GRAŻYNA: modlitwa o uzdrowienie serca syna

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus Jestem Matką Jakuba, który od stycznia tego roku bardzo chorował zapalenie wsierdzia - chore serce ,i wiele problemów z tym związanych. Każdego dnia docierały do mnie bolesne informacje od lekarzy , którzy wydawali się bezradni w swej bardzo zaciekłej walce o mego syna ( niech...
Przeczytaj całość

Natalia: zostaw sprawę Bogu spokojnie czekaj

To drugie z pięciu chociaż o wiele lat spóźnione świadectwo które zamieszczam łaski bożej wymodlonej Nowenną Pompejańską przez moją nieżyjącą Mamę wtedy był początek 2002 roku mój przyrodni braciszek po 2 wyroku więzienia który odsiadywał 6 lat wrócił do naszego rodzinnego domu mając 35 lat nie garnął się niestety by...
Przeczytaj całość

M.M.: Syn poznał dobrą dziewczynę

Martwilam się o syna , ze przy jego znajomosciach i trybie zycia oraz przykladach, jakich wokół pelno nie znajdzie wlasciwej dziewczyny , tym bardziej , że z jedną juz bylo rozstanie. Prosilam Matke Boza nowenna pompejsnska o dobra wlasciwa dziewczyne dla niego, proszac przy tym Matke Boza , zeby byla mu pierwsza Mamą na cale zycie.
Przeczytaj całość

Bożena: Módlmy się z zaufaniem.

Ostatnio modliłam się o mojego 20-sto letniego wnuka, który odszedł od kościoła...jeszcze nie jest to silna jego wiara, ale w Święta Bożego Narodzenia był w kościele na Mszy Św. co mnie bardzo ucieszyło.
Przeczytaj całość

Ewa: Trwanie w modlitwie do Matki Bożej jest jak budowanie drabiny do nieba

Nowenna daje wyciszenie, nadzieję, że będzie dobrze, spokój serca, wiarę w miłosierdzie Boże. Trwanie w modlitwie do Matki Bożej jest jak budowanie drabiny do nieba, aż do końca swoich dni, na razie dobrze mi z tym.
Przeczytaj całość

Grzegorz: Nie zastanawiaj się

Witam:) moja przygodę z Mama zacząłem 50 dni temu. Jest to moja pierwsza Nowenna. Tyle razy o niej słyszałem ze uznałem to za znak ze muszę w końcu ja odmówić. Bałem się bo czytałem praktycznie wszędzie, ze zły się wkurza jak się ją odmawia, ze często przeszkadza, wścieka się itp. Szczerze mówiąc ok, faktycznie doświadczyłem jego złości bo nie raz przeszkadzał, paraliżował moje mysli, powodował lęk, strach i podpowiadał różne bluźniercze rzeczy. Ale to czego doświadczyłem dzięki tej Nowennie jest nie do opisania! Pan Jezus przez wstawiennictwo Maryi i myśle ze razem z Maryja tak działają! Niesamowite,… pozbyłem się lęku przed śmiercią który mnie paraliżował, strasznie bałem się szatana ze mnie opęta czy zniewoli bo wszędzie przecież tych filmików jest od groma. Mama pomogła mi zwalczyć mój egoizm, myślenie tylko o sobie i swoich potrzebach. Poznałem tylu wspaniałych ludzi przez których Pan Jezus działa ze szok! 🙂 cały czas doświadczam większych lub mniejszych cudów. Nie są to spektakularne cuda ale dla mnie są cudami największymi:) poznałem tez pare osób niekoniecznie dobry h ale wiem ze przez takie osoby tez możemy wzrastać w wierze!:) tyle się nauczyłem dzięki tej Nowennie. Uczy samych dobrych rzeczy! Przede wszystkim modlitwy, wytrwałości, odpowiedniego zorganizowania planu dnia i przede wszystkim cierpliwości 🙂 to moja pierwsza ale napewno nie ostatnia Nowenna! 😀 różańce w dłoń Bracia i Siostry!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Grzegorz: Nie zastanawiaj się"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
alik
Gość
Większość kwestii związanych z rzekomymi atakami demonicznymi na osoby odmawiające różaniec jest sporo przesadzona. Trzeba wiedzieć, że nic bez przyzwolenia Boga nie jest możliwe dla demonów. Mogą działać jedynie w wytyczonym przez Stwórcę obszarze. Bóg wie jaki każdy człowiek jest, dlatego większość ludzi ma taką ochronę Boga, że niczego demonicznego nie doświadczy. Święci z dopustu Bożego mogli być przez demony dręczeni, ale to zawsze dzieje się do takiego stopnia w którym człowiek współpracując z Bożą łaską może to przezwyciężyć i wyjść z tego silniejszym. Inną kwestią jest sytuacja gdzie ktoś Boga odrzuci i wejdzie w teren demonów, wtedy może być… Czytaj więcej »
Ewa
Gość

Sądzę, że najlepszą obroną przed działaniem złego ducha jest stan łaski uświęcającej! A więc najpierw spowiedź, a potem Eucharystia. Odmówiłam 8 NP, za każdym razem czułam wielkie zbliżenie do Maryi i Jezusa, msze św. były lepiej przeżyte, a ja czułam wewnętrzny spokój i jakąś nieokreśloną radość, choć był to czas – po ludzku patrząc – bardzo dramatyczny dla mnie. Jezus i Maryja pomogli mi przejść przez moje dramaty życiowe. I nadal pomagają !!! Nigdy nie lękajcie się modlitwy, ona tylko pomaga !

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!