Izabela: Zrozumiałam, zobaczyłam, dostałam i pokochałam. O łasce miłości!

Witajcie moi drodzy, codziennie czytam tu świadectwa i dziś ja podzielę się swoim, chyba już trzecim. Będę pisać o miłości! Czy się o nią modliłam? A no...przeczytaj :)
Read More

Monika: Wierzę że Matka Boska mnie wysłuchała

Od razu jak tylko znalazłam tę modlitwę, to wiedziałam że MUSZĘ ją odmówić. Wierzyłam, że Matka Boża mnie wysłucha. Dość długo zastanawiałam się jak sformułować intencję, żeby została wysłuchana.
Read More

Teresa: Moje świadectwo

Długo zwlekałam z napisaniem mojego świadectwa ale bardzo chciałabym podzielić się moją historią z Nowenną Pompejańską. Jak większość osób zetknęłam się z nią zupełnie przypadkowo i długo czułam niechęć do niej, bo cały różaniec...to nie dla mnie. Ale przyszedł moment, że zdecydowałam się ją odmówić, Było to ok 2.5 roku temu. Tkwiłam wtedy w długim, ponad 10 letnim związku, w depresji, uzależniona od człowieka z którym byłam. Było mi z tym bardzo źle, ten mężczyzna otwarcie mówił, że nie chce żadnych zobowiązań ale ja pomimo poczucia upokorzenia i ogromnego zawodu byłam za słaba żeby to skończyć.
Read More

Jacek: Otrzymałem „bonus”

Kilka lat temu moja bratanica uległa wypadkowi komunikacyjnemu stan był bardzo ciężki wtedy pierwszy raz dowiedziałem się o nowennie zaczęliśmy ja odmawiać cała rodziną stan bratanicy ustabilizował się i niebezpieczeństwo utraty życia ustało
Read More

Piotr: Niezależnie od tego dalej się modliłem…

W końcu się zebrałem i przesyłam swoje świadectwo choć do końca nie wiem czy pomogło,ale było w tej intencji więc piszę. Nowennę pompejańską zacząłem odmawiać w grudniu to było 21 grudnia w intencji zaliczenia przedmiotu.Przedmiot sam się nie zaliczy,ale szczęście do pytań też trzeba mieć.Byłem nauczony,naumiany nic tylko podchodzić do...
Read More

Anonim: Siła i moc

Witam, jestem w trakcie odmawiania trzeciej nowenny pompejańskiej. Pragnę podziękować Ci Najświętsza Matko za Twoje prowadzenie i opiekę. Dziękuje Ci z całego serca za każde pochylenie się nade mną, za każdą otartą łzę, dobroć bez miary i ogromna miłość która czuję na każdym kroku. Dziękuje za każdą łaskę której nie pozwoliłaś się zmarnować. Moje prośby nie spełniły się w stu procentach ale przerosły moje oczekiwania. Modlę się trzecią nowenna i ufam ze Bóg i tak da mi to co jest dla mnie dobre ponieważ wie lepiej i widzi więcej. Owoce moich modlitw są piękne i widzę dużo dobra. Niech Bóg będzie uwielbiony w każdym sercu które oddaje cześć Matce Bożej. Chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Anonim: Siła i moc"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Dzięki za tak piękne słowa. Szczęść Boże!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!