Teresa: Krok w dobrą stronę

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus. Właśnie zakończyłam odmawianie dwóch nowenn jednocześnie. Jedną odmawiałam w intencji poczęcia dziecka, drugą w intencji nawrócenia mojej siostry i opieki Bożej nad siostrzenicą. Na razie jeszcze moje prośby nie zostały spełnione, chociaż Bóg dał mi pewien znak, że moja pierwsza prośba zostanie spełniona, w każdym razie tak to odczytuję. Na razie jednak stał się inny „mały cud”. Mianowicie mojemu mężowi po bardzo wielu latach palenia, po wielu bezowocnych próbach udało się całkiem bezboleśnie zostawić tradycyjne papierosy i przerzucić się na e-papieros. Rzucił od Nowego Roku, wiem, że minęło niewiele czasu, ale mąż sam mówi, że wcale go nie ciągnie do tradycyjnych papierosów, a nawet czuje do nich niechęć. Widzę, że e-papieros całkowicie zaspokaja jego potrzebę palenia, chociaż na początku mąż był bardzo sceptyczny. Wypróbowanie e-papierosa było moją inicjatywą i okazało się strzałem w dziesiątkę. Wierzę, że Maryja podsunęła mi tę myśl, a mężowi dodała sił i motywacji. Dziękuję Ci, Maryjo!

Nie przegap ciekawego świadectwa!

ORYGINALNE

 

KUBKI

CERAMICZNE

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
eniaBogumilaalik Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
alik
Gość
alik

Problem z epapierosami jest taki, że pojawiają się artykuły w których niektórzy lekarze dowodzą iż są tak samo szkodliwe dla palaczy co zwykłe papierosy, a są nawet takie opinie, że są jeszcze bardziej szkodliwe.

Bogumila
Gość
Bogumila

U nas tez sie mòwi to samo, sa szkodliwe juz duzo sklepòw je sprzedajacych upadlo.

enia
Gość
enia

Droga Tereso to nie Matka Boża podsunęła Ci tę myśl na epapierosy, co Ty piszesz że całkowicie zaspokajają potrzebę jego palenia ? Nie ma takiej potrzeby , bez tej potrzeby świetnie można żyć. Poproś Matkę Bożą aby uwolniła męża od tego nałogu , Twój mąż niech poprosi . Idźcie do kościoła przed Najświętszy Sakrament i oddać Jezusowi ten nałóg