Agnieszka: Dziękuję za życie mojej siostry

W czasie modlitwy mojej serce zostało przemienione, otrzymałam łaskę innego spojrzenia na nią, jej życie. Matka Najświętsza przemieniła ból, niezrozumienie i żal, z którymi nie mogłam sobie poradzić, pojawił się spokój, współczucie.
Read More

Beata: Nigdy nie zostałam obdarzona takim błogosławieństwem

Witam. Chcę podzielić się swoim świadectwem. Nowennę Pompejańską odmawiałam 2 raz. Moją intencją była praca. W maju 2017r. nalazłam się w sytuacji zagrożenia utraty pracy, właściwie dostałam 3 miesięczne wypowiedzenie umowy o pracę. Ogarnął mnie lęk ponieważ sama wychowują dziecko i utrata pracy byłaby dla mnie jak wyrok.
Read More

Michał: moja modlitwa za rodziców

Szczęść Boże! Gdzieś w lutym-marcu 2014 roku, już nie pamiętam, zacząłem pierwszą w życiu ukończoną nowennę pompejańską. Odmawiałem już od dwóch lat mniej lub bardziej regularnie różaniec więc nie miałem jakiegoś paraliżującego strachu przed próbą nowenny (chociaż kiedy kilka miesięcy wcześniej spróbowałem ją rozpocząć, skończyłem na 9. dniu, szczerze mówiąc)....
Read More

Monika: O zachowanie przez męża pracy

Dziś pojechaliśmy całą rodziną do jednego z pięknych pomorskich sanktuariów maryjnych, by podziękować Maryi za tę łaskę.
Read More

Teresa: Modlitwa o pracę dla syna

Jestem bardzo wdzięczna Matce Bożej, że mnie wysłuchała.Dziękuję za życie, zdrowie i wszelkie łaski jakie otrzymała moja rodzina.Każdemu polecam odmawianie Nowenny Pompejańskiej - ona działa cuda .
Read More

Beata – LIST: W intencji skłóconych

Odmówiłam ósmą Nowennę, jeśli dobrze liczę. Ta Nowenna nie przyniosła jeszcze spektakularnych zmian, a modliłam się w intencji skłóconych braci. Matka Boża odpowie, wiem to na pewno, kiedy? Kiedy przyjdzie na to czas. Najważniejszą rzeczą jest fakt, że mogłam być blisko Matki Bożej i Jej Syna, że jestem coraz bliżej, jest więź, cudowna, niepojęta, taka, że chce się coraz więcej i bliżej, i czuje się taką dobroć, miłość, przebaczenie… Pan Jezus przytula do serca, to jest najpiękniejsze. A owoce przyjdą. Kiedy przyjdzie na to czas… Dziękuję, że mogłam skorzystać z aplikacji. To niesamowicie ułatwia modlitwę. Bóg zapłać!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!