Marta: Maryja najlepszą opiekunką mojej ciąży

Caly porod czulam ogromny spokój,bo wiedzialam ze Maryja nad nami czuwa
Read More

Krystyna: syn znalazł pracę

Syn był pół roku bez pracy, planował wyjazd za granicę. Ja jako matka zaczęłam odmawiać Nowennę w intencji znalezienia pracy przez syna i przy końcu jej odmawiania, syn otrzymał prace w swoim zawodzie i blisko domu. Czcicielka Nowenny.
Read More

Karolina: Nie spełnialiśmy kryteriów

Prosiłam Matkę Bożą o pomoc w budowie domu, który wydawał nam się niemożliwy do wykończenia. Dokładnie w dniu zmiany części błagalnej na dziękczynną dowiedziałam się, że jest szansa otrzymania kredytu na jego dokończenie.Przeczytaj Karolina: Nie spełnialiśmy kryteriów
Read More

Izabela: Otoczona cudami i opieką Maryi

Wierzę głęboko że dotrwam do końca w modlitwie. Zły rzeczywiście kombinuje abym straciła zapał do modlitwy ale pokonam te przeciwności z Bożą Pomocą :)
Read More

Elżbieta: Matka Boża pomoże każdemu, kto Jej zaufa

Nowennę Pompejańską pierwszy raz zaczęłam odmawiać w maju 2015 roku. Skłoniła mnie do tego komplikacja w życiu mojego dziecka. Chociaż sytuacja wydawała się beznadziejna, Matka Boża pomogła. Od tego czasu kilkakrotnie odmawiałam Nowennę, zawsze gdy jest mi ciężko i czuję, że sama nie udźwignę ciężaru trosk, zwracam się do Matki Bożej poprzez Nowennę Pompejańską.
Read More

Aleksander: Po każdej nowennie moje życie staje się lepsze

Odmawiając Nowennę może się okazać że nie otrzymujemy tego o co prosimy. Mi Bóg bardzo pomógł w życiu chociaż modliłem się o małżeństwo. Zrozumiałem jednak że każdy z nas musi nieść jakiś Krzyż w swoim życiu i być może że w moim przypadku tym Krzyżem jest samotność. Trzeba zawsze ufać Bogu bo on wie najlepiej co jest dla nas dobre i kiedy przyjdzie odpowiedni czas. To moja niepierwsza Nowenna a po każdej moje życie staje się lepsze.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Aleksander: Po każdej nowennie moje życie staje się lepsze"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość

Aleksandrze ile masz lat? Ja modlę sie o to samo.

Kaa
Gość

Odważnie napisane. Jeśli tak Czujesz to w porządku. Jednak myślę, ze większość osób nie ma się co oszukiwać i Boga, ze jest im dobrze w samotnosci. I każdy chciałby aby ten ‚czas’ nastąpił właśnie teraz gdy się modlą.

Marzena
Gość
Marzena

Cóż ja też się o to modle. Ale muszę rozwiązać pewne węzły inaczej nie stworze nic fajnego.

Zawiedziona
Gość
Zawiedziona

Nie chce mi sie wierzyc tym ktorzy mowia ze sa pogodzeni z samotnoscia i dobrze im z tym, rozumiem ze kazdy ma jakis krzyz ale czy czlowiek przychodzi na swiat zeby byc nieszczesliwym w samotnosci bo ja wlasnie taka jestem zawsze marzylam o rodzinie i nic, a Pan Bog podobno chce zeby czlowiek byl szczesliwy inni sa ale nie ja …

Mariusz
Gość
Mariusz

Masz rację też się buntuję i nie zgadzam się z tym ale jak odchodzę od Boga,modlitwy jest jeszcze gorzej.

enia
Gość

Zawiedziona zmień nick na…… szczęśliwa , a będzie lepiej , przekonasz się

Krystyna
Gość
Krystyna

Niech Bóg ci błogosławi.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.