Alicja: Praca

Szczęść Boże. Odmawiam 3 Nowennę Pompejańską. Pierwsza i druga intencja się jeszcze nie spełniły. Trzecią Nowennę odmawiam w intencji pracy, bo pracowałam w telemarketingu na pół etatu. 11 dnia odmawiania (28 sierpnia) dostałam telefon z ofertą pracy. Myślałam, że ta oferta jest już nieaktualna, ponieważ w ogłoszeniu napisali, że rozpoczęcie...
Read More

Judyta: Mój syn nie ma nowotworu.

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się w chwili kiedy trafiliśmy do szpitala z naszym dwuletnim synkiem z okropną diagnozą - nowotwór złośliwy. Diagnozę potwierdziło kolejne badanie. Byliśmy załamani.
Read More

Basia: Udało się !

Do dzisiaj nie wiem jak udało mi się wytrwać w modlitwie
Read More

Agata: Z perspektywy czasu to najpiękniejsze co mogło mi się przydarzyć.

Witam wszystkich czytających. Długo zwlekałam z napisaniem świadectw ale kiedyś trzeba sie zmobilizować;) Nowenna nieustannie towarzyszy mi juz prawie od roku. Odmówiłam ich kilkanaście i wciąż odmawiam.intencje były różne za siebie za innych o zdrowie o pomoc w trudnych chwilach gdyż bylo ich niemało. Otóż nowenna uratowała mojego teścia,który w ciężkim stanie tygodniami z niewydolnościami i praktycznie brakiem szans na przeżycie przebywał na intensywnej terapii pod aparatura podtrzymująca funkcje życiowe.
Read More

Vita: Uzdrowienie siostry

Szczęść Boże Wszystkim! Tj. moje drugie świadectwo, a 4 nowenna pompejańska. Pierwsze dwie intencje odmówiłam w intencji naprawy mojego małżeństwa, 3 - nie została zakończona. Co dotyczy pierwszych dwóch nowen, to dopiero teraz małymi kroczkami coś się zmienia w naszym małżeństwie. Przeczytaj Vita: Uzdrowienie siostry
Read More

Agnieszka: Epilepsja córeczki

Witam Was Serdecznie.
Chciałabym podzielić się z Wami moim świadectwem.
Moja córeczka zaczęła miewac ataki epilepsji mając skończone pół roku. Obecnie ma 9 miesięcy i przyjmuje lek na tę chorobę. Nie pogodziłam się z diagnozą lekarzy dotycząca epilepsji. Wiele wskazuje na to że może być to Zespół Sandifera.Odmawiać Nowenne zaczęłam w dzień odprawiania Mszy Świętej za moją córeczkę w Częstochowie. Obecnie jestem przy części dziękczynnej.
Słyszałam już wcześniej o tej Nowennie ale zawsze wydawało mi się to nierealne odmówienie jednego dnia 3 części Różańca.
Zaczęłam jednak i teraz nie jest to dla mnie nierealne. Po odmówieniu pierwszego dnia poczułam wielki niedosyt tej modlitwy chciałam żeby szybko zaczął się nowy dzień, chciałam się znowu modlić. Tak było przez kolejne dni. Podczas jednego z tych dni odmawiając część Chwalebą przeleciała mi przed oczami wizja…Matki Boskiej występujące do Nieba…za Nią wielkie słońce które potem przeniosło się nad Jej głowę, a za Nią po lewej stronie Jej dłoni pagórek na którym stała postać i to wszystko widziała.
Odmawiając dalej tą Nowenne w części błagalnej nocą w śnie mialam podobną wizje z Matką Boską która była w trakcie wstąpienia do Nieba, za Nią wielka pomarańczowa kula która przemieściła się nad Jej Głowę.
Ciągle czułam niedosyt modlitwy. Brakowało mi około tygodnia do skończenia części błagalnej….kończąc modlitwę usłyszałam głos „zdrowa już jest”
Popłakałam się. Wierzyłam że moja córeczka jest już zdrowa.
Trwam dalej przy modlitwie. Moja córka długo nie miała juz ataków. Nawet najmniejszych. Nie ma jeszcze odstawionych leków, bo niedawno zaczęła je brać, ale wierzę że będzie funkcjonować bez nich, że Kochana Matka Boska nam pomogła.

Głos w swoim życiu słyszałam przed tym dwukrotnie. Oba momenty w życiu były dla mnie bardzo trudne tak jak ten teraz.
Bardzo mi On pomógł.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Agnieszka: Epilepsja córeczki"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
enia
Gość

Agnieszko życze Ci aby córeczka była zdrowa , ale prosze zapisz sobie ten nr 22 815 74 04 sekretariat Centrum Zdrowia Dziecka W-wa , neurologiamałpaczd.pl
Na oddziale padaczkę leczą dietą ketogenną
Wszystkiego dobrego !

Wiola
Gość

Cudownie , i jeszcze do tego masz dar jasnowidzenia

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?