Krystyna: Moja siostra się zmieniła

Szczęść Boże chciałam się podzielić moim świadectwem na temat modlitwy Nowenna Pompejanska moja intencja była aby siostra Basia była zdrowa (piła alkohol głównie piwo).Odmawialam nowenne za nią ona przeszła spotkania takie aby nie pić alkoholu,gdy skończyłam nowenne okazało się ze moja siostra nie pije i mówi że każdego dnia walczy z tym.Wierze ze Matka Boża wysłuchała i pomogła jej.
Read More

Ewa: To trudna modlitwa, ale nie wyobrażam sobie bez niej życia.

Teraz modlę się za duszę bliskiej mi osoby. Nie jest łatwo. Nasze relacje za jej życia nie były dobre.
Read More

Magdalena: Nawrócenie syna

Szczęść Boże! Dziś mija 37 dzień mojej pierwszej nowenny, którą odmawiam za syna, z prośbą o łaskę mądrości dla niego. Mimo że całe swoje życie starałam się dawać dobry przykład swojemu dziecku, to ono wkraczając w dorosłość, odwróciło się ode mnie i Boga. Szkoła, pasja i rodzina odeszły na bok.Przeczytaj Magdalena: Nawrócenie syna
Read More

Ewa: To początek czegoś pięknego!

Witajcie, chciałam się z Wami podzielić moim kolejnym świadectwem. Prawie dwa lata temu modliłam się kilkoma Nowennami za pewnego chłopaka z którym chwilę spotykałam się a później wszystko rozpadło się, ponieważ On wrócił do swojej byłej dziewczyny.
Read More

Aneta: Zdany egzamin

Znalazłam się w beznadziejnej sytuacji na studiach podyplomowych. Po raz drugi nie zdałam egzaminu, chociaż za każdym razem się do niego przygotowywałam.
Read More

Anonim – LIST: On może wszystko

Cześć:) jestem w trakcie odmawiania pierwszej nowenny , jestem dopiero na początku. Modle się o powrót ukochanej osoby. Wiem jedno, dostałam już wiele łask od Matki Bożej. Za każdym razem kiedy proszę podczas modlitwy o jakiś znak, zawsze go dostanę – np. natknęłam się w sklepie z częściami komputerowymi wśród miliona ulotek na folder do odmawiania NP, jednak najważniejszą łaską jaką dostałam wciągu tych 10 dni -jest odzyskanie spokoju oraz wiarę w to, że Pan Bóg może wszystko! teraz pozostaje mi wytrwać w modlitwie, szczerze się modlić, a moja prośba zostanie wysłuchana prędzej czy później 🙂 trzymajcie za mnie kciuki! pozdrawiam 🙂

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Anonim – LIST: On może wszystko"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Życzę wytrwałości w modlitwie 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?