Joanna: Nie zawsze modliłam się wzorowo

Nowennę odmawiałam już kilka razy w różnych intencjach. Nadal czekam na spełnienie ważnej dla mnie intencji. Nie zawsze modliłam się wzorowo. Każda spełniona intencja daje nadzieję na następną i daje siłę.
Read More

Anna: Uratowane życie

Od razu 5 osób rozpoczęło modlitwę Nowenną Pompejańską.W międzyczasie dołączyła jeszcze zaprzyjaźniona nazaretanka
Read More

Monika: Dziękuje Matko Najświętsza za wszelkie łaski i ciągłą opiekę

Jestem winna Matce Najswietszej moje swiadectwo. Z nowenna pompejanska rozpoczelam swoja przygode rok temu. Sama mysl podjecia sie tej nowenny byla niewyobrazalna, zwlaszcza dla osoby, ktora nie potrafila spedzic nawet kilka minut na krotkim pacierzu. Ale udalo sie wytrwac do konca. Dzis jestem w polowie odmawiania 6stej juz nowenny.Przeczytaj Monika:...
Read More

Małgorzata: Przyjęcie do szkoły

Po Nowennę Pompejańską sięgnęłam, gdy przyszły zaskakująco słabe wyniki egzaminu mojej córki. Zwyczajne „podwinięcie nogi”. Wiedziałam, ze bardzo dobre oceny na zakończenie poprzedniej szkoły nie wystarczą do uzyskania odpowiedniej liczby punktów, aby dostać się do wymarzonej szkoły. Znałam moc nowenny, Matka Boża już raz poprowadziła mnie, gdy kilka lat temu...
Read More

beata: Kocham Cie Matko

Często płacze i mam doła czasami myśle ze ta modlitwa nie ma sensu,ale dalej się modle w intencjach innych i za siebie żebym dostała prace w końcu
Read More

Zancia: Ten wymodlony

Szczęść bo ze.O NP.dowiedziałam się z Internetu i postanowiłam spróbować.Zależało mi bo chciałam założyć rodzinę mieć meza dzieci i nie chciałam iść sama przez życie.Doskwierala mi samotność a latka leciały.Nowennę odmawialam dwa razy.Pierwsza zakonczylam w święto Matki Boskiej Częstochowskiej.Parę dni później rozpoczęłam drugi raz modlitwę bo czułam taka potrzebę i na początku września znowu zaczęłam odmawiać różaniec.Czasami było ciężko ale wierzyłam że mi się uda.Ostatniego dnia części blagalnej czyli 27 dnia odmawiania nowenny odezwał się do mnie pewien chłopak i tego też dnia miał imieniny.Odrazu dało mi to do myślenia gdyż miał mało spotykane imię.A ja dalej odmawialam nowennę i zakonczylam ja ostatniego dnia października.Znajomość ta przetrwała i coraz bardziej się rozwijala a ja wierzyłam że to ten wymodlony.Bóg tak chyba chciał bo dziś jest moim mężem i mamy synusia.W podziękowaniu ze wymodlilam sobie meza nasz slub odbyl sie 7 pazdziernika w swieto Matki Bożej Różańcowej i to była taka moja wdzięczność oddana Matce Boskiej ze wysłuchała mojej modlitwy.Kochana Matko Boska z Pompejow Miej w opiece moja rodzine i cale moje malzenstwo.Bog zaplac….

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Zancia: Ten wymodlony"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Mariusz
Gość
Mariusz

Co sprawiło, że zaiskrzyło? Wele wspólnych cech czy raczej różnice między Wami?? 🙂

Ufająca
Gość
Ufająca

Chwała Panu!! 🙂 Piękne świadectwo. Niech Pan Bóg Wam Błogosławi!!

Olga
Gość

Zazdroszczę ale tak pozytywnie…mi nie jest dane mieć kochającego faceta 🙁

Mateusz
Gość
Mateusz

Dlaczego w kościele zazwyczaj słyszę tylko o powołaniach do zakonu i kapłaństwa? A jak czytam tutaj świadectwa to widzę, że ludzie się modlą głównie o mężna/żonę tą nowenną? Dziwne to jest.

Magdalena
Gość
Magdalena

Piękne świadectwo. Chwała Panu! 🙂

Słońce
Gość
Słońce

Bo każdy chce mieć bratnia duszę. Kogoś do kogo mógłby się przytulić. Kogoś kto Cię wesprze, pomoże będzie przy tobie. Ja tez zmowilam już 3 nowenny w intencji znalezienia dobrego męża. Czasami mam chwilę zwatpienia. Ale jakoś za pomocą modlitwy szybko sie ogarniam i dalej wierzę i ufam że gdy nadejdzie odpowiedni czas Maryja postawi mi go na drodze. Że po prostu mi go wybierze specjalnie dla mnie. Taki zeslany od Matki Bożej dla mnie na resztę życia. Niech tak się stanie. Amen.

Roman
Gość

Może kurierem wyśle
Modlitwa i praca

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?