Kasia: Odzyskana miłość

W trakcie odmawiania nowenny cały czas spływały na mnie łaski.
Read More

Kasia: ocalenie męża

6 lipca mój mąż trafił do szpitala. Nagle ze zdrowego mężczyzny stal się umierającym człowiekiem. okazało się w szpitalu, że ma bardzo uszkodzone serce. Przez 3 dni przebywał na oddziale intensywnej opieki kardiologicznej i lekarze nie dawali mu większych szans na przeżycie. Wtedy też zaczęłam odmawiać pierwszą Nowennę Pompejańska. Nie zastanawiałam się nad tym, czy dam radę (wcześniej bardzo rzadko modliłam się różańcem).
Read More

Dagmara: Gdy po ludzku nie widać ratunku…

I wtedy gdy już nie wiedziałam co robić, gdzie udać się po pomoc poszłam na nabożeństwo pompejanskie, i tego samego wieczoru postanowiłam zacząć modlitwę NP o nawrócenie i wyzwolenie z nałogów dla mojego męża.
Read More

Kasia: Praca od Matki Bożej

Szczęść Boże! Chciałabym złożyć świadectwo i podziękować Ukochanej Matce Bożej za pomoc w znalezieniu nowej pracy.Jest to praca na okres próbny,nie jest łatwo ,ale wierzę i Ufam,że Matka Boża dalej mnie poprowadzi i pomoże mi sprostać zadaniom.Przeczytaj Kasia: Praca od Matki Bożej
Read More

Maria: powrót starej taryfy

Szczęść Boże ! Moje świadectwo dotyczy prądu. Rok temu przyszli do nas Panowie sprawdzający stan licznika. Dodatkowo namawiali moją mamę do zmiany taryfy, bo mamy gospodarstwo i mòwili że ta nowa taryfa będzie dla nas korzystniejsza. Podali treść wniosku i moja mama przekonana że to są ludzie ze Spòłki ten...
Read More

Barbara i Stanisław: Podziękowanie rodziców

Pragnę złożyć świadectwo i bardzo podziękować Królowej Różańca Świetego za otrzymane łaski i dary.
o nowennie pompejańskiej dowiedziałam się w 2013 r. Od tego czasu odprawiłam 7 razy nowennę, polecając różne intencje – zawsze odmawiam 4 części różańca.
Dziękuję za ocalenie małżeństwa syna, za jego trzeźwość. Dziękuję za dobre przygotowanie się do matury wnuka – studiuje na bardzo trudnym kierunku. Dziękuję za przemianę serca i życia drugiego wnuka.
Jest jeszcze intencja moja i mojego męża, którą złożyliśmy Matce Najświętszej z Pompejów, odprawiliśmy wspólnie nowennę za naszego syna (drugiego) i ufamy że dzięki modlitwie Maryja pomoże mu się nawrócić.
We wszystkich zanoszonych modlitwach ufamy Bożemu Miłosierdziu za przyczyną Królowej Różańca Świętego.
Również dziękuję za łaskę wspólnego odmawiania nowenny przez nas – małżonków. Moja wdzięczność jest tym większa, że wcześniej byłoby to niemożliwe.
Matko Najświętsza, dziękujemy!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Barbara i Stanisław: Podziękowanie rodziców"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krystyna
Gość
Krystyna

Jak to pięknie gdy modlą się oboje małżonkowie,,, taka modlitwa tym bardziej będzie wysłuchana. Szczęść Boże.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.