8 stron dla Królowej Różańca Świętego nr 31!

Kochani, uruchamiamy trwa nasza regularna akcja „8 stron dla Królowej Różańca”. Zobacz, czego ona dotyczy?

Jaka jest idea tej inicjatywy?

Już szósty rok ukazuje się czasopismo o różańcu i nowennie pompejańskiej – „Królowa Różańca Świętego” Naszym założeniem jest, aby było robione po kosztach i tanie. Jego cena jest niska i utrzymuje się od początku poniżej 4 zł. Jest skalkulowana na 32 strony, ale z czasem pojawiła się myśl, aby w każdym numerze było przynajmniej 8 stron wyłącznie na świadectwa nowenny pompejańskiej, które do nas przysyłacie. Cudem, do którego wielu z nas przykłada rękę jest to, że ukazuje się już w 48 stronach! A zamierzeniem jest, aby osiągnęło 52 strony.

Oznacza to niestety wzrost kosztów druku, więc aby nie podnosić ceny gazety, regularnie zwracamy się do naszych Czytelników na stronie www.pompejanska.rosemaria.pl o wsparcie na koszt druku tych dodatkowych stron. Nasz apel zawsze spotykał się z Waszym przychylnym przyjęciem, a czasopismo KRŚ było zawsze wzbogacone o nasze świadectwa! Ruszamy więc znowu z kolejną odsłoną akcji 🙂

Ile potrzeba do zrealizowania celu?

Koszt dodatkowych stron to suma całkowita ok. 1450-1500 zł. To niemało …ale gdyby każda osoba, która odwiedza tę stronę, zostawiłaby tu kilkanaście groszy, w jeden dzień pokrylibyśmy zapotrzebowanie!

Jak wspomóc? Tym razem przez stronę www.wdowigrosz.pl!

Jeśli chcesz wesprzeć tę akcję, możesz zrobić przelew na konto naszej Fundacji Królowej Różańca Świętego:
86 7999 9995 0651 8035 8904 0001
Tytułem: „8 stron dla Królowej Różańca Św.”

Albo najwygodniej, wejdź na stronę www.wdowigrosz.pl i wybierz jedną z płatności on-line z dowolnego banku w Polsce (karty, paypal, dotpay).

PODZIĘKOWANIA DLA DARCZYŃCÓW!

Zawsze umieszczamy w gazecie imienne podziękowania dla Darczyńców z prośbą o modlitwę za WAS! Tak to wyglądało w numerze 28:

Co z ewentualną nadwyżką?

Jeśli uda nam się zebrać nadwyżkę, to tym razem przeznaczymy na RADIO RÓŻANIEC – www.radio.rozaniec.info – i wzbogacenie nagrań. Tak więc u nas żaden grosz się nie zmarnuje! Zapraszam do wzięcia udziału w naszej akcji!

M: Kochani, modlitwa ta naprawdę czyni cuda.

Kochani, modlitwa ta naprawdę czyni cuda. Odmówiłam 14 dni, a Najcudowniejsza Matka Nasza Pompejańska zrobiła rewolucję w moim życiu. Kilka dni, a ja jestem całkiem nową osobą, zakochałam się w tej modlitwie, otrzymałam łaskę orwarcia oczu na całe moje grzeszne życie, spojrzałam co ja najlepszego przez swoje życie narobiłam, uwolnilam się z ciężkiego grzechu, zerwałam niesakramentalny związek, zrozumiałam jak wiele krzywdy innym zrobiłam.
Przeczytaj

Tomasz: łaska zdrowia ostatniego dnia nowenny

Chciałbym podzielić sie swoim świadectwem na temat Nowenny pompejańskiej. Pierwsza sprawa to otrzymane łaski. Poczucie Matczynej opieki jakie na mnie spłynęło/spływa jest nie do opisania. Momentami jest to wręcz coś na kształt wzruszenia i pewności, że Matka czuwa. Jednocześnie zaznaczam, ku pokrzepieniu innych prostych ludzi, że sam jestem człowiekiem grzesznym,...
Przeczytaj

Paulina: puknęłam się w głowę – trzy różańce dziennie przez tyle tygodni? Przecież ja nie dam rady.

Po sprawdzeniu, co to dokładnie oznacza, puknęłam się w głowę – trzy różańce dziennie przez tyle tygodni? Przecież ja nie dam rady.
Przeczytaj

Renata: „Musi Pan mieć znajomości w niebie…”

Ponieważ mój mąż żyje tylko i wyłącznie dzięki wstawiennictwu Matki Bożej Pompejańskiej i cudów z jej strony doświadczył w minionym roku trzy razy, czuję się zobowiązana do napisania tego świadectwa. Już na początku roku 2014 wiadomo było, że przeszczepiona przed 19 laty nerka u mojego męża przestaje funkcjonować i perspektywa dializ staje się nieunikniona. Coraz gorsze wyniki badań, ciągłe bóle głowy, wysokie ciśnienie, z którym nie dawały sobie leki dostępne na rynku podawane w największych dawkach było znakiem, że niebawem coś się skończy…
Przeczytaj

