Karola: Wielki strumień łask

Pewnej nocy z tej bezsilności przepłakałam parę godzin i matka nasza kochana usłyszała mnie i rano natknęłam się na nowennę w internecie . Od razu zaczęłam się modlić o maleństwo i wtedy stał się cud zdecydowaliśmy się na nauki przed małżeńskie.
Read More

Marta: wysłuchana modlitwa w intencji egzaminu

Witam. Parę miesięcy temu odmówiłam nowennenę pompejańską w intencji zdania certyfikatu językowego. Od wyniku tego egzaminu zależało czy mój dyplom zostanie uznany za granicą. Pod koniec odmawiania nowenny przyśnił mi się taki sam wynik jaki kilka dni później zobaczyłam na certyfikacie. Egzamin zdałam i kamień spadł mi z serca.
Read More

Edyta: Cudowna przemiana serca

Pragnę podziękować miłosiernemu Bogu i Królowej Różańca za łaskę uzdrowienia serca mojej mamy. Moja mama cierpiała w małżeństwie z powodu braku miłości, samotności i wielu trudnych zachowań taty i w końcu w jej sercu pozostała tylko wielka gorycz, żal, złość i nawet nienawiść do męża. Była zatruta i to niszczyło...
Read More

Agnieszka: Wyczekiwane dwie kreski !!!

Szczęść Boże !!! Składam swoje drugie świadectwo pierwsze było o zmianie mojego serca, o tym jak Matka Boska napełniła mnie miłością do Boga. W lipcu 2014 roku straciłam swoja pierwszą ciążę, załamałam się odeszłam od Boga, miałam straszny żal, czemu ja ? przecież nie skrzywdziła bym swojego maleństwa. W grudniu...
Read More

Krystyna: podziękowanie

Jestem w trakcie odmawiania I nowenny pompejańskiej w życiu,dziekuje mateczko,że wysłuchałaś mnie wreszcie moje dziecko zdalo egzamin,
Read More

Barbara: Łaski w naszej rodzinie

W tym roku kalendarzowym, 2017 rozpoczęłam (razem z mężem) już 4-tą nowennę pompejańską, a nie złożyłam świadectwa o miłosierdziu, które mi Królowa Różańca Świętego Wyświadczyła.
Przepraszam Maryjo, chcę to zrobić w tym miejscu.Mam pewność, że nanoszone prośby zostaną wysłuchane we właściwym momencie, zgodnie z Wolą Bożą – trzeba zaufać.
Pewne pozytywne zmiany już są widoczne u naszego syna Piotra. Wyzwolenie z nałogu pijaństwa. Dziękujemy Maryjo!
Za łaskę nawrócenia i oddalenia od wnuka Jakuba pokusy niewiary – dziękujemy Maryjo!
Dziękuję Matce Najświętszej, że Małgorzata dostała się na studia, To nie było oczywiste.
Wielka est potęga modlitwy różańcowej. Matka Boża nagrodziła wytrwałą modlitwę.
Królowo Różańca Świętego – módl się za nami.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!