Joanna: Łaski od Matki Boskiej

Chciałabym bardzo podziękować Panu Bogu i Matce Najświętszej za ogrom łask jaki spłynął na mnie i moją rodzinę, od kiedy odmawiam Nowennę Pompejańską. Odmówiłam już kilkanaście nowenn od 2014 roku. Intencje dotyczyły mnie, wtedy Matka Boska wysłuchiwała moich intencji i udzielała łask, które okazywały się najlepszym rozwiązaniem. W jednej z nowenn prosiłam o łaski potrzebne dla 2 letniego syna, aby dobrze rozwijał się i zaczął mówić.
Read More

Szymon: Egzamin na prawo jazdy

Moja druga nowenna dotyczyła egzaminu na prawo jazdy. W listopadzie zeszłego roku zacząłem kurs i mniej więcej w tym samym czasie rozpocząłem nowennę. Trzy dni temu zdałem teorię (na 100%), dzisiaj praktykę. Oby dwa egzaminy za pierwszym podejściem.
Read More

Emilka: cudowne przyjęcie do szkoły

Szczęść Boże. Mój syn w tym roku zdawał egzaminy gimnazjalne i stał przed wyborem liceum. Niestety wyniki miał marne, wiec i szanse na przyjęcie do wybranego liceum niewielkie :/ parę miesięcy przed tymi egzaminami odmowilam nowenne pompejanska. Przeczytaj Emilka: cudowne przyjęcie do szkoły
Read More

Angelika: zostanę mamą!

Jeśli zastanawiasz się czy warto, nie zwlekaj ani chwili.
Read More

Agata: prośba o pracę

Maryja wysłuchała mojej modlitwy, otrzymałam pracę jakiej się nie spodziewałam, i myślę nawet że na nią nie zasługuję. Wielkie rzeczy zadziały się przez Maryję, Królową Różańca Świętego.
Read More

Ela: Rozwiązanie problemów

Nowenne zaczełam odmawiac juz jakis czas temu. Obecnie odmawiam czwarta. Pierwsza intencja była o umiarkowanie w jedzeniu I piciu. Stosowałam diety itd nic nie pomagalo. Nie chodziło o zrzucenie zbednych kilogramow ale o umiarkowane w jedzeniu I o powstrzymywanie sie od codziennego spozywania alkocholu. Nie musialam długo czekac. Zachorowalam. Mam reflux . Teraz ograniczam jedzenie I jestem bardzo zadowolona. Moze to brzmi dziwnie ale to chyba jedyna metoda na moj wilczy apetyt 😊 2 nowenna o prace ktora dawała by mi satysfakcje I jednoczesnie pozwalała na wychowywanie dzieci tez sie juz spełniła. 3 o wiare dla mojego niewierzacego meza. Ostatnio przyznał, ze modli sie codziennie do Pana Jezusa I kazał sobie kupic krzyzyk. A teraz modle sie za swoje dzieci😊

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Ela: Rozwiązanie problemów"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Jakub
Gość

Pięknie

Ewa
Gość

Chwała Panu!

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?