Agnieszka: Świadectwo

Szczęść Boże wszystkim czytającym oraz tym którzy te i inne wpisy wrzucają na stronkę.W marcu tego roku zdiagnozowano u mnie guza odbytnicy.
Read More

Karolina: Otworzyły się oczy- Zaufałam

Szczęść Boże ! Nowennę Pompejańską odmawiałam kolejny raz, pokochałam tą modlitwę :) Moja obecna intencja dotyczyła " Zdania matury".
Read More

Łukasz: Prawdziwa miłość

Witam. Chciałem podzielić się swoim świadectwem. Po kilku wspaniałych latach w naszym małżeństwie przestało się układać i w końcu przyszedł ten moment gdy usłyszałem od żony, że mnie nie kocha i chce odejść. To był szok dla mnie, gdyż nie sądziłem, że jestem aż tak niedobrym mężem. Po jednej z...
Read More

Marek: prosiłem Maryję o pomoc w znalezieniu pracy

Tak jak obiecałem w nowennie o rozszerzaniu nabożeństwa do różańca świętego, tak oto przedstawiam swoje świadectwo. Moja droga z nowenną początek miała 10 lutego br., prosiłem Maryję o pomoc w  znalezieniu pracy. Chodziłem na spotkania, lecz nie zawsze warunki były do przyjęcia. Kończyły się oszczędności w domowym budżecie i robiło...
Read More

Karolina: Wiara w miłość

Witam nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać 17 lutego w intencji miłości, małżeństwa mimo iż jeszcze nie otrzymałam tego o co się modlę ale dostałam o wiele więcej poczułam miłość Jezusa. Dzięki nowennie Jezus dał mi spokój ogromną wiarę w jutro miłość i siłę do walki z szatanem i nieustannie czuje że JEST.
Read More

Renata: Pełnia szczęścia, miłości i pokoju

SzczęśćBoże
Jestem po trzeciej nowennie, ogromnie wdzięcznna Najświętszej mateczce za wyproszone łaski i za ‚bonus’, bo to co otrzymałam dodatkowo, uratowało moje życie. Jest to nawrócenie z katoliczki, w prawdziwie wierzącą. Poznałam Jezusa żywego i doświadczyłam działania Ducha Świętego. Jestem zauroczona szybkością i sposobem działania naszego Pana, które nie mieszczą się w naszych umysłach. Bliskość i stała obecność Boga daje mi siłę do tego, co odczytuję jako pragnienie Boga w poruszeniach otrzymywanych w modlitwie i idę za tym już bez żadnego strachu. Z lękliwej pesymistki stałam się pełną szczęścia, miłości i pokoju optymistką udzielającą się w wolontariacie. Wszystko postrzegam inaczej, pełniej.
Oczywiście zły bardzo walczył podczas każdej nowenny (przy pierwszej myślałam, że straciłam wszystko, dom rodzinę, przy drugiej atak na rodziców a przy trzeciej zmarł nagle mój ojciec chrzestny,) ale wytrwałam w modlitwie. Pamiętam, że w chwili słabości krzyczałm : ‚Bóg jest mocniejszy a ja jestem Jego córką. Nic mi nie możesz zrobic’.
Wszystko się ułożyło, rodzina jest razem.

Chwała Panu!
Nie poddawajcie się i nie ustajcie w tej pięknej modlitwie bo Bóg chce wylać na nas morze łask, czeka tylko abyśmy Mu na to pozwolili.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?