Dominika: Trzeźwość i odbudowana rodzina

Mam 20 lat. Na nowennę pompejańską natrafiłam przypadkiem w Internecie szukając modlitwy o trzeźwość taty. Mój tata pracuje 20 lat za granicą przyjeżdża na co 2 weekend. Od dawna jest alkocholikiem aczkolwiek w ostatnich miesiącach przechodził już sam siebie. Do tego doszły wielkie długotrwałe kłótnie z mamą która zaczęła coraz bardziej dostrzegać problem, walczyć o niego. Kłótnie kończyły się obiecankami o abstynencję, jednak tata dotrzymywał jej tydzień, dwa. Mama mogła stwierdzić ewentualną trzeźwość podczas wieczornego telefonu ale co było po nim-to wie tylko on.. Kiedy sprawa stanęła już na ostrzu noża, rodzina zaczęła się ewidentnie rozbijać, tacie było już wszystko jedno – rozpoczęłam nowennę a ze mną mama. Zaczęło się poprawiać. Po jakimś czasie tata obiecał zjazd do Polski na stałe, pilnuje trzeźwości, pije okazjonalnie, relacje są na bardzo dobrym poziomie. Wczoraj mama odmawiała ostatni dzień. Razem z tatą. Kleczącym przez Jezusem milosiernym przez praktycznie całą nowennę.
Matko dziękuję Ci za ten cód! proszę teraz o trwanie w tej trzeźwości.
Królowo różańca Świętego módl się za nami.

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
KrystynairenaMariolaMarekMonika Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Dominiko pomodlę się za was.

Monika
Gość
Monika

Trzymaj sie kochana w wierze i ufnosci a ja bede trzymać mocno kciuki

Marek
Gość
Marek

Dominiko, piękna walka o swojego tatę.

Mariola
Gość
Mariola

Piękne świadectwo

irena
Gość
irena

dominiko nie poddawaj sie ,Matka Boza ci pomoze jak i mi pomogla ,ja tez sie ciagle modle zeby moj maz wytrzymal w trzezwosci i jak narazie jest dobrze

Krystyna
Gość
Krystyna

To bardzo pięknie, że modlisz się za ojca alkoholika. Wiem, co to znaczy mieć alkoholika w rodzinie,,, To straszne, co taka osoba potrafi zgotować swoim najbliższym. Jesteś wspaniałą córką. Niech Bóg ci błogosławi!

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