Robert: Dziękuję Matce Najświętszej i Bogu za nieustanne czuwanie

Jest to wspaniałe uczycie gdy czuje się obecność Matki. Nowenna daje nam zawsze odpowiedz , pytanie tylko kiedy i w jaki sposób przyjdzie
Read More

Ola: Nowenna w intencji zdrowia chorej na raka Mamy

Już następnego dnia ja i jeszcze trzy osoby zaczęły odmawiać w intencji Mamy tę właśnie nowenne. Wszystko potoczyło się szybko. Tydzień później odbyła się operacja.
Read More

GLM: Maryja mi pomogła!

Szczęść Boże, jestem tu by dać świadectwo o nowennie pompejańskiej. W październiku ubiegłego roku byłem bez pracy i bez pieniędzy, a mam długi w bankach. Nie wiedziałem jak sobie z tym wszystkim poradzić nadzieja na pracę była żadna, banki naciskały na spłatę terminowych rat, a ja nie miałem z skąd wziąć pieniędzy na to wszystko.
Read More

Magdalena: w intencji uwolnienia od złych myśli

Moje myśli są już spokojne. Z racji, że piszę to świadectwo w ostatnim dniu 2015 roku, pragnę podziękować Trójcy Świętej, Matce Bożej i mojemu Aniołowi Stróżowi za opiekę i wszystkie łaski z tego roku ale i również z całego mojego życia.
Read More

Liubov: Dziękuję CI Matko Najświętsza Królowo Różańca Swiętego

Witam serdecznie wszystkich, którzy czytać będą to świadectwo. Nowennę Pompejańską już chyba z 13 razy odmówiłam... dokładnie nawet nie powiem, po prostu weszłam w rytm odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Tak od ponad roku trwam w tej modlitwie.
Read More

Anka: Odporność na grzechy

Witam! Piszę już kolejne świadectwo. Obecnie odmawiam za brata i koleżanki o łaskę nawrócenia, ale już od ostatniej nowenny ( za siebie) otrzymałam potrzebną łaskę. Zawsze po spowiedzi miałam natretne myśli grzechów co bardzo mi przeszkadzała, a teraz pojawiają się czasem wiadomo, ale już nie jest tak jak było, czuje pokój w sercu oraz jestem bardziej odporna na grzechy. dziękuję Ci Maryjo ukochana za te wszystkie łaski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?