Joanna: upragniona ciąża

Pokój i Dobro! Nazywam się Joanna, mam 28 lat. Przez 4,5 roku leczyłam się bezskutecznie z powodu bezpłodności. Mam za sobą jedną ciążę poronioną w 8 tygodniu. Od zawsze największym pragnieniem moim i męża było zostanie rodzicami. Ostatni rok od momentu utraty dziecka bardzo zmienił moje życie. Przeczytaj Joanna: upragniona...
Przeczytaj całość

Agnieszka: Perspektywa lepszego życia

Witam, Nowenne Pompejanska odmawiam już z piąty raz, cztery razy w intencji wyjścia z długów. Jedna intencja była dla mojego synka, żeby urodził się zdrowy i moje prośby zostały wysłuchane mam ślicznego zdrowego synka. Co do problemów finansowych było ciężko, doświadczenie które mnie dotknelo było bardzo ciężkie ale widzętez jakieś plusy, bardzo poprawiły się np moje relacje z rodzicami, wreszcie możemy szczerze rozmawiać.
Przeczytaj całość

Elżbieta: Już od 6 miesięcy mąż nie wziął ani kropelki piwa

Po niepowodzeniach w pracy mój małżonek zaczal pic. Zaczelo sie od weekendu, 2-3 piwa, nastepnie mocniejsze trunki. Pozniej pil prawie codziennie. Zrobil sie z Niego przygnebiony i chory czlowiek. Mimo moich rozmow i prozb, zeby przestal, nic nie pomagalo.
Przeczytaj całość

Maria: modlitwa o nawrócenie męża

O nowennie Pompejanskiej dowiedzialam sie od mojej Mamy. Postanowilam odmowic ja w intencji nawrocenia mojego meza. Zakonczylam modlitwe kilka tygodni temu. Moj maz zawsze irytowal sie kiedy mowilam o Bogu, albo modlilam sie, zreszta ja sama zawsze bylam dosc letnia w kwestiach wiary. Przeczytaj Maria: modlitwa o nawrócenie męża
Przeczytaj całość

Beata: Zmiana pracy i zmiana nastawienia do życia

Jestem w trakcie odmawiania swojej pierwszej nowenny pompejańskiej. Swoją nowennę zaczęłam odmawiać w intencji znalezienia nowej, lepszej pracy, w której będę czuła się potrzebna i doceniania i nie będzie mnie kosztowała tyle stresu i załamań. Jakie było moje zdziwienie jak po zaledwie paru dniach odmawiania nowenny otrzymałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną i dostałam tą pracę!
Przeczytaj całość

