Krystyna: wierzę i ufam choć codzienność…

nną łaska, której codziennie doświadczam jest moje zdrowie. Mam 60 lat, od kilku lat z uwagi na zaległości w ZUS bez ubezpieczenia, więc doceniam to, wiem, ze opieka nade mną jest, a że jeszcze wiele muszę znieść upokorzeń, lęków, że nie dostrzegam słońca poprzez ołów ciemnych chmur. Wierzę Panu i Jego Matce. Bądź wola Twoja.
Read More

Agata: Praca w szkole

Chciałabym się podzielić moim świadectwem o Nowennie Pompejańskiej. Ta modlitwa jest cudowna. Pierwsza swoją nowennę zaczęłam odmawiać w intencji znalezienia pracy jednak jej nie dokończyłam. Po pewnym czasie znowu zaczęłam odmawiam Nowennę w tej samej intencji, pod koniec części dziękczynnej otrzymałam telefon.
Read More

B: Dziękuję za spełnienie wszystkiego o co prosiłam

Prosiłam Maryję,o to aby moje dziecko,które w tym roku poszło do przedszkola,łatwo się w nim zaadaptowało,znalazło sobie jakieś bratnie dusze wśród kolegów i koleżanek i aby trafiło na fajną wychowawczynię.Dziękuję Maryjo za spełnienie wszystkiego,o co prosiłam.
Read More

Nowenna odmowiona z przekory

Drugą nowennę odmówiła w intencji mojego Brata. I tym razem odpowiedź Matki Bożej byla bardzo szybka! Już planuję następną i następną.
Read More

Justyna: Opieka nad moją rodziną

Szanowni Czciciele Matki Bożej. Pragnę podzielić się swoim świadectwem. Nowennę Pompejańską rozpoczęłam w kwietniu 2016 w mojej osobistej intencji. Którą również powtórzyłam w tym roku. Nie została wysłuchana, ale jestem teraz spokojniejsza. Oczywiście nie był to łatwy czas.
Read More

Anonim: Zgoda, spokój i nadzieja w sercu

Podczas związku z moją pierwszą i jedyną dziewczyną bardzo zbliżyłem się do Boga. Zacząłem się znaczenie częściej modlić, bardzo ograniczyłem grzech nieczystości a przedewszystkim odmówiłem Nowenne Pompejańską. Pierwszą odmówiłem w intencji szczęścia i trwałość w związku, gdy po niecałym roku razem zaczęły pojawiac się schody. Została ona wysłuchania w znacznej większość. Podczas jej trwania i po niej przeżywaliśmy jedne z najwspanialszych chwil razem. Radość i szczęście trwalo przez pewien czas, lecz przez moje zachowanie, czepianie się i próby kontrolowania mojej dziewczyny doszlo miedzy nami do kłótni i niewiele brakowało aby ten związek sie zakończył. Batdzo ją kochałem i chciałem się zmienić wiec zacząłem 2 NP w intencji mojej zmiany oraz zgody między nami. Po tygodniu rozłąki wróciliśmy do siebie a ja czułem że to dzięki Bogu. Miedzy nami było dobrze. Przyjechałem do niej na świata, planowaliśmy wspólny Sylwester. Jednak moja choroba popsuła nam plany. W tym czasie dziewczyna skarżyła się na bezsenność i trudność z zasypianiem. Kilka dni później podczas pisania z nią powiedziała mi że jak się spotkamy to musimy porozmawiać. Gdy doszlo do spotkania wyjawiła mi powody problemów ze snem. Ona od dłuższego czasu przestawala mnie kochać ale tego nie rozumiała. W okresie gdy nie mogla spać podejmowała wlasnie decyzję. Mimo że nie czula juz tego samego przez dlugi czas wierzyla ze wszystko sie ułoży i znow poczuje to co kiedyś jednak nie dala juz dłużej rady. Było mi okrponie ciężko, gdy to mówiła łzy ciekły mi z oczu. Ale wtedy zrozumiałem i wiedziałem że taki byl Boży plan. Nowenna którą odmówiłem zadziałała w 100%. Gdyby nie ona rozstalibyśmy się w kłótni i jako wrogowie, a tak byliśmy przyjaciółmi. Oboje byliśmy sobie wdzięczni za wszytko co nas spotkało. Teraz utrzymujemy koleżeński kontakt a ja modlę się o szczęście dla niej oraz odmawiam Nowennę, w intencji naszego powrotu do siebie, jeżeli jest on w zamyśle Pana. Przechodząc do sedna, wierzę że wszytko będzie dobrze, ufam Panu że jest nam to właśnie potrzebne abym ja się zmienił i żebyśmy dojrzali do związku, ażeby wypełnila się intencja o którą modliłem się w 1 Nowennie. Jestem wdzięczny panu za łaski i za to ile szczęścia zyskałem dzięki Niemu. Ufajcie Panu i nie poddawajcie się. Cierpliwości! Sześć Boże

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Anonim: Zgoda, spokój i nadzieja w sercu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Monika
Gość
Monika

Utrzymuj sie w swojej wierze. Mam nadzieje ze otworza jej się oczy i serce na tak wspaniałego czlowieka.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?