Monika: Do tej pory mąż nie wrócił

Do tej pory nie wrócił zachowuje się strasznie krzyczy nie potrafi normalnie rozmawiać nie chce słyszeć co obiecał mnie i dzieciom. Dla mnie ta Nowenna jest bardzo trudna każdy różaniec to płacz poczucie bezsilności brak nadziei bezsens.
Read More

Rafał: Powrócił upragniony spokój

To moja kolejna Nowenna i kolejna wysłuchana. Od jakiegoś czasu zacząłem czuć się coraz słabiej. Drobne dolegliwości stawały się coraz bardziej dokuczliwe. Ogarnął mnie strach, ze może to być początek groźnej choroby. Oddałem się Nowennie i jej łaskom, których doświadczam za każdym razem.
Read More

Aneta: dostałam wymarzoną pracę

Pragnę zacząć moje świadectwo od tego, że wcześniej pracowałam w kilku miejscach, zawsze było coś nie tak do takiego stopnia, że musiałam rezygnować z danej pracy i szukać następnej, a bezrobocie jest duże i wiadomo jak ciężko jest znaleźć jakąkolwiek pracę nie mowa już o takiej jaką byśmy chcieli i...
Read More

Iwona: Mąż otrzymał pracę

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Najświetniejsza Panienka! Skladam moje drugie swiadectwo z odmawiania Nowenny Pompejanskiej. Odmawialam ja w intencji znalezienia pracy przez mojego męża. Moja rodzina byla w trudnej sytuacji materialnej . Mąż nie mial pracy przez dlugi okres czasu . Ciagle jej szukal, ale nie mogl jej znalezc.
Read More

Nie tracę nadziei, mimo wszystko

W maju gorąco modliłam się do Maryi o spotkanie człowieka przeznaczonego mi od Boga. Zabrzmi to na pewno banalnie i naiwnie, ale w czerwcu poznałam wyjątkową osobę, dokładnie taką, jaką sobie wymarzylam. Dla mnie to coś niesamowitego, uczucie niezwykłe! Ufam, że jest on znakiem i darem od Boga, tym bardziej,...
Read More

Janina: Szczypta modlitwy i ogrom łask

Chcę podziękować Matce Bożej Pompejańskiej za wielkie łaski jakie otrzymałam dzięki odmawianej nowennie pompejańskiej.
Moja córka nie mogła dostać się na studia medyczne. Trzy razy zdawała egzamin i ciągle czegoś zabrakło. W tym roku rozpoczęła studia stomatologiczne i wiem, że dzięki pomocy Matki Bożej Pompejańskiej tak się właśnie stało. Bóg okazał nam wielkie Miłosierdzie posługując się wspaniałymi ludźmi.
To wielka lekcja dla całej naszej rodziny.
Obecnie odmawiam nowennę pompejańską w intencji córki, prosząc Matkę Bożą o szczęśliwe ukończenie studiów.
Odmawiałam również nowennę w intencji wnuczka u którego stwierdzono autyzm. Choroba zatrzymała się i jest zdecydowanie lepiej. Za rok Jacuś rozpocznie naukę w normalnej szkole podstawowej.
Chwała i podziękowanie Panu Bogu i Matce Bożej Pompejańskiej za miłosierdzie i otrzymane łaski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Janina: Szczypta modlitwy i ogrom łask"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość

Dziękuję za te świadectwo. Zyje z taka sama diagnoza u mojego syna… Modlesie NP o jego uzdrowienie juz 2raz. I za każdym razem kiedy wchodze na tutaj str.intertowa czy na Fb wyskakuje mi informacja, ze ktos wyszedl z autyzmu,zaczal mowic, potrzeba czasu,modlitwy, miłości i wsparcia… To nieprzypadki ale piekne znaki dla mnie-znaki nadzieji i cierpliwości! Pozdrawiam i zycze wszelkich lask Bozych!

ALA
Gość

Królowo Róża Świętego dziękuję CI za wszystkie łaski jakie zsyłasz na naszą rodzinę i osoby potrzebujące , proszę i błagam o
szczęśliwą operacje główki wnusia Filipka,aby był zdrowy.proszę o modlitwę DZIĘKUJĘ

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!