jola: Odmawiam nowennę bardzo wcześnie rano o 5 przed pracą

Odmawiam nowennę bardzo wcześnie rano o 5 przed pracą dzięki temu cały dzień jestem szczęśliwa że kolejny dzień udało mi się wytrwać .
Read More

Maria: cudowna nowenna

Chciałabym podziękować Panience Różańcowej z Pompejów za łaski i opiekę, jaką otacza mnie i moją rodzinę. Przez pięć ostatnich lat moje życie było jednym wielkim cierpieniem. Nie potrafiłam sobie poradzić z krzywdą, jaka mnie spotkała, z problemami życia codziennego, z nieustannym lękiem o pracę. Moje małżeństwo praktycznie zostało zniszczone, był ktoś kto niszczył moją rodzinę. W domu były...
Read More

Monika: Wysłuchana modlitwa o to, by mąż miał stałą pracę

Na wysłuchanie tej modlitwy Maryja nie kazała nam długo czekać
Read More

Anna: Do końca życia będę Cię sławić i rozsławiać nowennę

We wrześniu 2014 wyszłam za mąż za wspaniałego człowieka. Powiedzieliśmy sobie rok po ślubie chcemy mieć dziecko. Mijały miesiące, w końcu w lutym 2016 ujrzałam dwie kreski na teście ciążowym...nasza radość była ogromna ale niestety krótka. W kwietniu straciłam ciążę... ciężko przez to przeszliśmy... w lipcu 2016 zaczęliśmy strać się od nowa... co miesiąc płacz z powodu nadejścia miesiączki.
Read More

Katarzyna: Sytuacja na pozór bez wyjścia

Moja przygoda z Nowenną Pompejańską zaczęła się niespełna dwa lata temu. Wcześniej słyszałam sporo dobrych słów o jej działaniu ale nigdy nie mogłam się przemóc by potocznie mówiąc się za nią zabrać. Wszystko zmieniło się w momencie kiedy dobiegał koniec roku szkolnego i przyszło do wystawiania ocen. Strach, stres i pełno negatywnej energii zaczęło spływać do mojego życia. Mam siostrę bliźniaczkę i to z nią do końca liceum chodziłam razem do szkoły, kocham ją prawdziwą siostrzaną miłością i bardzo jesteśmy ze sobą zżyte.
Read More

Agnieszka: Oddajmy się w ręce Maryi

Nie jestem w stanie powiedzieć, ile razy zmówiłam już nowennę. Odmawiałam ją w przeróżnych intencjach. Mogę tylko stwierdzić, że oddanie swojego życia pod opiekę Matki Przenajświętszej to wspaniały pomysł. Jestem przekonana, że Maryja uratowała mnie przed moimi niebyt mądrymi wyborami życiowymi. Tutaj chcę powiedzieć, szczególnie osobom, które ubolewają, że ich intencja (szczególnie w wypadku spraw sercowych) nie zostały wysłuchane, zaufajcie Najświętszej Panience. Ja też prosiłam nie raz i nie dwa o pomoc w budowaniu relacji z osobą, którą uważałam wówczas za miłość swojego życia. Z perspektywy czasu uważam, że wspaniale się złożyło. W moim życiu pojawił się ktoś o wiele dla mnie odpowiedniejszy. Chociaż nie potrafiłam na początku odpowiednio kochać tej osoby, sądzę, że Maryja nie pozwoliła jej ode mnie odejść. Maryja sprawowała nad mną pieczę nawet gdy bardzo mocno zbłądziłam w życiu. Nie puściła mojej ręki i zaprowadziła z powrotem na właściwą ścieżkę. Pomogła przezwyciężyć niejeden kryzys, finansowy, emocjonalny. Skończyć studia pomimo ogromu nauki który na mnie spadł i przetrwać za granicą, po drugiej stronie kuli ziemskiej bez rodziny. Oddajcie się w jej opiekę. Tutaj chciałabym też zaznaczyć, że wielką zasługę maja też inni święci, szczególnie św. Rita , św. Charbel, św. Juda Tadeusz, św. Ekspedyt, św. Stanisław Papczyński, św. Jan Paweł 2. Oblubieniec Maryi jest również wspaniałym orędownikiem, poczytajcie o Świętym Józefie. Wzajemną pomocą możemy służyć sobie nawzajem z duszami cierpiącymi w Czyściu. Módlmy się za nie, one zawsze odwdzięczają się za ofiarowaną pomoc. Na koniec chcę powiedzieć, że modlitwa to piękny dar, to wspaniały oręż. Serdecznie polecam Nowennę Pompejańską tym którzy się wahają, podejmijcie wyzwanie, ona może odmienić Wasz życie. Bóg zapłać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Agnieszka: Oddajmy się w ręce Maryi"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
ala
Gość

Z Maryją i jej Synem możemy WSZYSTKO.
Chwała Panu!

Jana
Gość

Dzięki 🙂 To świadectwo chyba specjalnie dla mnie.

enia
Gość

Piękny obraz

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.