Kinga: odzyskana miłość

Wiem, że to dzięki tym modlitwom
Read More

Marek: Modlitwa o dobrą żonę

Gdy natrafiłem nowennę pompejańską postanowiłem sobie że ją odmówię.Były momenty zwątpienia i różne trudności mi towarzyszyły , ale wytrwałem aż do końca nowenny.Mam nadzieje i głęboko ufam Matce Najświętszej , że pomoże znaleźć dobrą żonę dla mnie.Zawsze byłem nieśmiały w stosunku do dziewczyn ,ale po ukończeniu nowenny zaczęło to się...
Read More

Świadectwo znalezienia pracy – Ewa

Chciałam podzielić się o cudzie jaki uzyskałam modląc się przez Nowennę Pompejańską. Miałam strasznie trudną sytuację finansową, ogólnie mówiąc mieliśmy wraz z mężem więcej długów niż "włosów na głowie" Przez przypadek znalazłam w internecie tę nowennę, pomyślałam sobie czemu nie spróbować... I tak zaczełam odmawiać, nie było łatwo. Ale przez...
Read More

Magdalena: Pomagają mi dusze czyścowe !

Tak właśnie dzieję się ze mną po modlitwie za dusze czysccowe , pomagaja mi w swoj niewidzialny dla ludzkiego oka sposob czuwajac nade mna i nad moją rodziną.
Read More

Judyta: pierwszy cud- mój tato przestał pić

Ale nowenna zbliżyła mnie bardzo do Pana Boga, nauczyłam się zawierzać Mu wszystkie swoje sprawy i jeszcze bardziej Go miłować, tak, że w tym momencie cały swój los zawierzam tylko Jemu.
Read More

Elżbieta: Uzdrowienie męża

1 grudnia 2014 roku mój mąż Roman zaczął pluć krwią. Bardzo się zmartwiłam. Wykonaliśmy Rtg płuc i była zła wiadomość – guz płuca. Po dokładniejszych badaniach okazało się, że to nowotwór złośliwy. Byliśmy załamani. Ja jako żona postanowiłam prosić „niebieskiego lekarza” Jezusa Chrystusa za pośrednictwem Matki Bożej o zdrowie dla męża. Zaczęłam odmawiać, mój mąż był operowany i usunięto mu cały płat płuca lewego. Potem rekonwalestencja, która przeszła bardzo dobrze. Mąż nie brał chemii ani radioterapii. Wrócił do pracy, czuje się dobrze. Wizyty kontrolne na onkologii w Bydgoszczy nie wykazały żadnych zmian nowotworowych.
Pragnę podziękować Królowej Różańca Świętego za otrzymaną łaskę zdrowia mojego męża, prosząc o dalszą Jej opiekę.
Nowennę pompejańską odmawiam codziennie od 2 lat.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Elżbieta: Uzdrowienie męża"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Elżbieto, cieszę sie, że choć Tobie się udało…. Dokładnie w tym samym czasie ( 9.12.2014) u mojego męża wykryto raka żołądka. Też intensywnie się modlilismy, też NP, ale widocznie wola Boża była inna…. Od 16 miesięcy jestem wdową… Nadal modlę się NP, które pozwalają mi jakoś żyć, choć nadal bardzo cierpię….

Aga
Gość

Ewo, bardzo Ci współczuję. Pomodle się za Ciebie. Odmawiam nowennę od kilkunastu miesięcy. Nawet 2 jednocześnie. Nie zostałam wysłuchana. Widać Bóg ma inne plany. Zapewne ich tu na ziemi nie poznamy. Modlić się trzeba i nigdy nie ustawać.

Ewa
Gość

Dziękuję, Ago. Ja też pomodlę się za Ciebie. Jeśli chodzi o mnie, to całe swoje życie zawierzam Bogu i Maryi, dziękując za wszystkie piękne, pełne miłości, lata mojego małżeństwa …

Obrazki z nowenną pompejańską?