Małgosia: sama uwikłałam się w grzech

Ja swoje szczęście odnajduję powoli w Bożym Miłosierdziu i Sakramentach. Uczę się godzić z Wolą Bożą i mam nadzieję, że moje lęki i niepokoje niebawem ustąpią.
Read More

G: Zdruzgotane serce… sklejone miłością do Boga

Zobaczyłem jak bardzo to rozstanie było potrzebne, bo choć było budowane na przykazaniu miłości, to oboje nie byliśmy tacy jacy mogliśmy być dla siebie.
Read More

Aneta: Wysłuchana prośba

Nowennę zaczęłam odmawiać w trudnym dla mnie czasie. Przyjmuję leki, które wywoływały poważne skutki uboczne. Szczególnie dokuczliwe były dla mnie problemy skórne, które powodowały złe samopoczucie psychiczne, lęk i nasilały depresję. Zaczęłam odmawiać nowennę w tej intencji. Zostałam wysłuchana. Od czasu, gdy zaczęłam modlić się różańcem pompejańskim, skóra jest w coraz lepszym stanie. Jednocześnie otrzymałam mnóstwo innych łask; najważniejszą z nich dla mnie jest łaska wierności modlitwie różańcowej, która stała się dla mnie ostoją, sposobem na życie. Pod koniec września rozpoczęłam drugą nowennę w intencji rozwiązania trudnej sytuacji życiowej i już pierwszego dnia pojawiła się pomoc. Dziękuję Maryi z całego serca! Aneta
Read More

Joanna: Dziękuję

Dobry wieczór. Obiecałam sobie, że gdy moja intencja zostanie wysłuchana, dam świadectwo, by dać nadzieję innym. Wczoraj skończyłam moją pierwszą nowennę pompejańską w intencji związanej z pracą. Po ubiegłym roku, jak mi się wydawało, najtrudniejszym w życiu (zmiany w życiu osobistym, utrata pracy, nowotwór), nastał kolejny, chyba jeszcze trudniejszy.
Read More

Katarzyna: proszę o miłość wzajemną

Wprawdzie po 1NP spotkałam mężczyznę, które poruszył moje serce, ale ta znajomość przynosi więcej bólu i łez niż radości a na dodatek po pierwszej randce chyba się już zakończyła. Jednak ciągle ufam i poszukuję sensu
Read More

Halina – LIST: Jeszcze czekam z ufnością

Szczęść Boże chciałam napisać świadectwo kolejnej odmówionej Nowenny , jak na razie czekam na łaskę którą ufam że Maryja wyprosi u swego Syna Jezusa w odpowiednim czasie na pewno spłynie łaska na osobę za którą się modliłam . Modliłam się o nawrócenie pewnego mężczyzny bo jest bardzo daleko od Pana Boga . W tym czasie i ja otrzymałam różne łaski za przyczyną Maryji .Wiem że Matuchna wyprosi łaskę nawrócenia dla niego . Obecnie odmawiam następną Nowennę i ufam że Maryja wyjedna łaski . Wierzcie kochani Matuchna nikogo nie zostawi w potrzebie nieraz trzeba poczekać na owoce modlitwy . Z Panem Bogiem i Maryją .

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!