Agnieszka: Matka Najświętsza czuwała nad wszystkim

Chciałam podziękować Matce Najświętszej za otrzymane łaski. Mój syn miał miał nietypową małą zmianę na ręce, w pewnym momencie dostrzegłam że zmiana się zaczerwieniła i zmienia coraz bardziejPrzeczytaj Agnieszka: Matka Najświętsza czuwała nad wszystkim
Read More

Paulina: Prawo Jazdy

Witam mam na imię Paulina rok temu odmówiłlam kilka nowenn wszystkie się spełniły chociaż czasami na ,, odwal się '' były odmawiane wtedy byłam w ciężkiej sytuacji myślałam nawet o samobójstwie ale mając 17 lat zebrałam się w garść i dzień w dzień mówiłam różaniec oraz inne modlitwy.
Read More

Elżbieta: Torbiel jajnika zniknęła

Od lutego ubiegłego roku odmawiam nieustannie nowennę pompejańską, choć na początku zastanawiałam się, czy podołam temu wyzwaniu. Modliłam się w różnych intencjach. Obecnie nasuwają się one same. W lipcu ubiegłego roku ginekolog zdiagnozował u mnie torbiel jajnika wielkości 9 centymetrów. Mijały tygodnie, a torbiel nie wchłaniała się. W związku z tą sytuacją lekarz skierował mnie do szpitala w celu jej usunięcia. Zabieg wyznaczono na 6 października. W szpitalu okazało się, że… torbieli, zwyczajnie, nie ma… Widziałam, że lekarze byli nieco zdziwieni, gdy konsultowali mój przypadek. Dziękuję Maryi! Wiem, że czuwa nad nami i otacza nas swą opieką.
Read More

Mateusz: Bóg pomaga tym, którzy proszą wytrwale

Szczęść Boże. Moje świadectwo może być dziwne, ale pragnę się nim podzielić, bo czuję, że powinienem. Nie wierzyłem w siłę tej modlitwy. Miałem dość trudną sytuację i byłem przekonany, że nikt i nic nie zmieni niczego w moim życiu. Ale od początku…Przeczytaj Mateusz: Bóg pomaga tym, którzy proszą wytrwale
Read More

Marcin: Moje życie nabrało prawdziwej głębi i sensu

Chciałbym się podzielić łaskami, które otrzymałem od Najświętszej Matki podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Obecnie odmawiam 3-cią. O nowennie dowiedziałem się z katolickiego portalu internetowego, poprzez Facebooka gdzie czytałem artykuł o cudach, jakie może zdziałać. W artykule zamieszczono pokaz slajdów z różnymi zadaniami na Wielki Post (taki obrazek w formacie gif).
Read More

Kamil – LIST: Teraz wiem co mam robić

Witam. Do nowenny pompejańskiej podchodziłem kilka razy jednak za każdym razem szybko się poddawałem. Obecną nowenne zacząłem na początku stycznia. Intencja w jakiej się modlę to aby dziewczyna którą kocham wybaczyła mi błędy jakie popełniłem i żebyśmy byli razem. Ponadto jestem teraz na bardzo poważnym zakręcie życiowym. Przed świętami spowodowałem wypadek samochodowy w wyniku którego ucierpiał mój kolega. Auto jest kompletnie zniszczone. Pan Bóg czuwa jednak na de mną i nic mi się nie stało. Natomiast dziewczyna którą kocham zraziła się do mnie sylwestrze, którego spedzałem z nią i jej rodziną, Potem przyszły kłótnie przez które zniszczyłem szanse na nasz związek. wierzę jednak, że Maryja nasza matka wybłaga łaskę dla nas i będziemy razem. W trakcie trwania nowenny przechodziłem bardzo ciężki okres w życiu… wiele niewiadomych wątpliwości do Boga, krzyk na niego że nie chce mi nic dobrego dać. wczoraj po 15 dniu nowenny zrozumiałem muszę oczyścić się z grzechów bo bez tego Bóg nie będzie mógł zadziałać. Jestem świeżo po spowiedzi i widzę już efekty. Zrozumiałem że te wszystkie zdarzenia były po to abym powrócił do Boga tak prawdziwie nie tylko w niedzielę i święta. Wiem że Pan Bóg mnie wysłucha bo jest Bogiem milosiernym. Tak długo mnie wołał i w końcu przyszedłem. Wiem teraz co mam robić bo to Jemu zawierzyłem wszystko. Trzeba wierzyć i być cierpliwym a łaska od Boga napewno przyjdzie.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.