Karolina: Moja tarcza

To był dość ciężki moment w moim życiu. Pierwszy raz od dawna czułam się tak bezradna. Do dziś pamiętam jak po prawie dwóch latach bycia z najlepszym facetem jakiego poznałam, poszłam do Jego domu oddać mu rzeczy i pożegnać się. Między nami się nie układało i tak naprawdę przez ostatni czas próbowalismy na siłę sklejac coś, co powinno się skończyć. No i wtedy już w zasadzie się skończyło. Jednak z każdym kolejnym dniem dochodzilo do mnie, że to nie jest rozwiązanie. Że mimo tego wszystkiego przecież naprawdę się kochamy. Zaczęłam czuć się coraz gorzej, jakby dopiero teraz do mnie wszystko docierało. I już wtedy niesamowicie zbliżyłam się do Boga. Był takim prawdziwym ukojeniem. Moja bezsilność sięgała granic i wtedy pojawiła się nowenna pompejańska, która.. Tak naprawdę była chyba samym tchnieniem Boga. Jednak świadoma swojego trybu życia, zdołałam tylko zapytać Go, czy mi pomoże, bo w innym wypadku – nie mam szans. I mój poranny cytat był niesamowitym znakiem „a On odpowiedział „. Wtedy poczułam tak ogromną siłę, że trudno to opisać! No i zaczęłam. Już nie długo po tym, chłopak się odezwał. Zobaczyliśmy się, żeby wszystko wyjaśnić. I jak się okazało, powód tego, że nie mogliśmy się dogadać, był o wiele bardziej złożony i niezbyt zależny od nas. Nie wróciliśmy się do siebie, a moja modlitwa była jeszcze silniejsza. Od tamtego czasu widzieliśmy się jeszcze dwa razy. Co spotkanie dowiadywalam się gorszych rzeczy, przyznawał się do czegoś, co nawet nie przyszłoby mi do głowy. Im więcej tych okropny przykrości było, tym bardziej zawierzalam wszystko Bogu. Różaniec i Matka Boska dała mi taką siłę, że czasem mam wrażenie jakby na cały ten czas zabrali mi psychikę, wrażliwość. Mogłam usłyszeć wszystko, a i tak nic nie wpłynęłoby na to, że kochałam Go mocniej z każdym problemem. Każde jednak spotkanie kończyło się tym samym – kocha mnie, ale nie wróci do mnie. Jego sprzeczne zachowanie doprowadziło do tego, że kilka razy zastanawiałam się, czy nadal chce z Nim być. Nigdy jednak nie zwatpilam w nowenne. Trwałam w niej coraz mocniej i mocniej. Dało mi to wiele łask. Zmieniło zupełnie moje myślenie. Odczuwalam spokój i miłość Tego najważniejszego. Jego prawdziwe działanie w moim życiu. Pierwszy raz od kilku lat zdecydowałam się wtedy na rekolekcje. Zapragnelam zmienić całe swoje życie – choćby i bez chłopaka.
I po ostatnim naszym spotkaniu, stwierdziłam, że to koniec, bo choć się kochamy bez sensu jest tkwić w tym dziwnym „czymś”. I wtedy stało się coś niesamowitego. Dwa dni później odezwał się do mnie, z prośbą o spotkanie. Jak sam później stwierdził „wydarzył się cud. Jakby Bóg całkowicie wymienił mi serce, wyrzucił to stare, zranione, zabrudzone i dał nowe, pełne szczerej i prawdziwej miłości! Czuje coś, czego nie było nawet dwa lata temu”. To prawda. Dziś jest obok mnie i dziekuje mi za to, że byłam małym wojownikiem przez cały ten czas. Jednak..  . Bez niej nie wytrzymalabym nawet 1/10 tego wszystkiego. Faktycznie jest innym człowiekiem. Matka tak pięknie zadziałała w Jego serduszku. Budujemy swoją relacje na nowo. Jeśli taka będzie wola Boża-to uda nam się to zrobić. Jednak chciałam tylko powiedzieć, że nowenna czyni cuda, bo dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Nowenna – na pewno do Niej wrócę, bo to właśnie ona była moim szczęściem w całym życiowym cierpieniu.
Daje moc i siłę, więc spróbujcie. Zaufajcie, otwórzcie serducha i pozwólcie działać!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Karolina: Moja tarcza"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Gosia
Gość

Dziękuje za piękne świadectwo, które daje siłę i nadzieję 🙂 Życzę dla Państwa opieki Matki Przenajświętszej!

Klara
Gość

Bardzo dojrzale podeszlas do problemu. Wydajesz sie byc rozsadna i madra dziewczyna. Jednak powroty ukochanych sie zdarzaja, ale chyba tylko wtedy jak jestesmy na to gotowi, Bog wie kiedy to ma nastapic a nie my. Zdesperowani chcrmy raz dwa juz. Zycze ci wszystkiego dobrego Karolino, bardzo sie ciesze ze udalo ci sie to spowrotem „skleic” 🙂

Hanka
Gość

Jasne, powroty się zdarzają jeśli obydwie strony tego chcą i do tego dążą.
Natomiast jeśli jedna ze stron tego nie chce, to Bóg siłą nikogo do powrotu do niekochanej osoby nie zmusi – wystarczy na dowód przemedytować „Przypowieść o powrocie syna marnotrawnego”.

Klara
Gość

Oczywista oczywistosc 🙂

Waleczna
Gość
Waleczna

Przepiękne świadectwo

Andrzej
Gość
Andrzej

Chwała Bogu i Maryi. I znów można powiedzieć, że dla Boga nie ma nic niemożliwego. Wiara, zaufanie i w końcu cud. Nic nie dzieje sięw naszym życiu przypadkowo. Tylko… no własnie. Trzeba wierzyć… 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?