Paula: in-vitro – o tym nie chcieliśmy słyszeć !

Jestem pewna, ze to była zasługa Maryi.
Read More

Janina: Wynajem mieszkania

Dziękuję Panu Bogu i Królowej Różańca Świętego z Pompei za otrzymana łaskę dla córki: szybkie wynajęcie mieszkania dla niej i jej rodziny. Z Londynu musieli się przeprowadzić do Niemiec (Bawaria). Nie mogli znaleźć mieszkania, bo nikt nie zgłaszał ofert, albo właściciele nie chcieli wynająć rodzinie z dziećmi, lub było bardzo drogie, nawet 2000 eur. za wynajęcie na 1 miesiąc.
Read More

Klaudia: Miłość

Chciałabym złożyć swiadectwo pomocy Matki Bożej. Prawie 2 lata temu zostałam zraniona przez pewnego mężczyznę. Zaczęłam modlic sie Nowenna Pompejanska o naprawę relacji z tym czlowiekiem.Po kilku dniach gorliwej modlitwy spostrzegłam, ze tak naprawdę nie chcę modlic się o uzdrowienie tej relacji (zmiana mojego nastawienia powstała tylko dzieki modlitwie) i...
Read More

Helena: Łaska za którą codziennie dziękuję

Moja corka Danusia zostala zdiagnozowana we wrzesniu 2017 .....Rak pluc stan bardzo zaawansowany.Corka ma 63 lata.Ta wiadomosc zwalila mnie z nog,jestem osoba bardzo wierzaca i praktykujaca ale do swojej modlitwy postanowilam dolaczyc Nowenne Pompejanska.W krotkim czasie odczulam ze Maryja wysluchuje mojej prosby.
Read More

ULA: MOJE ŚWIADECTWO

Wiem że wszystkie świadectwa są bardzo potrzebne ,bo codziennie od pół roku a może dłużej czytam je i dają mi siłę na rozpoczęncie następnych moich trzech różańców. Chce szybko napisać moje świadectwo dziś aby póżniej kiedy będę jeszcze mocniejsza opisać wszystko wam .
Read More

177. urodziny bł. Bartola Longo!

Nowenna pompejańska, Sanktuarium w Pompejach, Obraz Matki Bożej Pompejańskiej… Co je łączy?

Nie mielibyśmy ich bez Bartola Longo! Z tej okazji – mała promocja.

Bartolo Longo nie tylko patronuje naszej stronie www.pompejanska.rosemaria.pl, a już od ponad 15 lat naszym działaniom pomocowym dla osób udręczonych duchowo. Jest patronem Fundacji Królowej Różańca Świętego. 5 lat temu, w jego urodziny, założyliśmy stronę zywyrozaniec.pl, a 4 lata temu Radio Różaniec!

ODWIEDŹ jego stronę: www.bartolo-longo.pl!

KONIECZNIE pomódl się o jego kanonizację!modlitwa. Możesz prosić o szczególne łaski dla siebie i swojej rodziny!

A jeśli chcesz poznać, kim był i o czym pisał, powinieneś poznać jego wielkie, poruszające dzieło życia. „Historia sanktuarium w Pompejachto zapis łask Matki Bożej Pompejańskiej i tego, jak opuszczone i biedne Pompeje zamieniły się w kwitnące wiarą i miłosierdziem miejsce, z którego zaczęły promieniować łaski na cały świat!

Polecam Ci biografię bł. Bartola Longo w korzystnej cenie: zobacz tutaj.

Poznaj bł. Bartola Longo w filmie!

Każdy czciciel Matki Bożej Pompejańskiej powinien wiedzieć, jak wielką rolę odgrywał bł. Bartolo w historii Pompejów. Dlatego – i dla Niego – przygotowaliśmy płytę DVD z dwoma filmami:

1. film fabularny stworzony został przez wychowanków szkoły bł. Bartola. To film kostiumowy, dobrze oddający klimat czasów bł. Bartola i jego wspaniałe zaangażowanie na rzecz Kościoła i potrzebujących.

2. film dokumentalny, ukazuje dzieła bł. Longa w Pompejach i miejsca z nim związane. O błogosławionym mówią zarówno ks. Biskup Tommaso Caputo z Pompejów, jak i zaangażowani świeccy. Pokazujemy piękne uroczystości jakie odbywają się w Pompejach na cześć założyciela Sanktuarium Królowej Różańca i pierwszego apostoła nowenny pompejańskiej.

Tylko z okazji urodzin, przez krótki czas, można nabyć DVD z rabatem 35%!

Zobacz tutaj.

Książka Bartolo Longo + filmy "Różaniec i miłosierdzie" i "Człowiek miłosierdzia" na DVD

Cena promocyjna 25,00 zł Regular Price 35,00 zł

Więcej rabatów? – Nie ma sprawy!

Zapisz się do biuletynu na www.rosemaria.pl (zobacz tutaj), a otrzymasz e-maila z kuponami rabatowymi.

Fragmenty filmów:

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!