Asiula: Modlitwa o uzdrowienie dla mojej kochanej Mamy Marii

Były to ciężkie chwile, mama przeszła szereg badań w różnych miastach. Od razu rozpoczęłam nowennę pompejańską, którą w dalszym ciągu odmawia też moja mama, siostra i tata.
Read More

Ela: Pierwsza nowenna o ratowanie małżeństwa

Jako osoba wierząca zaczęłam sie zastanawiać ze rozwód nic nie da mój mąż nie jest alkoholikiem nie bije mnie jest poprostu bardzo poranionym człowiekiem ktory nie miał łatwo w życiu postanowiłam zawierzyć MAtce BOzej moje małzeństwo i zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską każdego dnia widziałam ze cos sie dzieje z moim mężem na początku mąż śmiał sie potem nie mówił nic czasem pytał czy juz paciorki zmowilam widzę ogromna zmianę w mężu zmieniałam sie tez ja ta modlitwa ma naprawdę ogromna moc to niesamowite!
Read More

Krystyna: Kocham Cię KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO

Mam jeszcze parę modlitw w różnych intencjach będę dzielić się tymi radościami,modlę się od lutego i teraz dopiero Matuchna je wysłuchała.Módlcie się wytrwale a Ona je spełni
Read More

Małgorzata: Zdrowie dla dzieci

Chciałabym złożyć świadectwo i podzielić się tym wielkim szczęściem jakie niesie ze sobą odmawianie Nowenny Pompejańskiej. To już moja kolejna Nowenna odmawiana tym razem w intencji moich dzieci. Nasza Kochana Matka opiekuje się nimi i zesłała na nie wiele łask. Dzieci często chorowały, po kolei trafiały do szpitala. Najstarsza córka na anginy, młodsza miała złe wyniki moczu w których pojawiało się białko nie wiadomo dlaczego.
Read More

Kasia: Podziękowanie :)

Chcę tym świadectwem z całego serca podziękować Mateńce za wyjednane łaski i jej nieustającą pomoc i opiekę.Jestem dwa dni po skończeniu mojej trzeciej nowenny. Zaczęłam tę nowennę w dniu, w którym będąc z córką u lekarza/jest w ciąży/ dowiedziałam się, że na tylnej ścianie macicy buduje się torbiel i że...
Read More

Jadwiga: Taka droga jest najlepsza ze wszystkich

Witam wszystkich! Pisząc to świadectwo kończę trzecią NP. Świadectwo pierwszej już opisałam na tej stronie dotyczyło łaski urodzenia zdrowego dziecka. Druga NP odmawiałam za mojego męża ponieważ nieco oddaliliśmy od siebie a on od Boga i kościoła. W czasie jej odmawiania zły bardzo mi przeszkadzał. Raz obudziłam się w nocy z dreszczami na nogach i w uszach brzmiał głos „diabeł diabeł diabeł”. Różaniec rwał się i plątał non stop. Zamiast być lepiej było gorzej. Kłóciliśmy się często, teraz widzę, że o drobiazgi. On głosił takie teorie nt. Kościoła i Boga że nie mogłam go słuchać. A mnie nachodziły takie myśli i zwątpienia,że moja modlitwa nie została wysłuchana, że może moja intencja to drobiazg dla Matki Boskiej. Po zakończeniu NP powoli powoli zaczęły nasze relacje się poprawiać. Zaczęliśmy spędzać ze sobą więcej czasu(mamy małe dzieci) oraz rozmawiać nawet o codziennym dniu. Codziennie klękamy z dziećmi do pacierza. Niby nic a tak wiele, gdyż poczułam, że go bardzo kocham. Jest inaczej, jestem przekonana, że Matka Boska wysłuchała mojej prośby. Wierzę także w to, że z pomocą Matki Boskiej nasze małżeństwo będzie wzrastać i zmieniać się na lepsze. A trzecia NP dotyczyła łaski zdrowia dla mojej rodziny i dla mnie. Ufam, że i w tej intencji Maryja nas wysłucha i otoczy swoją opieką. Otrzymałam wyniki biopsji guzka tarczycy w tym czasie, które wykazały zmianę łagodną do konsultacji za rok. Powiem wam, że odmawianie NP przychodziło mi z trudnością, zły ciągle przeszkadzał i mieszał mi w głowie. Nachodziły myśli że to nie ma sensu. Nie mogłam się skupić, zdarzało mi się być poddenerwowana choć dzięki NP otrzymałam łaskę cierpliwości. Poza tym spokorniałam i stałam się spokojniejsza. Mimo, iż czuję,że walka ze złym toczy się na całego to nie poddam się i nadal będę kontynuować tą modlitwę w innych intencjach. Kochani, dziękuję wam za te piękne świadectwa, które dopingują innych. Dziękuję, że czytacie, że po prostu jesteście. Wiem, że czasem trudno zaufać bezgranicznie, jednak wierzę,że taka droga najlepsza ze wszystkich. Alleluja i do przodu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Jadwiga: Taka droga jest najlepsza ze wszystkich"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Dziękuję, ja też każdego dnia czytam tu każde świadectwo, nie mogę już bez tego żyć. Dziękuję wszystkim którzy zostawiają świadectwa

Teresa
Gość
Teresa

Też czytam codziennie świadectwa, a nawet wysłałam świadectwo tylko nie mam pojęcia dlaczego do tej pory się nie ukazało! a wysłałam 14 lutego!! jak można skontaktować się z osobą odpowiedzialną za publikowanie świadectw? wie ktoś?

Marek (adm.)
Admin

Witaj Tereso, Twoje świadectwo zostało zakolejkowane i niedługo się ukaże. Z powodu chorób, urlopów i ludzkich ograniczeń, czasem musimy poczekać.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.