Janusz: Wymarzona praca

nasz wspólny szturm do nieba
Read More

Antonina: Nowenna uratowała nam życie!!

W końcu koleżanka w pracy powiedziała mi o pompejance. Wahałam się parę miesięcy, zanim zaczęłam ją odmawiać. Bałam się, że nie wytrwam.
Read More

Dominika: ból

Od pewnego momentu bardzo bolał mnie nos byłam u kilku lekarzy nie zauważyli nic a ból się ciągle nasilał, zrozpaczona całą sytuacją zaczęłam modlić sie nowenną pompejańską, już 5 dnia ból nagle minął, dzisiaj zaczynam część dziękczynną, jestem szczęśliwa dziękuje Królowej Różańca Świętego !!
Read More

Sylwia: relacje rodzinne

O Królowo Różańca Świętego pragnę Tobie z całego serca podziękować  za wszystkie łaski, które spadły na mnie i na moich bliskich! Ukończyłam niedawno dwie nowenny : w intencji mojej siostry o uzdrowienie jej rodziny oraz o to, by matka mojego narzeczonego przestała mnie nękać. Moja siostra odczuwa opiekę Maryi w...
Read More

Cecylia: Podziękowanie za zdany egzamin

Witam serdecznie! Minęło już kilka lat, od czasu wysłuchania mojej prośby przez Maryję Królową Różańca Świętego. Wierzę, że to tylko dzięki modlitwie różańcowej zdałam egzamin na prawo jazdy. Bardzo ciężko szła mi nauka jazdy i kiedy po raz pierwszy nie zdałam egzaminu, postanowiłam szukać pomocy w Niebie, bo wiedziałam, że...
Read More

Anna: Maryja zaprowadziła mnie do Jezusa

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Kochani odmawiam nowennę od 1,5 roku,nigdy wcześniej o niej nie słyszałam. Jak zachorował mój ukochany wnuczek na chorobę o której nikt z mojej rodziny nie słyszał zaczęłam szukać informacji na temat jego choroby,okazało się że w trakcie szukania informacji o tej chorobie,nagle pojawiała mi się strona z nowenną pompejańską .Na początku nie wiedziałam o co chodzi ,nie rozumiałam jej , jak ją odmawiać itd. Gdy wreszcie zrozumiałam jak ją odmawiać, postanowiłam że będę prosić Maryję o zdrowie dla mojego wnuczka, i wtedy zaczęły się problemy. Szatan od samego początku mi przeszkadzał w tej modlitwie ,przychodził w nocy próbował mnie dusić , wiązał mój różaniec na supeł. Było na początku bardzo ciężko ,ale nie poddałam się dalej się modliłam, Wiem że tylko dzięki opiece Maryi wytrwałam w modlitwie do dziś, Modliłam się w wielu intencjach :)czy zostały wysłuchane wszystkie do końca ciężko mi się teraz wypowiedzieć:) Ale najważniejsze jest dla mnie to że dzięki tej modlitwie Maryja zaprowadziła mnie do swego syna Jezusa Chrystusa którego kocham nad życie i jemu zawierzam siebie i moją rodzinę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Anna: Maryja zaprowadziła mnie do Jezusa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
enia
Gość

Anna to co napisałaś nie jednego wystraszy przed odmawianiem NP

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!