Sylwia: ochrona Matki Bożej

Szcześć Boże! Chciałabym się podzielić tym co mnie spotkało.Nie jest to może tak do końca świadectwo bo łaski w której się modlę jeszcze nie otrzymałam ale jest to b.trudna sprawa.Ale chciałam napisać że Maryja otacza wszystkich modlących się łaskami.Przeczytaj Sylwia: ochrona Matki Bożej
Read More

Gośka: Droga do pojednania

Zbuntowaną przyjaciółkę namówiłam na rekolekcje...To był przełom w jej wierze.Po latach to ona , znając moje rodzinne problemy przypomniała mi o nowennie.....Początkowo się wymawiałam, że już wszystkiego próbowałam i nie bardzo miałam nadzieję że kolejna modlitwa w czymś pomoże .Już ósmego dnia moje relacje z córką uległy gwałtownej zmianie.
Read More

Kamila: Wymarzona podróż

Wreszcie pisze to świadectwo, ponad rok po podróży do Australii, bardzo chciałam polecieć 8 lat czekałam, albo nie miałam czasu albo bardzo się bałam to zrobić, w końcu odmówiłam Nowenne w akcie desperacji i udało mi się to zrobić , razem z mężem polecieliśmy do Perth.
Read More

Joanna: Praca mnie znalazła

Tak, praca mnie znalazła po tygodniu odmawiania Nowenny Pompejańskiej skontaktował się ze mną ktoś,kto chciał, żebym dla niego pracowała. Pracy szukałam ok.roku, nie pracowałam ponad 7 lat, opiekowałam się ciężko chorymi rodzicami. Wcześniej miałam moją ukochaną pracę, którą przerwałam ze względu na sytuację. Mam dość nietypowy zawód,wykształcenie i doświadczenie, co...
Read More

Beata: Uzdrowienie z raka

Pewnego dnia na mojej tablicy na Facebooku wyświetlił się post "Nowenna Pompejańska- Nowenna nie do odparcia". Zaczęłam czytać szukać informacji jak się ją odmawia. Coraz częściej przychodziły mi myśli żeby ją odmówić.
Read More

Justyna: Córka pod opieką Maryi

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica! Modlitwę Nowenną Pompejańską podjęłam w intencji córki, która chodzi do siódmej klasy szkoły podstawowej. W obliczu pewnych trudności szkolnych i naszego – rodziców zmartwienia i zagubienia dotyczącego spraw córki, postanowiłam szczególnie zawierzyć dziecko opiece Matki Bożej i prosić o pomoc i błogosławieństwo w nauce. Trwanie przez 54 dni na modlitwie nie jest łatwe, ale dzięki ufności jaką w sobie każdego dnia wzbudzałam, doznawałam pokoju serca i nadziei, co było dla mnie bardzo ważne. Modlitwa do Matki Bożej Królowej Różańca Świętego ratowała mój stan psychiczny. Dzięki tej modlitwie zapragnęłam poznawać bliżej osobę Matki Bożej, aby móc coraz świadomiej Ją kochać i oddawać Jej cześć. Staram się również głębiej i z sercem odmawiać modlitwę różańcową.
Składam gorące dziękczynienie Matce Bożej Królowej Różańca Świętego za to, że wzięła naszą córkę pod płaszcz swej opieki i błogosławi jej w nauce i trudach szkolnych, czego OWOCE WIDZIMY KAŻDEGO DNIA!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!