Anna: Światełko w tunelu

Nie ustajemy w modlitwie
Read More

joanna: spokój, większa cierpliwość

Cóż ci mogę dać o królowo pełna miłości...Pragnę podziękować Matce Bożej za dobro,które spotkało mnie w trakcie odmawiania nowenny.Dwie pierwsze,nie zostały jeszcze spełnione,ale po drodze otrzymałam wiele łask.Byłam kilka razy na mszach o uzdrowienie co spotkało mnie to tylko odkąd zaczęłam nowennę.Przeczytaj joanna: spokój, większa cierpliwość
Read More

Joanna: Czyżbym odnalazła miłość?

Poczułam, że muszę napisać to świadectwo... by osoby które pragną miłości, UWIERZYŁY że Maryja ZAWSZE nas wysłucha... Moje świadectwo będzie długie... Zawsze byłam osobą bardzo wierzącą. Marzyłam o miłości, związku z osobą która nie będzie wstydzić się wiary, że pójdzie ze mną do kościoła, marzyłam o mężczyźnie który będzie dla...
Read More

Małgorzata: Dzięki Maryi zerwałam z ciężkim grzechem i nie chcę do niego wrócić

Szczęść Boże, Jestem w trakcie odmawiania Nowenny Pompejańskiej w intencji mojego przyjaciela. Zaczęłam ją odmawiać, gdy zauważyłam, że jedynie modlitwą mogę mu pomóc. Tak też się stało.
Read More

Aneta: Uzdrowiona z nerwicy

Zostałam również uzdrowienia z grzechów które stały na przeszkodzie aby w pełni uczestniczyć we mszy św. Moja wiara się bardzo umocniła. W moim małżeństwie zaczęło się lepiej układać i wiele innych spraw również.
Read More

Monika: Perspektywa zarobku

Moje pierwsze spotkanie z nowenna było rok temu ,ale ofiarowałam ją za zmarłego męża -wiec nie mogłam odczuć łaski cudu po jej zmówieniu.Kolejną nowennę rozpoczęłam jak w roku poprzednim od -1 listopada wraz z wszystkimi z ojcem Adamem Szostak.Kończyły mi się finanse ,nie miałam żadnych perspektyw nowego zarobku -własna działalność.I stała się cud ,jeszcze w części błagalnej podpisałam 3 umowy .Zaraz rozpoczęłam kolejną nowennę o miłość i super partnera -nawet jeśli przyjdzie mi poczekać na cud to warto.Mam już plany na kolejne nowenny ,uwielbiam tę modlitwę daje dużo siły ,uczy cierpliwości ,pogłębia wiarę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Monika: Perspektywa zarobku"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Chwała Panu! 🙂

Renata
Gość
Renata
Dziękuję za Twoje świadectwo. Wyczuwa się w nim Twój silny charakter. Jeżeli mogę prosić – zmów choćby jedną NP w intencji natychmiastowego, całkowitego i bezpowrotnego zakończenia bestialstwa wobec psów na tzw. festiwalach psiego mięsa /Chiny, kraje azjatyckie/ oraz brutalnego wykorzystywania psów w domach publicznych dla zoofilów /gdzie to się praktykuje, to znajdziesz sobie w internecie/. Niestety, takie rzeczy dzieją się w naszym podobno cywilizowanym świecie. W Polsce z kolei funkcjonują tzw. schroniska – mordownie, plaga wyrzucania psów na ulicę, znęcania się przez prywatnych właścicieli. Uważam, że jako chrześcijanie nie możemy przechodzić obojętnie wobec męczarni tych niewinnych i bezbronnych stworzeń. Nie… Czytaj więcej »
Roman
Gość

Eksport piesków rozwiązał by problem ze schroniskami u nas w kraju
To tak jak by hindusi zakazywali jeść wołowinę a żydzi wieprzowiny
Co kraj to obyczaj

Renata
Gość
Renata

Podłe jest to, co napisałeś. Widziałeś, co się dzieje np na festiwalu w Yulin? Jesteś praktykującym katolikiem? Jeżeli tak, to jak możesz to godzić z bestialstwem wobec bezbronnych zwierząt? Czego tu wymagać od ludzi wyznających inne religie lub nie wyznających żadnej , jeżeli katolicy potrafią reprezentować taki „poziom” myślenia.

enia
Gość

Renata nie warto zwracać uwagę na nicponia kąpanego w jehowych , raz jest Bartek innym razem Roman , to taka menda co szuka zaczepki .
Błogosławię wszystkich

Bogumila
Gość
Bogumila
Co za cynizm przebija z tych slòw. to tak jakby ktos chcial zlikwidowac wszystkich bezdomnych tylko dlatego, ze nie maja domu. I to ma byc postawa chrzescijanska? Pan Bòg stworzyl nie tylko czlowieka, ale i zwierzeta i rosliny i kazde stworzenie chce zyc. Pare dni temu jak co roku odbylo sie w Rzymie blogoslawienie zwierzat, ludzie poprzynosili nie tylko pieski, koguty i koty, ale i kozy a nawet i swinie jeden z kardynalòw w zastepstwie nieobecnego papieza poblogoslawil wszystkie zwierzeta… wszystko to co jest na tym swiecie jest nie tylko dla nas a do podzialu bowiem jak pisal sw Pawel… Czytaj więcej »
enia
Gość

Nic dodać nic ująć .Brawo p.Bogumiło

Magdalena
Gość
Magdalena

Renato, jestem w szoku! Masz potrzebę – módl się za zwierzęta.., jak możesz napastować składających tu świadectwa swojego życia do kontrowersyjnych intencji.
Lubię TU czasem zajrzeć, przeczytać coś ciekawego, czasem coś napisać…
Te forum spada na psy. Żal. Żenada. Wstyd.
Może administrator wymyśli jakieś rozwiązanie…

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?