Ewelina: Nigdy tak ciężko nie szła mi modlitwa

Nigdy jednak tak ciężko nie szła mi modlitwa, targały mną złe emocje, miałam okropne myśli odnośnie naszego związku.. teraz wreszcie zaczęlismy planować slub. Dzięki Ci Boże za wysłuchanie mojej prośby!
Read More

Andzia: Modlimy się całym sobą, zawsze i wszędzie

Jestem w trakcie odmawiania trzeciej modlitwy Pompejańskiej. Już rozpoczynając pierwszą modlitwę wierzyłam w jej sens. I intencja została wysłuchana, przynajmniej w najważniejszej części. Modliłam się o powrót Syna do Boga i przyjęcie przez Niego Sakramentu Bierzmowania. Przeczytaj Andzia: Modlimy się całym sobą, zawsze i wszędzie
Read More

Malwina: W środku nocy mój narzeczony wysłał do mnie smsa , że nie chce ślubu, bo zakochał się w innej kobiecie.

Modląc się tą Nowenną trzeba być przygotowanym na wszystko. Nigdy nie wiesz, co wymodlisz!
Read More

Beata: ,Różaniec to skarb, który trzeba odkryć.

Mam 55 lat, wspaniałą rodzinę; kochającego męża i trójkę dorosłych dzieci; Beatę (32 lata), Piotra (27 l), Marię (26 l). Jestem już babcią 5-ga wnucząt; Piotruś (8lat), Zuzia (6 l), Natalka (5 l), Michałek (2,5 l), Andrzejek (2 l). W tym roku będziemy obchodzić 35-lecie małżeństwa, dziękujemy Bogu a przede wszystkim Matce Bożej za ciągła opiekę nad nami, za Jej ,,drogocenny, nieprzenikalny płaszcz’’ którym nas zawsze okrywa.
Read More

Weronika: Chwała Panu i Maryi!

I druga nowenna za mojego męża. Wahałam się czy dobrze wybrałam, (bo intencji jest wiele) i oto znak: modlitwę miałam zakończyć w Dzień Św. Hieronima.
Read More

Halina: Martynka powraca do zdrowia

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!