Anna: Zaufać!

Do zakończenia pierwszej zostało mi jeszcze 9 dni. Ludzie piszą że już w tym samym czasie otrzymują różne łaski, rozwiązania problemów.
Read More

Julita: Lżej na duchu

Od kilku lat odmawiam nowennę pompejańską za moją rodzinę w różnych intencjach: zdrowia, nawrócenia, rozwiązania życiowych problemów. Wiem, że sama nie mam takiej mocy, aby podołać wszystkim trudom, więc zawierzyłam moje troski Matce Bożej. Jest mi trochę lżej na duchu i staram się bardziej pogodzić z losem, odkąd odmawiam tę modlitwę.
Read More

Barbara: Duchowa rehabilitacja i moje uzdrowienie

Odmówiłam już wiele nowenn ,zawsze w różnych intencjach modląc się szczególnie za inne osoby bliskie mojemu sercu.Staram się rozpowszechniać ją i składać świadectwa.Zostałam już drugi raz uzdrowiona -pierwszy to z problemem biodra ,a teraz z alergii.
Read More

Ewa: zachęta do odmawiania nowenny

Ja chcialabym zachecic kazdego do odmawiania koronki!!! Dla mnie to jest w ogole wielki cud ze ja bylam i nadal jestem w stanie ja odmawiac, gdyz przez wiele lat mialam niezrozumiala nawet dla mnie awersje do rozanca... Zmowienie nawet 10 Zdrowas Maryjo bylo dla mnie tak trudne , ciezkie i...
Read More

Anonim: Poznanie miłości dzięki nowennie <3

Z wyglądu pasujemy do Siebie albo nawet jesteśmy podobni jak brat i siostra.
Read More

Dominika: Trzeźwość i odbudowana rodzina

Mam 20 lat. Na nowennę pompejańską natrafiłam przypadkiem w Internecie szukając modlitwy o trzeźwość taty. Mój tata pracuje 20 lat za granicą przyjeżdża na co 2 weekend. Od dawna jest alkocholikiem aczkolwiek w ostatnich miesiącach przechodził już sam siebie. Do tego doszły wielkie długotrwałe kłótnie z mamą która zaczęła coraz bardziej dostrzegać problem, walczyć o niego. Kłótnie kończyły się obiecankami o abstynencję, jednak tata dotrzymywał jej tydzień, dwa. Mama mogła stwierdzić ewentualną trzeźwość podczas wieczornego telefonu ale co było po nim-to wie tylko on.. Kiedy sprawa stanęła już na ostrzu noża, rodzina zaczęła się ewidentnie rozbijać, tacie było już wszystko jedno – rozpoczęłam nowennę a ze mną mama. Zaczęło się poprawiać. Po jakimś czasie tata obiecał zjazd do Polski na stałe, pilnuje trzeźwości, pije okazjonalnie, relacje są na bardzo dobrym poziomie. Wczoraj mama odmawiała ostatni dzień. Razem z tatą. Kleczącym przez Jezusem milosiernym przez praktycznie całą nowennę.
Matko dziękuję Ci za ten cód! proszę teraz o trwanie w tej trzeźwości.
Królowo różańca Świętego módl się za nami.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Dominika: Trzeźwość i odbudowana rodzina"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Dominiko pomodlę się za was.

Monika
Gość
Monika

Trzymaj sie kochana w wierze i ufnosci a ja bede trzymać mocno kciuki

Marek
Gość

Dominiko, piękna walka o swojego tatę.

Mariola
Gość
Mariola

Piękne świadectwo

irena
Gość

dominiko nie poddawaj sie ,Matka Boza ci pomoze jak i mi pomogla ,ja tez sie ciagle modle zeby moj maz wytrzymal w trzezwosci i jak narazie jest dobrze

Krystyna
Gość
Krystyna

To bardzo pięknie, że modlisz się za ojca alkoholika. Wiem, co to znaczy mieć alkoholika w rodzinie,,, To straszne, co taka osoba potrafi zgotować swoim najbliższym. Jesteś wspaniałą córką. Niech Bóg ci błogosławi!

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?