Marysia: Predzej bylam pewna ze wygram w totolotka niz to sie spelni !!!!

Szczesc Boze, witam was serdecznie Kochani. To juz jest 4 Nowenna wysluchana pod rzad. Kochani sama jeszcze nie moge w to uwierzyc ale dla mnie to byl CUD.
Read More

Edyta: Nowenna pompejańska uczy kochać

Odmawiam NP po raz pierwszy. To moj 31 dzien. Nigdy nie modliłam się rożańcem, nie rozumiałam tej modlitwy, a moja wiara była bardziej Chrystocentryczna. Daleka byłam od religijności Maryjnej. Do NP namowiła mnie teściowa, ktora dała mi różaniec pompejański i książeczkę z instrukcją. Wspolnie z teściowa i mężem zaczęliśmy odmawiać NP w tej samej intencji.Nie wierzyłam, że dam radę.
Read More

Paulina: Modlę się i ufam

jestem bardzo samotną osobą, brak przyjaciół nie mam się do kogo zwrócic bardzo to przeżywam często myśle o śmierci, że wolałabym umrzeć niż żyć tak jak do tej pory
Read More

Ania: walka o wszystko !

Któregoś wieczoru w końcu powiedziałam Bogu: "tak, jutro idę do spowiedzi"
Read More

Wiktoria: miłość

Szczęść Boże wszystkim! Jestem właśnie w  trakcie odmawiania NP a mianowicie to  dziś mija 38 dzień modlitwy. Jestem pod ogromnym wrażeniem działania tej modlitwy, gdyż modlę się w sprawie odwzajemnienia moich uczuć.Po mimo tego że chciałabym aby to były uczucia mężczyzny którego znam, moja prośba nie odnosi się do tego...
Read More

Hanna – LIST: Ufaj Jej zawsze

NMP nie opuści cię nigdy, ale – drzwi do Jej łask otwiera twoje do Niej zaufanie. Ufasz Jej, gdy czujesz i wiesz: „ja nie wiem jak, ale Ona wie, Ona mnie wysłucha i wesprze”. To nie znazy, że Ona za ciebie wszystko zrealizuje. Z Jej łaskami zacznij działać, bądź aktywny. Ufaj Jej. Ona obdarowuje wytrwałością w szukaniu, stawia ludzi na twojej drodze z pomocą i darami dla ciebie, otwiera twoje oczy i uszy, budzi twoją kreatywność. Wtedy przytul się do Niej, ufaj, daj się przez Nią prowadzić. Tylko ufaj, tylko to. Nie spocznij, bądź nadal aktywny. Ufaj Jej zawsze. Nowenna otwiera cię na Jej łaski, z którymi Ona na ciebie czeka.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Hanna – LIST: Ufaj Jej zawsze"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Dzięki za świadectwo.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.