Maciek: świadectwo

O modlitwie dowiedziałem się z czasopisma Miłujcie się. Kilka razy podchodziłem do odmawiania tej modlitwy. Zbliżał się egzamin końcowy aplikacji radcowskiej. Został tylko miesiąc a bardzo chciałem go zdać. Ta intencja przyświecała mi gdy podejmowałem próby modlitwy. W końcu udało mi się zachować systematyczność. Wyliczyłem, że koniec całej nowenny przypadnie...
Przeczytaj całość

Małgorzata: Ochronny płaszcz Matki Najświętszej w czasie nowenny

Witam, to moja pierwsza nowenna. Rozpoczelam ja 22.03.2015r. , przypadkowo natknelam sie na te modlitwe gdy bylam w naszym polsko - amerykanskim Kosciele. Matce Bozej zawierzylam pewnego czlowieka, ktory zatracil swoje zycie w alkoholu. Wierze, ze tylko Matka Chrystusa moze odmienic jego zycie, ale wowczas gdy ktos Maryi odda pod...
Przeczytaj całość

Grzegorz: Tydzień przed końcem nowenny sprawy zaczęły nabierać pozytywnego kierunku

Modliłem się w drodze do pracy, w drodze do domu, w przerwach w pracy itp, praktycznie każda moja wolna chwila przez ostatnie 3 miesiące była przeznaczona na modlitwę. Nie było łatwo, a chwilami wręcz bardzo ciężko.
Przeczytaj całość

Ewelina: Otrzymane łaski i walka o spokój duszy

Nowennę zakończyłam dwa tygodnie przed porodem. Dzięki Matce Bożej czułam spokój, nie czułam strachu przed porodem. W dniu rozwiązania cały ten proces przebiegł bardzo łagodnie.
Przeczytaj całość

Ojciec: Jest dobrze i wierzę, że nie będzie nawrotu choroby

Modliłem się w intencji mojej chorej na anoreksję Córki. Trwało trochę, dłużej niż nowenna ale zostałem wysłuchany. Lekarze ani psychologowie nie potrafili pomóc. Jest dobrze i wierzę, że nie będzie nawrotu choroby.
Przeczytaj całość

Ewa: Uwolniona od ciążącego uczucia

Zakochałam się. Okazało się jednak ,że miłość ta była bez wzajemnosci. Nie mogłam pogodzić się z tą mysla. Poglebila mi się depresja (na ktora choruje )kiedy ON przestał się odzywać. Sytuacja była beznadziejna. Przestało mi się chcieć robić cokolwiek. Straciłam radość i sens zycia. Wtedy postanowiłam razem z o. Adamem Szustakiem odmawiać NP. Prosiłam o dar miłości i o to aby odkochac się jeśli on nie jest dla mnie. Nowennę skończyłam 24 grudnia. I w tym dniu wydarzyła się rzecz niewiarygodna, prowadząca mnie do rozwiązania problemu z nieodwajemniona miloscia. Nie będę pisała co bo to mało istotne tutaj. W tym dniu jednak problem się nie rozwiązał a tylko poglebil. Malo tego 3go stycznia dowiedziałam sie, ze jest zakochany w innej kobiecie. Zabolala mnie ta wiadomisc. Zadawalam sobie pytanie dlaczego to sie dzieje. Dlaczego cierpie bardziej zamiast mniej. Czekalam jednak i ufalam. Modlilam sie tez do Maryi rozwiazujacej wezly. I od kilku dni czuje sie uwolniona z tego ciazacego uczucia ! ON rzeczywiście stał mi się obojętny!!!! Tak jak prosilam. Nie poznałam jeszcze innego mężczyzny ale wierzę, że jeśli będzie taka wola Boża Tak się stanie. Niech będzie pochwalona Maryja Zawsze Dziewica. Chwała Panu. Polecam NP. Uspokaja i pomaga rozwiązywać problemy. pozdrawiam.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Ewa: Uwolniona od ciążącego uczucia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Marcin
Gość
Marcin

Ewa, ja kilka miesięcy temu miałem podobną sytuację. Tez byłem zakochany w takiej jednej kobiecie, ale ona mnie ingorowała, a co gorsze wykorzystywała to i raniła mnie wielokrotnie. Z pomocą Bożą raz na zawsze zerwałem ta znajomość. Głowa do góry, jeszcze Cie spotka prawdziwa miłość. Tylko nie poddawaj się.

Anna
Gość

Myśle ze można tutaj założyć jakieś forum dla ludzi – żeby mogli sie wzajemnie podtrzymać na duchu, wymienić doświadczeniami i moze ktoś odnajdzie miłość.

Słońce
Gość
Słońce

Popieram pomysł

Patrycja
Gość
Patrycja

Jesteś w moich intencjach. Wszystko sie ułoży. 😉

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!