K:Dostawałam odpowiedz od Królowej Różańca Świętego

Chciałam złożyć świadectwo po odmówionej Nowennie Pompejańskiej. Modliłam się za pewnego chłopaka o potrzebne łaski dla niego.
Read More

Dorota: Działanie Matki Bożej widoczne było praktycznie od razu.

To tylko część łask, które otrzymałam, wszystkich i tak nie jestem w stanie zliczyć, i te są najbardziej widoczne. Te drobne też są, każdego dnia widzę jak Maryja powoli działa w moim życiu, i za wszystkie jestem ogromnie wdzięczna.
Read More

Adrian: Nie skończyłem jeszcze nowenny a już zostałem wysłuchany

Szczęść Boże. Jakiś czas temu rozstałem się z bliską mi osobą, z która byliśmy kilka lat. Mieliśmy wspólne, poważne plany, ale życie tak się poukładało, że rozstaliśmy się. Oboje to przeżyliśmy, ale bałem się, że druga strona długo nie będzie mogła podnieść się z tego ciosu. Przynajmniej twierdziła, że jestem tym jedynym. Rozstaliśmy się po mojej długo przemyślanej decyzji.
Read More

Krystyna: Dziękuję za wszystko co od Ciebie otrzymałam

Dziś kończę odmawiać 7 nowenne.Codziennie modle się od roku.O nowennie dowiedziałam się od najstarszej córki ,to ją zobaczyłam jak się modli.Pomyślałam może i ja spróbuje. Szybko odrzuciłam te myśl praca,dom,obowiazki nie podołam.Jednak ta myśl wracała. Pewnej niedzieli wieczorem bez wielkiego namysłu chwyciłam za różaniec i zaczełam się modlić.
Read More

Łucja: Wysłuchane prośby

Wiosną b.r. dostałam od znajomej katachetki w prezencie Miłujcie się. Lubiłam czytać, rozważać. To wydanie było wyjątkowe, ponieważ natrafiłam na modlitwę różańcową pompejańską. W życiu nic nie bywa przez przypadek, to Bóg tak chciał, podesłał mi to czasopismo.Przeczytaj Łucja: Wysłuchane prośby
Read More

Monika: Zmieniła mnie modlitwa

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od swojej psychoterapełtki,nie czekałam tego samego dnia pobrałam aplikacje i zaczęłam się modlić o uratowanie małżeństwa i o nawrócenie męża.Zaczęły dziać się dziwnie rzeczy po tygodniu dostałam pozew rozwodowy(mój mąż miał kochankę do której nie chciał się przyznać.Nikt mi nie wierzył,że to co mówię jest prawdą,choć miałam wiele dowodów,bilingi,anonimy które wysłała mi kochanka męża.Mąż traktował mnie i dzieci bardzo źle.Znęcał się nad mną psychicznie i fizycznie,kazał się wyprowadzić z domu,naj bardziej zabijały mnie słowa).Chodziłam co niedziele do kościoła ale u spowiedzi nie byłam od wielu lat(Razem z mężem popełniliśmy błąd i wiem,że teraz za niego płacimy)Zrozumiałam,że muszę przemianę zacząć od siebie.Wyspowiadałam się tak szczerze całą spowiedź płakałam.Zły działał jeszcze silniej,1 listopada zaczęłam odmawiać następną nowenne za uratowanie rodziny,przez dwa tygodnie odmawiałam dwie w jednnym czasie nie było łatwo ale dałam radę.Powali się układa zaczynamy rozmawiać spędziliśmy razem Wigilię.Aktualnie od 25 grudnia odmawiam trzecią nowennę o przemianę serca męża zły dalej działa.Raniąc słowa z ust męża ale ja się mie poddaję.Wiem że Matka Boża czuwa i nie pozwoli nas rozłączyć zaufałam jej i wiem że mnie nie zawiedzie.Wiem że wiara i miłość zwycięży każde przeciwności losu i pogromi złego.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Monika: Zmieniła mnie modlitwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Niech Wam Pan Blogoslawi i nie poddaj sie .Ja tez walcze o meza ktory robi dokladnje to samo.Chodz juz czasem brak mi sil i upadam to podnosze .Bo kto jak nie Bóg on ma byc nq pierszym miejscu.Jescze raz zycze wszelkiego blogoslawienstwa i opieki Matki Najswietrzej i jej Syna naszego Jezusa Chrystusa.

Elżbieta T
Gość
Elżbieta T

Rozumiem co czujesz walczę dwa lata ale tylko w Bogu sila nadzieja i wiara. Niech wam Pan Bóg błogosławi

M.aria
Gość
M.aria

Odmawiaj koronkę do Krwawych Lez Matki Bożej. Maryja powiedziała że szatan musi uchodzić z miejsca gdzie odmawiana jest ta koronka.

Obrazki z nowenną pompejańską?