Beata: List – Myślę, że Bóg miał lub ma inny plan.

Jestem w trakcie odmawiania 4 nowenny pompejańskiej o uzdrowienie syna z alergii. Pierwsza nowenna miała więcej intencji i byłam zawiedziona, że nie było efektów, ale skończyłam ją odmawiać. Po roku była druga nowenna za siebie, miałam duży spokój, byłam radosna, odważna, nawet dobrze mi się układało na codzień, ale ta intencja się nie spełniła.
Read More

Danuta: Podziękowanie

Odmawiajcie Nowennę Pompejańska, zaufajcie Maryi.
Read More

Izabela: Nowenna Pompejańska już na dobre wpisała się w moje życie

Matka Boża czyni cuda. Ona nikogo nie opuści. Po "deszczu " przychodzi "słońce" naszej wiary i ufności w Boga Wszechmogącego w TróJcy Świętej Jedynego.
Read More

Maria: Nadzieja naszego powołania

Tego pragnę najbardziej, byśmy po śmierci byli szczęśliwi blisko Boga, by dzięki nam jak najwięcej ludzi mogło się tam znaleźć razem z nami.1
Read More

Kasia: Nowe życie

Teraz odmawiam częsc dziekczynna. zly ciagle mnie rozprasza.. w trakcie odmawiania czesci blagalnej jak i do tej pory wzbudzam w sercu caly czas swoja intencje jednak mam takie poczucie ze nie ona jest dla mnie najistotniejsza.
Read More

Tomek – LIST: Bliskość Boga

Cześć, jestem Tomek mam 21 lat piszę tutaj pierwszy raz. Jestem w trakcie 3 dnia, 2 nowenny, w tej nowennie modle się w intencji uzdrowienia relacji niektórych osób. Chciałem się tylko podzielić, mam nadzieję że Bożą myślą a nie moją myślą, że nie te nasze intencje są najważniejsze tylko zbliżanie do Boga jest najważniejsze a przez taką modlitwę i poświęcanie Mu czasu właśnie to robimy. Zbliżamy się do Boga a On będąc z nami blisko ma pełne pole popisu i może nam się wtedy rozdać tym bardziej im mniej ciemności jest w nas a przecież Bóg to Bóg dla Niego nie isteje taka sprawa lub rzecz lub cokolwiek niemożliwego. Jestem uwikłany w niektóre grzechy, ale Bóg właśnie dzisiaj dał mi odczuć to co jest naiważniejsze w tej modlitwie. Zauważyłem że dzięki temu że się modlę i zbliżam do Boga łatwiej mi jest oddalać się od grzechu, łatwiej mi z niego (grzechu) zrezygnować, pomimo że nie to jest intencją tej modlitwy. Bóg jest wielki! Chwała Panu!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Tomek – LIST: Bliskość Boga"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Dzięki za świadectwo, na dobry początek dnia.

Ewa
Gość

Chwała Panu!

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.