Monika: Wysłuchana modlitwa i ogrom łask

Umiłowani w Chrystusie bracia i siostry! Chciałam podzielić się z Wami moim świadectwem. O Nowennie Pompejańskiej pierwszy raz usłyszałam rok temu. Wtedy też rozpoczęłam pierwszy raz ją odmawiać. Moja intencja, jak następne dwie z resztą, była ściśle związana z moim mężem i moim małżeństwem. Po raz pierwszy modliłam się o...
Przeczytaj

14
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
13 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Marek (adm.)MateuszAniaeniaMK Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Mateusz
Gość
Mateusz

Dobry wieczór,

Bardzo współczuję autorowi/autorom ciężkiej pracy rozpowszechniania tej strony ze świadectwami nowenny pompejańskiej. Ileż to jest pracy z tym, czym więcej osób tą nowennę pozna, tym macie więcej pracy, bo jest więcej tych świadectw. Może powinniście dojść do jakieś ilości świadectw i zakończyć ich dodawanie, po prostu tylko rozpowszechniać tą nowennę, ale założyć tzw. archiwum. Może jakieś inne wyjście?
Z Bogiem!

nieznajoma
Gość
nieznajoma

Ale Ty masz problemy… No weź przestań! Jak można zamknąć tą stronę! Skoro się tak martwisz natłokiem pracy przy tym, to może zaproponuj swoją pracę/pomoc osobom zajmującym się tą stroną! A nie jej kurde zamknięcie!

Mateusz
Gość
Mateusz

Dzień dobry,

Żałuję to co napisałem wczoraj i chciałbym Was wszystkich przeprosić, a szczególnie Autorów tej strony. Jeśli będę miał możliwość to wesprze tą stronę! Jeszcze raz przepraszam!

Mateusz

enia
Gość
enia

Mateusz pozostań na tej stronie

Mateusz
Gość
Mateusz

Pozostanę, spokojnie 🙂 Ja dzięki tej nowennie dostałem bardzo dużo łask od Boga za pośrednictwem Maryi.

nieznajoma
Gość
nieznajoma

To napisz nam o nich w swoim swiadectwie 🙂 .

Mateusz
Gość
Mateusz

Cześć, Jak się spełni intencja, bo ostatnio dodałem świadectwo, ale zostało to uznane jako list, więc to nie było świadectwo spełnionej intencji, tylko wysłuchanej intencji. Po co są 3 nowenny dziękczynne, aby dziękować za wysłuchanie prośby. Teraz będę tylko dodawać prawdziwe świadectwa spełnionych intencji, bo nie wszystko o co się modlimy jest zawsze Wolą Bożą. Odmawiam drugą nowennę i zrobię sobie wakacje od nowenny, nie samą modlitwą żyję człowiek. Niestety zostałem zmuszony do odmawiania tej najsilniejszej modlitwy przez beznadziejność w moim życiu. Jeśli chcesz coś więcej się dowiedzieć to napisz na mojego maila : mateo54675 małpa gmail kropka com

Ania
Gość
Ania

Uważam, że wpisy o nowennach, których intencje nie spełniły się po naszej myśli są bardzo cenne bo pokazują, że nowenna to nie magiczny rytuał tylko droga do Boga. Ja tak to odbieram. Pisząc o intencjach niespełnionych stawiamy sprawę uczciwie. U mnie jedna intencja została spełniona, druga nie, przynajmniej na razie nie. Pokazujemy przez to, że czasem trzeba poczekać, czasem przyjąć, że ta intencja z różnych względów jednak nie zostanie spełniona. Najważniejsze by różaniec oplatał życie nasze i tych, których kochamy.

Mateusz
Gość
Mateusz

Ja osobiście kieruję się 3 rzeczami w każdej modlitwie.
1. Wiara – ufność 2. Wola Boża. 3. Cierpliwość.
Każda modlitwa jest wysłuchana i dla Boga nie ma rzeczy nie możliwych.

Mateusz
Gość
Mateusz

Popełniłem błąd nie mam jak edytować 🙁 zamiast (Niestety) to Stety 😛 Nie znam dobrze J. Polskiego 🙁

Mateusz
Gość
Mateusz

Wakacje od (nowenny pompejańskiej), na pewno nie od codziennego różańca! To tylko 2% całej doby na modlitwę, 1 dziesiątek 0,4%, a sama koronka to 1% u mnie to zajmuję 0,5% całej doby. A już sam nie wiem czy dobrze obliczyłem 😛

MK
Gość
MK

Drogi Mateuszu nie wiem skad u Ciebie takie zmartwienia tym co nie potrzeba?…Wlasnie rozpowszechnianie NOWENNY POMPEJANSKIEJ to te świadectwa o których pisales.One sa dla wielu osob ratunkiem bez dwóch zdan!Mam nadzieje,ze świadectwa będą się ukazywać do skończenia Swiata i o jeden dzień dluzej.Zlo przez Ciebie przemawia a nikt zla sluchal nie będzie a do archiwum możesz dac swój post.Jak go kiedyś przeczytasz to może zaczniesz logiczniej myslec.Z Bogiem!

enia
Gość
enia

Mateusz współczujesz ? a może zazdrościsz . Bo admin. ma radosć z prowadzenia tej strony . No i Szefowa to sama Matka Boga .Może być lepiej?