Beata: świadectwo dobrej śmierci

O nowennie dowiedzialam sie z internetu. Czytajac te wszystkie swiadectwa postanowilam zawierzyc sie Matce Milosiernej z Pompejow. W ostatni dzien mojej pierwszej nowenny dowiedzielismy sie, ze moj kochany (juz w tym momencie bardzo schorowany) tesc jest chory na  nieuleczalnego  raka i lekarze nie moga juz pomoc. Nikt tez nie umial...
Read More

Justyna: w intencji brata

Chciałabym po raz kolejny złożyć świadectwo z łask jakie otrzymałam dzięki odmawianiu Nowenny Pompejańskiej. Modliłam się w intencji brata, jego trudnej i skomplikowanej sytuacji zawodowej w jakiej się znalazł. Otrzymałam łaski o które prosiłam, ale dopiero w momencie kiedy całkowicie zawierzyłam Matce Najświętszej i pogodziłam się z zaistniałą sytuacją -...
Read More

Agnieszka: Widoczne zmiany

W 2014 r. odmówiłam NP w intencji 1. nawrócenia średniej córki i 2. naprawy relacji w moim małżeństwie. W tych dwóch "obszarach" nastąpiły widoczne zmiany dzięki wstawiennictwu NPM Pompejańskiej.
Read More

Maria: Zostałam babcią

Wszystkim modlącym się Nowenną Pompejańską chcę wlać w serce nadzieję, że ta modlitwa czyni cuda, że Maryja słucha nas uważnie i wszystkie prośby przekazuje Synowi. Czasem trzeba z jakiegoś, Bogu znanemu powodu trochę poczekać. Modliłam się o potomstwo dla mojego syna.
Read More

Monika: Dziekuję za otrzymane łaski

Szczesc Boze, Nowenne zaczelam odmawiac od listopada zeszlego roku, w ten chwili jestem w trakcie odmawiania kolejnej. Niezawsze bylo latwo wziac rozaniec do reki.
Read More

Teresa: Krok w dobrą stronę

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus. Właśnie zakończyłam odmawianie dwóch nowenn jednocześnie. Jedną odmawiałam w intencji poczęcia dziecka, drugą w intencji nawrócenia mojej siostry i opieki Bożej nad siostrzenicą. Na razie jeszcze moje prośby nie zostały spełnione, chociaż Bóg dał mi pewien znak, że moja pierwsza prośba zostanie spełniona, w każdym razie tak to odczytuję. Na razie jednak stał się inny „mały cud”. Mianowicie mojemu mężowi po bardzo wielu latach palenia, po wielu bezowocnych próbach udało się całkiem bezboleśnie zostawić tradycyjne papierosy i przerzucić się na e-papieros. Rzucił od Nowego Roku, wiem, że minęło niewiele czasu, ale mąż sam mówi, że wcale go nie ciągnie do tradycyjnych papierosów, a nawet czuje do nich niechęć. Widzę, że e-papieros całkowicie zaspokaja jego potrzebę palenia, chociaż na początku mąż był bardzo sceptyczny. Wypróbowanie e-papierosa było moją inicjatywą i okazało się strzałem w dziesiątkę. Wierzę, że Maryja podsunęła mi tę myśl, a mężowi dodała sił i motywacji. Dziękuję Ci, Maryjo!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Teresa: Krok w dobrą stronę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
alik
Gość

Problem z epapierosami jest taki, że pojawiają się artykuły w których niektórzy lekarze dowodzą iż są tak samo szkodliwe dla palaczy co zwykłe papierosy, a są nawet takie opinie, że są jeszcze bardziej szkodliwe.

Bogumila
Gość
Bogumila

U nas tez sie mòwi to samo, sa szkodliwe juz duzo sklepòw je sprzedajacych upadlo.

enia
Gość

Droga Tereso to nie Matka Boża podsunęła Ci tę myśl na epapierosy, co Ty piszesz że całkowicie zaspokajają potrzebę jego palenia ? Nie ma takiej potrzeby , bez tej potrzeby świetnie można żyć. Poproś Matkę Bożą aby uwolniła męża od tego nałogu , Twój mąż niech poprosi . Idźcie do kościoła przed Najświętszy Sakrament i oddać Jezusowi ten nałóg

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?