Emilia: Pomoc w uleczeniu nerwicy lękowej

Na początku tego świadectwa pragnę przeprosić Matkę Przenajświętszą za to , że tak późno piszę to świadectwo,gdyż nowennę skończyłam odmawiać pod koniec lipca.To była moja druga nowenna.
Przeczytaj całość

Kasia: Nowenna Pompejańska to wspaniała modlitwa. Nowenna Pompejańska to lek na wszelkie zło

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Od dłuższego czasu zabierałam się do napisania tego świadectwa. Chciałam się bardziej do niego przygotować ale czuję, że muszę zrobić to teraz. Postaram się opisać wszystko najlepiej jak potrafię, a przede wszystkim opowiedzieć to co dla mnie było i jest najważniejsze podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej.
Przeczytaj całość

Czcicielka Maryi: Opieka Maryi

Nowennę Pompejańską odmówiłam już kilka razy. Za każdym razem otrzymywałam ja i moi bliscy wiele łask. Syn po kilku latach poszukiwań swojej drogi życiowej podjął ważną decyzję, rozpoczął się też w nim długi proces leczenia ran duszy i serca. Ten proces zdrowienia bardzo nas jako rodziców uradował w dniu kończenia Części Dziękczynnej Nowenny.
Przeczytaj całość

Liliana: Łaski dla męża i naszego małżeństwa

Szczęść Boże .Nowennę pompejańską odmawiałam 2 razy,obecnie 3 raz .Odmówiłam do końca choć na początku wydawało mi się to wręcz niemożliwe,że nie dam rady. .Modliłam się o pracę dla męża i poprawę naszych relacji małżeńskich.Mąż był zwalniany z pracy co jakiś czas nie ze swojej winy, a z uwagi na wiek coraz trudniej było pracę znaleźć.
Przeczytaj całość

T.N-Matka Boża pełna miłości

Za wszelkie łaski jakie otrzymałam od Pana Boga za pośrednictwem Matki Bożej Różańcowej z Pompejów, dzięki odmawianiu Nowenny Pompejańskiej i korzystania z Sakramentów Św.
Przeczytaj całość

Jolanta – LIST: Świadectwo uzdrowienia za przyczyną Heleny Pelczar

Pewnego dnia zakupiłam książkę, która mnie zachwyciła. Jest to biografia Heleny Pelczar. W książce znajduje się modlitwa o beatyfikację w/w Heleny i prośba o przesłanie wiadomości o otrzymanych łaskach za pośrednictwem Heleny Pelczar.
Zimą tego roku moja znajoma z którą kiedyś pracowałam wykonała badanie piersi- mammografię. Wynik badania okazał się niepomyślny, proszono Ją o zgłoszenie się na dalsze badania diagnostyczne.Zgłosiła się do Instytutu Onkologicznego w Gliwicach, celem dalszych badań. Badania i pobrane materiały cytologiczne z guzków piersi i węzłów chłonnych pachowych (prawdopodobnie z 7 miejsc) potwierdziły nowotwór złośliwy. Lekarze zalecili natychmiastową operację. Po operacji miały być naświetlania (radioterapia) lub chemioterapia w zależności od wyników pooperacyjnych. Moja znajoma zdecydowała się na całkowite usunięcie piersi i węzłów chłonnych, chociaż lekarze proponowali częściową amputację z zachowaniem sutka polegającą na usunięciu tylko guzków i węzła pachowego.
Ja podjęłam modlitwę o beatyfikację Heleny Pelczar w intencji o uzdrowienie piersi mojej koleżanki z chwilą gdy dowiedziałam się, że badania wykazały nowotwór złośliwy sutka. Modliłam się codziennie. Miałam wiarę, że wydarzy się coś co pozwoli uniknąć tej operacji. Jednak moja znajoma robiła wszystko żeby stało się to jak najszybciej. Operacja się odbyła. Całkowite usunięcie piersi z częściowym usunięciem węzła pachowego.
Jeszcze w dniu operacji modliłam się o uzdrowienie i kilka dni po ale już nie pamiętam ile. Zaprzestałam jednak modlitwę bo pomyślałam przecież już wszystko stracone, stało się. Aż pewnego dnia córka mojej znajomej powiadomił mnie, że mama otrzymała wyniki z badań histopatologicznych pooperacyjnych – nie ma raka, zmiany chorobowe w piersi okazały się nienowotworowe. Wobec tego dalszego leczenia nie będzie. Jest zdrowa. I stało się! Bogu niech będą dzięki.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Jolanta – LIST: Świadectwo uzdrowienia za przyczyną Heleny Pelczar"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość

Czyli złe zrobiła naciskając na całkowita mastektomie.

M.aria
Gość
M.aria

Chwała Bogu!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!