesz sie byc rozsadna i madra dziewczyna. Jednak powroty ukochanych sie zdarzaja, ale chyba tylko wtedy jak jestesmy na to gotowi, Bog wie kiedy to ma nastapic a nie my. Zdesperowani chcrmy raz dwa juz. Zycze ci wszystkiego dobrego Karolino, bardzo sie ciesze ze udalo ci sie to spowrotem „skleic” 🙂

Hanka
Gość

Jasne, powroty się zdarzają jeśli obydwie strony tego chcą i do tego dążą.
Natomiast jeśli jedna ze stron tego nie chce, to Bóg siłą nikogo do powrotu do niekochanej osoby nie zmusi – wystarczy na dowód przemedytować „Przypowieść o powrocie syna marnotrawnego”.

Klara
Gość

Oczywista oczywistosc 🙂

Waleczna
Gość
Waleczna

Przepiękne świadectwo

Andrzej
Gość
Andrzej

Chwała Bogu i Maryi. I znów można powiedzieć, że dla Boga nie ma nic niemożliwego. Wiara, zaufanie i w końcu cud. Nic nie dzieje sięw naszym życiu przypadkowo. Tylko… no własnie. Trzeba wierzyć… 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?