Aleksandra: Za radość serca i spokój duszy

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się słuchając konferencji ks.Piotra Glasa, słuchając co ksiądz mówi o Nowennie wydawało mi się niemożliwe odmawianie tylu częśći różańca , aż w końcu przyszedł dzień i zaczęłam ,odmawiałam z radiem różaniec ,bardzo mi to pomogło.Nowennę odmawiałam w intencji dziękczynnej ,ponieważ mam za co dziękować Panu Jezusowi i Matce Bożej.
Read More

Marzena: „Bóg czyni wszystko we właściwym dla nas czasie” św. Edyta Stein

Z perspektywy czasu widzę, że czas był na prawdę idealny
Read More

Edyta: Chwała Panu za wszelkie dobro i łaski

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus! Chciałabym złożyć świadectwo dotyczące otrzymania łaski uzdrowienia. Odmawiam już po raz czwarty Nowennę Pompejańską, aktualnie ta dotyczy zdrowia mojego męża, a zmagamy się z ciężką chorobą.Przeczytaj Edyta: Chwała Panu za wszelkie dobro i łaski
Read More

Iz: O niebo dla babci

Swoją drugą nowennę zaczęłam odmawiać w Wielkanoc tego roku. chcialam odmówić ją za duszę babci, która zmarła ponad 3 lata temu. Babcia zajmowała się mną, gdy byłam mała, mam wiele pieknych wspomnień z tamtego czasu, do dziś pamiętam momenty w których dawała całe swoje serce by spędzić z nami miło czas.
Read More

Grażyna: Uleczenie z raka

Mam jakiś taki wewnętrzny spokój i pewność, że Matka czuwa nade mną i moją rodziną, mimo moich wad i grzechów.
Read More

Rafał: Zachęcam do wytrwałości

Dziś rozpocząłem swoją 3 nowennę. Ta pierwsza była odmówiona przeze mnie troszkę niedbale, były to czasy studiów, krępowałem się swojego współlokatora. Modliłem się trochę tak jakby w ukryciu i wtedy postanowiłem ze przyjdzie kiedyś taki dzień ze odmowie cała nowennę z duma i podniesiona głowa. Minęło blisko dwa lata aż nadszedł dzień podejścia nr dwa. Do modlitwy zaprosiłem 10 bliskich mi osób – 7 wytrwało do końca. Każdy modlił się w swojej intencji, ale prosiłem byśmy każdego dnia modlili się za as samych o wytrwałość. Sam nie wiedziałem czy podołam, w pamięci utkwiły mi takie słowa jednej z modlących się osób „niekiedy miewałem trudności ze znalezieniem czasu, chęci i skupienia na odmówienie 5 tajemnic różańca. Dziś modlę się 15 tajemnicami bez większego problemu”. Moja intencja i prośba do Matki Bożej była o czystość przedmałżeńska. Nowenna modliłem się wraz z narzeczona. Nie spodziewałem się, ze będziemy w stanie dzięki nowennie zapanować nad porzadliwoscia. Zaczęliśmy modlić się 1 listopada skończyliśmy 24 grudnia. I przez te 54 dni nie było dnia kiedy czuliśmy się słabi, zmartwieni lub bezsilni w stosunku do pokusy. Szatan jest jednak przebiegły i nie poddaje się tak łatwo. Kilka dni po zakończeniu poczuliśmy słabość i obawę ze nie wytrzymamy jeszcze tych kilku miesięcy. Postanowiliśmy z nowym rokiem na nowo oddać się w matczyna opiekę. Być może nasza intencja wyda się niektórym dziwna, ale wiemy ze damy radę i zostawimy co najlepsze na sam początek naszej wspólnej drogi. Postanowiłem napisać te kilka słów dla osób, które być może również chciałyby żyć ze swym partnerem w czystości ale wydaje się im to niewykonalne. Błąd! Jest to jak najbardziej do zrobienia ale potrzeba modlitwy i zaangażowania dwóch osób. Módlcie się każdego dnia na różańcu i zapraszajcie do niego innych. Uwierzcie warto dzieją się cuda o których czasem nie mamy nawet pojęcia. Z Panem Bogiem !

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Rafał: Zachęcam do wytrwałości"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Takie świadectwa, jak Twoje Rafale, sprawiają, że z serca się uśmiecham:-)
Cudne!:-)

Magdalena
Gość
Magdalena

Przepiekne swiadectwo. Chwala Panu i obyscie byli swiadectwem dla jak najwiekszej ilosci mlodych ludzi ze z Bogiem wszystko mozna.

Ewa
Gość

Piękne świadectwo! Życzę Wam wytrwałości, szczęść Wam Boże 🙂

Marzena
Gość
Marzena

Przepieknie ze razem idziecie w czystości

Obrazki z nowenną pompejańską?