Mariusz: Uzdrowienie z depresji

Pokonałem depresję z pomocą Najświętszej Panienki. Jestem z siebie bardzo zadowolony
Read More

Ewa: Podziękowanie

Pragnę CI KOCHANA MATECZKO podziękować za wysłuchanie mojej prośby.Wiem, że nie jest ważne czy dokładnie wypowiesz regułkę mdlitwy czy się pomylisz czy jednego dnia zapomnisz, bo najważniejsze jest to, że z ufnością i wiarą odmawiasz różaniec. Nowenna pompejańska jest modlitwą uczącą wytrwałości, pokory i wiary. Dziękuję!!!
Read More

Elżbieta: Moja droga

Od tej pory czuję obecność Matki Bożej, Wiem, że jest przy mnie i mnie prowadzi Nie planowałam tego ze względu na odległość, ale 9 maja 2015 roku w ostatnim dniu nowenny byłam w Częstochowie na mszy o uzdrowienie i zawierzyłam moją rodzinę Matce Bożej i Panu Jezusowi.
Read More

K: Ratunek dla rodziny

Jutro kończę moja 2nowenne 1sza przerwalam.Modlilam się w intencji mojej rodziny.Widze że ten czas był czasem blogoslawionym ,ale i czasem walki duchowej.Zly strasznie się wsciekal było naprawdę ciezko,ale warto było.Matka ocaliła nasze małżeństwo ,rodzinę które było bliskie rozpadu.Maz jest alkoholikiem który nie pije ponad 2miesiace ,leczy się chociaż wcześniej było to u niego wykluczone.
Read More

Joanna: wydarzyło się wiele cudów

…ale ja ciągle czekałam z napisaniem świadectwa. Aż pewnego dnia, przeglądając dokumentacje medyczną mojej dziewięciomiesięcznej córeczki Laury, trafiłam na dzienniczek pacjenta, w którym zapisywałam każdy atak epileptyczny mojego maleństwa. Zapiski były co dwie godziny. Łzy płyną mi po policzkach na wspomnienie tamtych dni...Przeczytaj Joanna: wydarzyło się wiele cudów
Read More

8 stron dla Królowej Różańca Świętego nr 31!

Kochani, uruchamiamy trwa nasza regularna akcja „8 stron dla Królowej Różańca”. Zobacz, czego ona dotyczy?

Jaka jest idea tej inicjatywy?

Już szósty rok ukazuje się czasopismo o różańcu i nowennie pompejańskiej – „Królowa Różańca Świętego” Naszym założeniem jest, aby było robione po kosztach i tanie. Jego cena jest niska i utrzymuje się od początku poniżej 4 zł. Jest skalkulowana na 32 strony, ale z czasem pojawiła się myśl, aby w każdym numerze było przynajmniej 8 stron wyłącznie na świadectwa nowenny pompejańskiej, które do nas przysyłacie. Cudem, do którego wielu z nas przykłada rękę jest to, że ukazuje się już w 48 stronach! A zamierzeniem jest, aby osiągnęło 52 strony.

Oznacza to niestety wzrost kosztów druku, więc aby nie podnosić ceny gazety, regularnie zwracamy się do naszych Czytelników na stronie www.pompejanska.rosemaria.pl o wsparcie na koszt druku tych dodatkowych stron. Nasz apel zawsze spotykał się z Waszym przychylnym przyjęciem, a czasopismo KRŚ było zawsze wzbogacone o nasze świadectwa! Ruszamy więc znowu z kolejną odsłoną akcji 🙂

Ile potrzeba do zrealizowania celu?

Koszt dodatkowych stron to suma całkowita ok. 1450-1500 zł. To niemało …ale gdyby każda osoba, która odwiedza tę stronę, zostawiłaby tu kilkanaście groszy, w jeden dzień pokrylibyśmy zapotrzebowanie!

Jak wspomóc? Tym razem przez stronę www.wdowigrosz.pl!

Jeśli chcesz wesprzeć tę akcję, możesz zrobić przelew na konto naszej Fundacji Królowej Różańca Świętego:
86 7999 9995 0651 8035 8904 0001
Tytułem: „8 stron dla Królowej Różańca Św.”

Albo najwygodniej, wejdź na stronę www.wdowigrosz.pl i wybierz jedną z płatności on-line z dowolnego banku w Polsce (karty, paypal, dotpay).

PODZIĘKOWANIA DLA DARCZYŃCÓW!

Zawsze umieszczamy w gazecie imienne podziękowania dla Darczyńców z prośbą o modlitwę za WAS! Tak to wyglądało w numerze 28:

Co z ewentualną nadwyżką?

