Elżbieta: Kolejne świadectwo

Nie znam słów jakimi mogę podziękować Matce Boskiej Pompejańskiej za wstawiennictwo u Pana Boga Najwyższego,za otrzymane łaski.Gdybym miała więcej czasu,pewnie odmawiałabym więcej nowenn dziennie,bo taka jest potrzeba.Ciągle ktoś potrzebuje modlitwy,czy to w rodzinie ,czy ktoś obcy,który uległ poważnemu wypadkowi.
Read More

Kamila: Nowenna pompejańska

Chciałam napisać , że nowenna pompejańska to coś cudownego , pomaga mi ona w codziennym życiu , moje sprawy zaczęły się układać , jestem spokojniejsza dzięki Matce Bożej Różańcowej z Pompejów , wiem i wierzę mocno , że wysłucha mnie ona w mojej największej prośbie , którą do niej zanoszę...
Read More

TERESA: UZDROWIONA Z CHOROBY OCZU

Odmawialam nowenne pompejanską w inteci swojej siostry chorej na nowotwora.Jej stan zdrowia bardz sie porawil ale byla TAKA WOLA BOSSKA,ze z czasem ja powolal do siebie.Ja natomiast przy omawianiu nowenny otrzymalam laske widzenia na oko,co bylo bez nadziejne.PROSZE MODLCIE SIE LUDZIE ZDESPEROWANI,ZALAMANI W BEZ NADZIELNYCH SYTACJACH POMOC ZAWSZE PRZYJDZIE MARYJE...
Read More

Marta: Pamietaj co obiecujesz Matce Bożej i dotrzymuj słowa

Ciągle zaczynałam i ciągle przerywałam. Były widoczne znaki działania modlitwy ale to było wciąż za mało aby móc powiedzieć że intencja się spełniła. Zły nie odpuszczał ani na chwilę.
Read More

Marzena: praca magisterska

Czas matur uświadomił mi, że nie wywiązałam się z pewnej obietnicy danej Matce Bożej. Obiecałam, że jeżeli obronię tytuł magisterski, nie przypiszę tej zasługi sobie i będę rozgłaszać, że to za przyczyną Maryi.Przeczytaj Marzena: praca magisterska
Read More

Elżbieta: Uzdrowienie męża

1 grudnia 2014 roku mój mąż Roman zaczął pluć krwią. Bardzo się zmartwiłam. Wykonaliśmy Rtg płuc i była zła wiadomość – guz płuca. Po dokładniejszych badaniach okazało się, że to nowotwór złośliwy. Byliśmy załamani. Ja jako żona postanowiłam prosić „niebieskiego lekarza” Jezusa Chrystusa za pośrednictwem Matki Bożej o zdrowie dla męża. Zaczęłam odmawiać, mój mąż był operowany i usunięto mu cały płat płuca lewego. Potem rekonwalestencja, która przeszła bardzo dobrze. Mąż nie brał chemii ani radioterapii. Wrócił do pracy, czuje się dobrze. Wizyty kontrolne na onkologii w Bydgoszczy nie wykazały żadnych zmian nowotworowych.
Pragnę podziękować Królowej Różańca Świętego za otrzymaną łaskę zdrowia mojego męża, prosząc o dalszą Jej opiekę.
Nowennę pompejańską odmawiam codziennie od 2 lat.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Elżbieta: Uzdrowienie męża"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Elżbieto, cieszę sie, że choć Tobie się udało…. Dokładnie w tym samym czasie ( 9.12.2014) u mojego męża wykryto raka żołądka. Też intensywnie się modlilismy, też NP, ale widocznie wola Boża była inna…. Od 16 miesięcy jestem wdową… Nadal modlę się NP, które pozwalają mi jakoś żyć, choć nadal bardzo cierpię….

Aga
Gość

Ewo, bardzo Ci współczuję. Pomodle się za Ciebie. Odmawiam nowennę od kilkunastu miesięcy. Nawet 2 jednocześnie. Nie zostałam wysłuchana. Widać Bóg ma inne plany. Zapewne ich tu na ziemi nie poznamy. Modlić się trzeba i nigdy nie ustawać.

Ewa
Gość

Dziękuję, Ago. Ja też pomodlę się za Ciebie. Jeśli chodzi o mnie, to całe swoje życie zawierzam Bogu i Maryi, dziękując za wszystkie piękne, pełne miłości, lata mojego małżeństwa …

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!