Monika: Zmieniła mnie modlitwa

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od swojej psychoterapełtki,nie czekałam tego samego dnia pobrałam aplikacje i zaczęłam się modlić o uratowanie małżeństwa i o nawrócenie męża.Zaczęły dziać się dziwnie rzeczy po tygodniu dostałam pozew rozwodowy(mój mąż miał kochankę do której nie chciał się przyznać.Nikt mi nie wierzył,że to co mówię jest prawdą,choć miałam wiele dowodów,bilingi,anonimy które wysłała mi kochanka męża.Mąż traktował mnie i dzieci bardzo źle.Znęcał się nad mną psychicznie i fizycznie,kazał się wyprowadzić z domu,naj bardziej zabijały mnie słowa).Chodziłam co niedziele do kościoła ale u spowiedzi nie byłam od wielu lat(Razem z mężem popełniliśmy błąd i wiem,że teraz za niego płacimy)Zrozumiałam,że muszę przemianę zacząć od siebie.Wyspowiadałam się tak szczerze całą spowiedź płakałam.Zły działał jeszcze silniej,1 listopada zaczęłam odmawiać następną nowenne za uratowanie rodziny,przez dwa tygodnie odmawiałam dwie w jednnym czasie nie było łatwo ale dałam radę.Powali się układa zaczynamy rozmawiać spędziliśmy razem Wigilię.Aktualnie od 25 grudnia odmawiam trzecią nowennę o przemianę serca męża zły dalej działa.Raniąc słowa z ust męża ale ja się mie poddaję.Wiem że Matka Boża czuwa i nie pozwoli nas rozłączyć zaufałam jej i wiem że mnie nie zawiedzie.Wiem że wiara i miłość zwycięży każde przeciwności losu i pogromi złego.

Kalina: Uwierz i ujrzyj spełnioną prośbę, a spełni się

Po rozpadzie kolejnego długiego związku na początku ubiegłego roku już poddałam się. Ileż razy można zostać zranionym, oszukanym, okłamanym. Chyba po prostu bywam naiwna, bo jakże inaczej to wytłumaczyć? Zupełnie zagubiona, niepewna co mam robić, udałam się do kościoła na rekolekcje i mniej więcej w tym samym czasie mama powiedziała...
Przeczytaj

Justyna: Opieka i łaski

Odmówiłam dwie nowenny. Pierwszą Nowennę zaczęłam odmawiać już w marcu, a drugą skończyłam 30 czerwca , dopiero dzisiaj się zebrałam ,żeby napisać to co otrzymałam od naszej Mateńki. Pierwsza Nowenna bardzo się różni od drugiej ,przede wszystkim tym , że w pierwszej ciągle czułam zdenerwowanie , niepokój , rozdrażnienie , a w drugiej spokój , który we mnie został do teraz .
Przeczytaj

Natalia: Podziękowanie za otrzymane łaski

Chciałabym tutaj ukazać swoje świadectwa i przeprosić Matkę Bożą, za tak długi czas zwlekania. Odmawiałam już sześć Nowenn Pompejańskich. Za każdym razem otrzymywałam wiele łask, o które nawet nie prosiłam.
Przeczytaj

Grazyna: Opiekuncza troska i opatrznosc Matki Boskiej w naszym codziennym zyciu!

Pisalam juz wczesniej jak Matka Boska mi bardzo pomogla w sprawach prawie niemozliwych do rozwiazania a jednak ona obraca to w szczesliwy zakonczenia sposob!
Przeczytaj

Michał: do czego Bóg mnie przeznaczył?

Wszyscy młodzi ludzie zadają sobie pytania: co w życiu chcę robić? do czego Bóg mnie przeznaczył? czego Bóg ode mnie chce? Rzecz ma się o powołaniu... O nowennie już gdzieś słyszałem. Szaleństwo - tak myślałem. (i tak jest; bez pomocy Boga nie da się odmówić tej nowenny. A pomagało wielu:...
Przeczytaj

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
M.ariaElżbieta TDorota Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Niech Wam Pan Blogoslawi i nie poddaj sie .Ja tez walcze o meza ktory robi dokladnje to samo.Chodz juz czasem brak mi sil i upadam to podnosze .Bo kto jak nie Bóg on ma byc nq pierszym miejscu.Jescze raz zycze wszelkiego blogoslawienstwa i opieki Matki Najswietrzej i jej Syna naszego Jezusa Chrystusa.

Elżbieta T
Gość
Elżbieta T

Rozumiem co czujesz walczę dwa lata ale tylko w Bogu sila nadzieja i wiara. Niech wam Pan Bóg błogosławi

M.aria
Gość
M.aria

Odmawiaj koronkę do Krwawych Lez Matki Bożej. Maryja powiedziała że szatan musi uchodzić z miejsca gdzie odmawiana jest ta koronka.