Beata: świadectwo Mamy

Po czterech latach doświadczenia cudu postanowiłam napisać swoje świadectwo.Urodziłam córeczkę z rzadką chorobą genetyczną,która przynosiła jej bardzo duże cierpienie i bólu,ponieważ choroba ta związana była z brakiem naskórka na ciele a w dodatku była to postać śmiertelna,gdzie długość życia nie przekraczała 6-tego miesiąca życia.Nowennę udało mi się odmówić za drugim...
Przeczytaj całość

Katarzyna: Nowenna jedynym sposobem na ratunek…

Na razie moja prosba nie zostala wysluchana. Ale gleboko w to wierze. Jednak otrzymalam inna laske przez te 4 dni. Otoz jestem spokojna, bardzo wyciszona. a to dla mnie wazne bo jest moj syn ktorym musze sie opiekowac,a nie wiecznie plakac.... Wierze ze Maz opamieta sie i wroci do Nas...Pomodlcie sie za nas..
Przeczytaj całość

Kasia: Moja prośba została wysłuchana

Nowennę odmawiałam pierwszy raz, zaczęłam ją w czerwcu i skończyłam 31 lipca. 4 dni przed końcem otrzymałam dobrą wiadomość, o ktorą się modliłam. Siła tej Nowenny jest przeogromna a Miłość Maryi do ludzi nieskończona. Będę zawsze wdzięczna Bogu i Maryi za udzieloną łaskę i zgodnie z obietnicą złożoną w Nowennie...
Przeczytaj całość

Natalia: Szczęśliwy poród

Maryja sprawiła, że sytuacja na pozór nie do rozwiązania znalazła szczęśliwe zakończenie. Odmawiajmy tę Najpiękniejszą modlitwę, nawet gdy czasem jest ciężko, bo łaski jakimi Pan obdarował Naszą Królową są nieskończone.
Przeczytaj całość

Aleksandra: Dzięki Tobie Najukochańsza Matko

Witam wszystkich czytelników jest to moje pierwsze świadectwo. Miałam dopiero je napisać gdy zostanie wysłuchana moja intencja po odmawianiu nowenny ale po paru miesiącach przemyśleń stwierdziłam że to jest dobry moment aby podzielić się z moimi laskami które dostałam wraz z mężem od Pana Boga dzięki Maryji. Nowenne odmówiłam pierwszy raz w intencji zajścia w ciążę . Z mężem staramy się o dziecko 2 lata. Jak na razie dalej czekamy aby została wysłuchana nasza intencja. Wierzę że na pewno kiedyś się to stanie tylko dzięki Maryji. Mam zamiar odmawiać druga Nowennę w lutym ale już w innej intencji. W między czasie odmawiania pierwszej nowenny dostaliśmy wiele łask . Mąż zdał za 3 razem na prawo jazdy kat. C+E. Wiem że to dzięki Maryji się w końcu udało. Po paru dniach udało się znalazł dobra płatna pracę . Ja odmawiając nowennę dostałam spokojnego ducha i już się nie martwię czemu my nie możemy mieć dzieci. Wiem , że kiedyś będziemy rodzicami. Dziękuję Ci Matko Najukochańsza o wszystkie łaski jakie nam zesłałas. Amen.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Aleksandra: Dzięki Tobie Najukochańsza Matko"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Gosia
Gość

Ja również kończę dzisiaj 4 nowennę i niekoniecznie widzę jakieś efekty, no może to że nerwica natręctw trochę sie zmniejszyła ale modlę się takze o miłość od maja, niekoniecznie pompejanką innymi modlitwami również. Jestem trochę spokojniejsza ale sama, niestety. Ciągle mam nadzieję ale innym to tak łatwo przychodzi a mi nie. Pozdrawiam i życzę wiary. Ps. módlcie się za dusze czyścowe bo one podobno mogą wyprosić więcej dla nas.

Bożena
Gość
Bożena

Aleksandro ja również odmawiam Nowennę Pompejańska już 13 o uzdrowienie mojego chorego męża i mocno wierzę że Pan wysłucha mojego błagania jak zasłużymy powoli wszyscy się zmieniamy na lepsze modlimy coraz więcej i ufamy.Ty też zaufaj,w grudniu byłam na zawierzeniu na Jasnej Górze i oddałam wszystko Maryi.Slyszalam wiele świadectw jak ludzie po zawierzeniu się Maryi doczekali się potomstwa nawet po kilkunastu latach.Pierwsza sobota miesiąca Jasna Góra jedzcie i Zawierzcie się Maryi.

Bożena
Gość
Bożena
Dlaczego obrażacie Pana Boga i Najświętsza Panienkę przecież oni cały czas wam pomagają widocznie wasze prośby nie są aż tak ważne lub zgodne z wolą Boga , przecież Nowenna Pompejańska to nie koncert życzeń,że chcesz i masz. Ja pomimo że odmawiam 13 Nowennę w jednej bardzo ważnej intencji bo tu chodzi o życie mojego męża wiem że nie wszystkie były dobrze odmówione .Na początku to raczej klepanie różańca ,nerwy i nic dobrego.Wielr razy zrywał mi się różaniec w domu awantury nawet zły uderzył w moja córkę 11 lat i to był koszmar.z Bogiem przetrwałam i dalej się modlę.Ale teraz widzę… Czytaj więcej »
Paulina
Gość
Paulina
Dzień dobry, Nowennę Pompejsńska odmówiłam już pare razy. I wiem że moje modlitwy zawsze były uslyszane i zawdzieczam wiele dobrych rzeczy i łask właśnie Nowennie. Również chciałabym podkreślić że to nie sa czary, to modlitwa, rozmowa, refleksja. Pani Aleksandro, dziękuję za to świadectwo. Wierzę że Maryja Pani pomoże i będzie panią prowadzić. Czasem łaska jest to ze potrafimy pogodzić się z sytuacją w której jesteśmy, z wewnętrznym spokojem, bez wielu przykrych emocji. Z czasem inaczej patrzymy na różne rzeczy, nie zawsze to co chcemy jest dobre w danym momencie. Pan Bóg wie więcej i być może następstwa czegoś byłyby dla… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!