Gabriela: ogrom łask, mimo mojej krnąbrności

NP po raz pierwszy modliliśmy się z mężem, kiedy zdiagnozowano u niego nowotwór złośliwy. Była to prośba o zdrowie. Potem kolejne, o pracę, o wyjście z długów, o łaskę przemiany... i mnóstwo innych intencji.
Read More

Ania: Modlitwa o Dobrego Męża

Jestem osobą raczej skrytą, a moje świadectwo jest dosyć osobiste. Postanowiłam jednak szczegółowo opisać Łaski, które otrzymałam podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej, ponieważ z własnego doświadczenia wiem, iż takie świadectwa są bardziej „przemawiające”. Poza tym słowa, które powtarzamy tak często „Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną” po prostu...
Read More

M.M.: Łaski za wstawiennictwem Matki Bożej

Witam serdecznie wszystkich odwiedzających tę stronę. Tak jak obiecuję Przenajświętszej Ukochanej Matce pragnę złożyć kolejne świadectwo o łaskach jakie otrzymuję za Jej wstawiennictwem.
Read More

Grazyna: Nasza kochana Matka Maryja zawsze przychodzi z pomocą!

Odmawiam Nowenne Pompejska juz prawie rok i tyle cudow sie stalo w moim zyciu ze moglabym napisac ksiazke. A wiedz pierwszy cud to byl ze tata postawil dom na sprzedaz, stal on na rynku dosyc dlugo dlatego ze wydarzyla sie w nim tragedia o ktorej niechce pisac bo jest smutna....
Read More

Joanna: Brak pracy i… depresja

Ponad rok temu byłam bezrobotną bez nadziei kobieta.Od kiedy pamiętam zawsze miałam pod górkę, ale rok 2016 był dla mnie najcięższych rokiem.Borykakam się z brakiem pracy tuz po obronie tytułu inżyniera.Ciągłe wysyłanie CV,często bez odzewu podłamywało mnie bardziej.Kiedy już byłam zaprasza na rozmowę w sprawie pracy zaczęło brakować mi odwagi ,siły aby się przebić.Stawalam się coraz bardziej beznadziejna brakowało mi wiary.Jednak kiedy dodatkowo zerwał że mną chłopak poczułam ze nie jestem nic warta.
Read More

Jolanta – LIST: Świadectwo uzdrowienia za przyczyną Heleny Pelczar

Pewnego dnia zakupiłam książkę, która mnie zachwyciła. Jest to biografia Heleny Pelczar. W książce znajduje się modlitwa o beatyfikację w/w Heleny i prośba o przesłanie wiadomości o otrzymanych łaskach za pośrednictwem Heleny Pelczar.
Zimą tego roku moja znajoma z którą kiedyś pracowałam wykonała badanie piersi- mammografię. Wynik badania okazał się niepomyślny, proszono Ją o zgłoszenie się na dalsze badania diagnostyczne.Zgłosiła się do Instytutu Onkologicznego w Gliwicach, celem dalszych badań. Badania i pobrane materiały cytologiczne z guzków piersi i węzłów chłonnych pachowych (prawdopodobnie z 7 miejsc) potwierdziły nowotwór złośliwy. Lekarze zalecili natychmiastową operację. Po operacji miały być naświetlania (radioterapia) lub chemioterapia w zależności od wyników pooperacyjnych. Moja znajoma zdecydowała się na całkowite usunięcie piersi i węzłów chłonnych, chociaż lekarze proponowali częściową amputację z zachowaniem sutka polegającą na usunięciu tylko guzków i węzła pachowego.
Ja podjęłam modlitwę o beatyfikację Heleny Pelczar w intencji o uzdrowienie piersi mojej koleżanki z chwilą gdy dowiedziałam się, że badania wykazały nowotwór złośliwy sutka. Modliłam się codziennie. Miałam wiarę, że wydarzy się coś co pozwoli uniknąć tej operacji. Jednak moja znajoma robiła wszystko żeby stało się to jak najszybciej. Operacja się odbyła. Całkowite usunięcie piersi z częściowym usunięciem węzła pachowego.
Jeszcze w dniu operacji modliłam się o uzdrowienie i kilka dni po ale już nie pamiętam ile. Zaprzestałam jednak modlitwę bo pomyślałam przecież już wszystko stracone, stało się. Aż pewnego dnia córka mojej znajomej powiadomił mnie, że mama otrzymała wyniki z badań histopatologicznych pooperacyjnych – nie ma raka, zmiany chorobowe w piersi okazały się nienowotworowe. Wobec tego dalszego leczenia nie będzie. Jest zdrowa. I stało się! Bogu niech będą dzięki.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Jolanta – LIST: Świadectwo uzdrowienia za przyczyną Heleny Pelczar"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość

Czyli złe zrobiła naciskając na całkowita mastektomie.

M.aria
Gość
M.aria

Chwała Bogu!

Obrazki z nowenną pompejańską?