Dorota: Matura córki

Szczęść Boże, dziękuję Najświętszej Matce wszystkich dzieci Bożych za opiekę nad moją córką Dominika, która nie tylko zdała maturę ale osiągnęła niespodziewanie , nawet w jej odczuciu, bardzo dobry wynik końcowy.
Read More

Ola: Nowenna – drogowskazem

Odmawiłam w intencji mojej rodziny - dzieci i męża. No i tu nastąpiły piękne zmiany. Nastoletni syn poprawił stopnie jest bardziej rozmowny, szczery i uśmiechnięty, mąż zaczął się modlić a córka moja (10lat), która od urodzenia zasypiała przy włączonym telewizorze i świetle z dnia na dzień pozbyła się nałogu, z którym nie wiedziałam już jak walczyć. Ja przestałam palić. Poprawiły się stosunki z moim serdecznym przyjacielem.....
Read More

Marta: 54 dni codziennej modlitwy

Właśnie skończyłam 3 nowenne do Królowej Świątyni w Pompejach. Każdą z nich rozpoczęłam w trudnym dla mnie momencie mojego życia, kiedy sama nie miałam sobie poradzić w natłoku problemów .
Read More

Sylwia: Jeden mały/duży krok do przodu…

Chce żyć dla Boga, Męża, Świata! Chcę być silną dla siebie i dla NAS!!! Dlatego nie ustajcie w modlitwie! Nowenna czyni cuda!!!
Read More

Joanna: Módl się ufaj i nie martw się !

A wszystkim zaświadczam ze Nowenna Pompejańska ma wielką moc!
Read More

Szymon: Tylko i wyłącznie Bóg

Witam.
Nowennę znalazłem przypadkiem. Znajdując się w bardzo trudnej sytuacji życiowej szukałem wszelkiego ratunku. Próbowałem sam sobie z tym poradzić i szukać pomocy od innych. Błąd… tylko i wyłącznie Bóg! Różaniec to dla mnie nie nowość i w sumie mam czas na te 3 części. Po pierwszej części nie widziałem żadnej poprawy mojej sytuacji. Po kilku dniach rozpoczęcia części chwalebnej… bum! Tak ot stał się ten cud którego pragnąłem. Z perspektywy kilku dni widzę że rezultaty są już od dawna. Tego nie da się opisać słowami. Do końca pozostało mi jeszcze kilkanaście dni i już planuję następną. Po pierwsze: Bóg!
Po drugie: trwaj!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Szymon: Tylko i wyłącznie Bóg"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Dzięki.

MK
Gość

TAK.TYLKO I WYLACZNIE BOG.TYLKO NA NIM MOZEMY POLEGAC!

Marzena
Gość
Marzena

Super 🙂

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.