Agnieszka: Uzdrowienie z raka

Mam na imię Agnieszka Nowennę Pompejańska odmawiam już poraz czwarty za każdym razem była inna intencja Matka Boża może nie do koń ca spełniała moje prośby ale w tym czasie otrzymywałam wiele łask dotyczących mojego życia i mojej rodziny.
Przeczytaj całość

Monika: Dziękuję za wyrwanie mnie z bezsensu

Może i jestem jeszcze młoda, ale życie nauczyło mnie wiele. Mam niecałe 17 lat i od zawsze borykałam się z różnymi problemami, jak to nastolatka, np. brakiem pewności siebie, jednak zawsze byłam osobą lubianą, uśmiechniętą. Widocznie grzech pychy górował i nie wystarczało mi bycie taka jaka jestem, chciałam być "lepsza",...
Przeczytaj całość

Adam: Modlitwa o pracę

Na początku tego roku rozpocząłem Nowennę Pompejańską, w intencji mojej narzeczonej o pracę dla niej tu w Polsce,W niedługim czasie ,Małgosia zakończyła całkowicie pracę w Niemczech.
Przeczytaj całość

Marzena: Szczęśliwe rozwiązanie ciąży

Szczęść Boże. Pragnę opisać łaskę, jaką otrzymałam od Matki Bożej dzięki Nowennie. Pisząc to płaczę- są to łzy szczęścia. Mianowicie po wielu miesiącach starań o dziecko, zaszłam w ciążę, która wg lekarza przebiegała książkowo. Ja jednak jestem osobą przezorną i dużo czytałam o ciąży.
Przeczytaj całość

Łukasz: Zdrowie

Chciałbym wobec wszystkich złożyć świadectwo, które świadczy o cudach, jakie działa Najświętsza Maryja Panna za pośrednictwem nowenny pompejańskiej.
Przeczytaj całość

Anna: Dziękuje Maryjo za wstawiennictwo

Pragnę podziękować Matce Bożej za wysłuchane prośby, w których modliłam sie nowennami juz jakis czas temu (Minęło 1-2 lata od nowenn), a nie złożyłam świadectwa. Moja siostra dostała prace i to na bardzo dobrym stanowisku dla niej. A tata przestał pic alkohol, choc ten problem był w naszej rodzinie od bardzo wielu lat. Zdążają mu sie jeszcze upadki ale zazyna żyć w trzeźwości. Dziękuje Ci Maryjo za Twoje wstawiennictwo. Kolejny raz sie prekonuje jak wielka moc ma modlitwa i że dla Boga nie ma nic niemożliwego. Chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!