Monika: Perspektywa zarobku

Moje pierwsze spotkanie z nowenna było rok temu ,ale ofiarowałam ją za zmarłego męża -wiec nie mogłam odczuć łaski cudu po jej zmówieniu.Kolejną nowennę rozpoczęłam jak w roku poprzednim od -1 listopada wraz z wszystkimi z ojcem Adamem Szostak.Kończyły mi się finanse ,nie miałam żadnych perspektyw nowego zarobku -własna działalność.I stała się cud ,jeszcze w części błagalnej podpisałam 3 umowy .Zaraz rozpoczęłam kolejną nowennę o miłość i super partnera -nawet jeśli przyjdzie mi poczekać na cud to warto.Mam już plany na kolejne nowenny ,uwielbiam tę modlitwę daje dużo siły ,uczy cierpliwości ,pogłębia wiarę.

Obrazki z nowenną pompejańską?

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
6 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
MagdalenaBogumilaeniaRomanRenata Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Chwała Panu! 🙂

Renata
Gość
Renata

Dziękuję za Twoje świadectwo. Wyczuwa się w nim Twój silny charakter. Jeżeli mogę prosić – zmów choćby jedną NP w intencji natychmiastowego, całkowitego i bezpowrotnego zakończenia bestialstwa wobec psów na tzw. festiwalach psiego mięsa /Chiny, kraje azjatyckie/ oraz brutalnego wykorzystywania psów w domach publicznych dla zoofilów /gdzie to się praktykuje, to znajdziesz sobie w internecie/. Niestety, takie rzeczy dzieją się w naszym podobno cywilizowanym świecie. W Polsce z kolei funkcjonują tzw. schroniska – mordownie, plaga wyrzucania psów na ulicę, znęcania się przez prywatnych właścicieli. Uważam, że jako chrześcijanie nie możemy przechodzić obojętnie wobec męczarni tych niewinnych i bezbronnych stworzeń. Nie… Czytaj więcej »

Roman
Gość
Roman

Eksport piesków rozwiązał by problem ze schroniskami u nas w kraju
To tak jak by hindusi zakazywali jeść wołowinę a żydzi wieprzowiny
Co kraj to obyczaj

Renata
Gość
Renata

Podłe jest to, co napisałeś. Widziałeś, co się dzieje np na festiwalu w Yulin? Jesteś praktykującym katolikiem? Jeżeli tak, to jak możesz to godzić z bestialstwem wobec bezbronnych zwierząt? Czego tu wymagać od ludzi wyznających inne religie lub nie wyznających żadnej , jeżeli katolicy potrafią reprezentować taki „poziom” myślenia.

enia
Gość
enia

Renata nie warto zwracać uwagę na nicponia kąpanego w jehowych , raz jest Bartek innym razem Roman , to taka menda co szuka zaczepki .
Błogosławię wszystkich

Bogumila
Gość
Bogumila

Co za cynizm przebija z tych slòw. to tak jakby ktos chcial zlikwidowac wszystkich bezdomnych tylko dlatego, ze nie maja domu. I to ma byc postawa chrzescijanska? Pan Bòg stworzyl nie tylko czlowieka, ale i zwierzeta i rosliny i kazde stworzenie chce zyc. Pare dni temu jak co roku odbylo sie w Rzymie blogoslawienie zwierzat, ludzie poprzynosili nie tylko pieski, koguty i koty, ale i kozy a nawet i swinie jeden z kardynalòw w zastepstwie nieobecnego papieza poblogoslawil wszystkie zwierzeta… wszystko to co jest na tym swiecie jest nie tylko dla nas a do podzialu bowiem jak pisal sw Pawel… Czytaj więcej »

enia
Gość
enia

Nic dodać nic ująć .Brawo p.Bogumiło

Magdalena
Gość
Magdalena

Renato, jestem w szoku! Masz potrzebę – módl się za zwierzęta.., jak możesz napastować składających tu świadectwa swojego życia do kontrowersyjnych intencji.
Lubię TU czasem zajrzeć, przeczytać coś ciekawego, czasem coś napisać…
Te forum spada na psy. Żal. Żenada. Wstyd.
Może administrator wymyśli jakieś rozwiązanie…