Jeśli uda nam się zebrać nadwyżkę, to tym razem przeznaczymy na RADIO RÓŻANIEC – www.radio.rozaniec.info – i wzbogacenie nagrań. Tak więc u nas żaden grosz się nie zmarnuje! Zapraszam do wzięcia udziału w naszej akcji!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

14 komentarzy do "8 stron dla Królowej Różańca Świętego nr 31!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Mateusz
Gość
Mateusz

Dobry wieczór,

Bardzo współczuję autorowi/autorom ciężkiej pracy rozpowszechniania tej strony ze świadectwami nowenny pompejańskiej. Ileż to jest pracy z tym, czym więcej osób tą nowennę pozna, tym macie więcej pracy, bo jest więcej tych świadectw. Może powinniście dojść do jakieś ilości świadectw i zakończyć ich dodawanie, po prostu tylko rozpowszechniać tą nowennę, ale założyć tzw. archiwum. Może jakieś inne wyjście?
Z Bogiem!

nieznajoma
Gość
nieznajoma

Ale Ty masz problemy… No weź przestań! Jak można zamknąć tą stronę! Skoro się tak martwisz natłokiem pracy przy tym, to może zaproponuj swoją pracę/pomoc osobom zajmującym się tą stroną! A nie jej kurde zamknięcie!

Mateusz
Gość
Mateusz

Dzień dobry,

Żałuję to co napisałem wczoraj i chciałbym Was wszystkich przeprosić, a szczególnie Autorów tej strony. Jeśli będę miał możliwość to wesprze tą stronę! Jeszcze raz przepraszam!

Mateusz

enia
Gość

Mateusz pozostań na tej stronie

Mateusz
Gość
Mateusz

Pozostanę, spokojnie 🙂 Ja dzięki tej nowennie dostałem bardzo dużo łask od Boga za pośrednictwem Maryi.

nieznajoma
Gość
nieznajoma

To napisz nam o nich w swoim swiadectwie 🙂 .

Mateusz
Gość
Mateusz

Cześć, Jak się spełni intencja, bo ostatnio dodałem świadectwo, ale zostało to uznane jako list, więc to nie było świadectwo spełnionej intencji, tylko wysłuchanej intencji. Po co są 3 nowenny dziękczynne, aby dziękować za wysłuchanie prośby. Teraz będę tylko dodawać prawdziwe świadectwa spełnionych intencji, bo nie wszystko o co się modlimy jest zawsze Wolą Bożą. Odmawiam drugą nowennę i zrobię sobie wakacje od nowenny, nie samą modlitwą żyję człowiek. Niestety zostałem zmuszony do odmawiania tej najsilniejszej modlitwy przez beznadziejność w moim życiu. Jeśli chcesz coś więcej się dowiedzieć to napisz na mojego maila : mateo54675 małpa gmail kropka com

Ania
Gość

Uważam, że wpisy o nowennach, których intencje nie spełniły się po naszej myśli są bardzo cenne bo pokazują, że nowenna to nie magiczny rytuał tylko droga do Boga. Ja tak to odbieram. Pisząc o intencjach niespełnionych stawiamy sprawę uczciwie. U mnie jedna intencja została spełniona, druga nie, przynajmniej na razie nie. Pokazujemy przez to, że czasem trzeba poczekać, czasem przyjąć, że ta intencja z różnych względów jednak nie zostanie spełniona. Najważniejsze by różaniec oplatał życie nasze i tych, których kochamy.

Mateusz
Gość
Mateusz

Ja osobiście kieruję się 3 rzeczami w każdej modlitwie.
1. Wiara – ufność 2. Wola Boża. 3. Cierpliwość.
Każda modlitwa jest wysłuchana i dla Boga nie ma rzeczy nie możliwych.

Mateusz
Gość
Mateusz

Popełniłem błąd nie mam jak edytować 🙁 zamiast (Niestety) to Stety 😛 Nie znam dobrze J. Polskiego 🙁

Mateusz
Gość
Mateusz

Wakacje od (nowenny pompejańskiej), na pewno nie od codziennego różańca! To tylko 2% całej doby na modlitwę, 1 dziesiątek 0,4%, a sama koronka to 1% u mnie to zajmuję 0,5% całej doby. A już sam nie wiem czy dobrze obliczyłem 😛

MK
Gość

Drogi Mateuszu nie wiem skad u Ciebie takie zmartwienia tym co nie potrzeba?…Wlasnie rozpowszechnianie NOWENNY POMPEJANSKIEJ to te świadectwa o których pisales.One sa dla wielu osob ratunkiem bez dwóch zdan!Mam nadzieje,ze świadectwa będą się ukazywać do skończenia Swiata i o jeden dzień dluzej.Zlo przez Ciebie przemawia a nikt zla sluchal nie będzie a do archiwum możesz dac swój post.Jak go kiedyś przeczytasz to może zaczniesz logiczniej myslec.Z Bogiem!

enia
Gość

Mateusz współczujesz ? a może zazdrościsz . Bo admin. ma radosć z prowadzenia tej strony . No i Szefowa to sama Matka Boga .Może być lepiej?

Obrazki z nowenną pompejańską?