A: Od czasu odmawiania nowenny zdarzają się same „dziwne” zbiegi okoliczności.

Witam; chciałabym dotrzymać obietnicy danej Matce Bożej za otrzymane łaski i złożyć świadectwo. Jestem przy końcu szóstej Nowenny Pompejańskiej i to moje pierwsze świadectwo.
Read More

Anonim: Cud nawrócenia męża

Szczęść Boże.Kochani ,chciałabym złożyć świadectwo nawrócenia męża. Mój mąż był bardzo daleko od Pana Boga , zagubił się w otaczającym świecie , uległ złudnemu blaskowi dzisiejszej otaczającej rzeczywistości .Pomiędzy nami było bardzo ,bardzo źle .Naszej rodzinie groził rozpad /odczuwałam to wówczas jako ogromną tragedię ,nieustannie się za nas modliłam między innymi Nowenna Pompejańską /i wydarzył się cud na cudami .
Read More

Monika: Zmiana miejsca pracy.

Wiedziałam dokładnie czego chcę jaka to ma być praca i dokładnie gdzie, ale modliłam się ogólnie o właściwe miejsce dla mnie.
Read More

Danuta: Nowenna daje spokoj wewnetrzny

Matka Boska czuwa nade mna daje mi spokoj wewnetrzny ,ktorego mi zawsze brakowalo, dziekuje Ci Krolowo Rozanca Swietego!!!
Read More

Danuta: Zostałam wysluchana

Na Nowennie trafiłam przez przypadek w internecie.I na tym się skończyło. Po kilku miesiącach zabrano mi dziecko.Na ten problem nie było ludzkiej siły- tylko Nowenna Nie Do Odparcia
Read More

Anna: Maryja wysłuchała nasze prośby

Jestem osobą samotną przed pięćdziesiątką. Dzięki siostrze odkryłam Nowennę Pompejańską. Obecnie jestem w trakcie odmawiania 22 nowenny. Mówię ją już codziennie bez przerwy przez 2 lata. Ona naprawdę uzależnia.
Dzięki nowennie pogłębiła się moja wiara, odeszły lęki i troski. Powierzyłam siebie i bliskich Maryi. Czuję radość i ufność w jej dobroć. Poza nowennę dużo się modlę  m.in. za dusze w czyśćcu cierpiące. Czuję, że opiekują się mną.
Z moją siostrą modliłyśmy się nowennę o trzeźwość dla jej męża. Maryja wysłuchała naszych próśb. Jej mąż już rok nie pije i jest innym człowiekiem.
Inne nowenny również zostały wysłuchane, a na rozwiązanie niektórych jeszcze czekam.
Dzięki nowennie zmieniłam się ja sama. Jestem milsza, ufna i poddaję się Woli Bożej.
Tak się wciągnęłam w modlitwę różańcową, że od rana czekam aż zacznę „Zdrowaś Maryjo…”
W modlitwie odpoczywam.
Polecam ją każdemu, chociażby prośby nie zostały wysłuchane, myślę, że warto ją odmawiać. Dzięki niej nawiązuje się bliską więź z Maryją i Jezusem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o