Agnieszka: Siła od Matki Bożej

To już kolejna zmówiona Nowenna. Matka Boża zawsze daje siłę w trudach dnia codziennego. Nie przestawaj walczyć i wierzyć, że ona ciągle jest z nami nawet, gdyż tego nie czujemy.
Przeczytaj całość

Małgorzata: Modlitwa matki

Jestem żoną i matką pięciorga dzieci. Pierwszą nowennę odmówiłam w intencji ratowania mojej rodziny.Z początku nie mówiłam tego mężowi, ale po jakimś czasie opowiedział mi, że dzieją się rzeczy, których nie rozumie. Musiałam się przyznać. Najbardziej był wstrząśnięty sytuacją, która miała miejsce w Krakowie. Przeczytaj Małgorzata: Modlitwa matki
Przeczytaj całość

Marta: Zaprzestanie modlitwy było pierwszym krokiem do ciemności

Jestem w połowie swojej pierwszej (ale nie ostatniej) Nowenny Pompejańskiej. Mimo że jestem w trakcie modlitwy czuję gotowość do złożenia świadectwa. Nowennę pompejańską odmawiam wypraszając łaski potrzebne do zawarcia małżeństwa. Ukończę ją w oktawie Bożego Narodzenia. To chyba dobry znak. Podobnie jak wszyscy tutaj doświadczam niezwykłej siły tej modlitwy. Wielokrotnie...
Przeczytaj całość

Magdalena: „Czymże jest dla Ciebie jedno dziecko małe”

Po utracie dwójki dzieci było we mnie wiele strachu o kolejne potomstwo. Jednak jeszcze większe było pragnienie, by dać życie nowemu człowiekowi, by móc przelać z siebie ten nadmiar miłości. Tuż przed zajściem w ciążę znajoma powiedziała mi o Nowennie Pompejańskiej. Różaniec nigdy nie był dla mnie łatwą modlitwą. Zresztą...
Przeczytaj całość

Agata: Matka Boza ozywila moja wiare

Ucze sie tez oddawac mu wszystkie moje sprawy i werzyc i ufac mu coraz mocniej. Wiem , ze Bog dziala
Przeczytaj całość

177. urodziny bł. Bartola Longo!

Nowenna pompejańska, Sanktuarium w Pompejach, Obraz Matki Bożej Pompejańskiej… Co je łączy?

Nie mielibyśmy ich bez Bartola Longo! Z tej okazji – mała promocja.

Bartolo Longo nie tylko patronuje naszej stronie www.pompejanska.rosemaria.pl, a już od ponad 15 lat naszym działaniom pomocowym dla osób udręczonych duchowo. Jest patronem Fundacji Królowej Różańca Świętego. 5 lat temu, w jego urodziny, założyliśmy stronę zywyrozaniec.pl, a 4 lata temu Radio Różaniec!

ODWIEDŹ jego stronę: www.bartolo-longo.pl!

KONIECZNIE pomódl się o jego kanonizację!modlitwa. Możesz prosić o szczególne łaski dla siebie i swojej rodziny!

A jeśli chcesz poznać, kim był i o czym pisał, powinieneś poznać jego wielkie, poruszające dzieło życia. „Historia sanktuarium w Pompejachto zapis łask Matki Bożej Pompejańskiej i tego, jak opuszczone i biedne Pompeje zamieniły się w kwitnące wiarą i miłosierdziem miejsce, z którego zaczęły promieniować łaski na cały świat!

Polecam Ci biografię bł. Bartola Longo w korzystnej cenie: zobacz tutaj.

Poznaj bł. Bartola Longo w filmie!

Każdy czciciel Matki Bożej Pompejańskiej powinien wiedzieć, jak wielką rolę odgrywał bł. Bartolo w historii Pompejów. Dlatego – i dla Niego – przygotowaliśmy płytę DVD z dwoma filmami:

1. film fabularny stworzony został przez wychowanków szkoły bł. Bartola. To film kostiumowy, dobrze oddający klimat czasów bł. Bartola i jego wspaniałe zaangażowanie na rzecz Kościoła i potrzebujących.

2. film dokumentalny, ukazuje dzieła bł. Longa w Pompejach i miejsca z nim związane. O błogosławionym mówią zarówno ks. Biskup Tommaso Caputo z Pompejów, jak i zaangażowani świeccy. Pokazujemy piękne uroczystości jakie odbywają się w Pompejach na cześć założyciela Sanktuarium Królowej Różańca i pierwszego apostoła nowenny pompejańskiej.

Tylko z okazji urodzin, przez krótki czas, można nabyć DVD z rabatem 35%!

Zobacz tutaj.

Więcej rabatów? – Nie ma sprawy!

Zapisz się do biuletynu na www.rosemaria.pl (zobacz tutaj), a otrzymasz e-maila z kuponami rabatowymi.

Fragmenty filmów:

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!