Paweł: modlitwa o miłość dziewczyny która mnie zostawiła

jakoś na początku marca moja dziewczyna odeszła ode mnie. bardzo mnie to zabolało nie mogłem sobie z tym poradzić, ciągle była w moich myślach w noce prawie bez snu itd..... nie wiem jakby się to skończyło bo chodziły mi już po głowie różne rzeczy(jestem niestety człowiekiem dość wrażliwym) gdyby nie...
Read More

Mena: Spokój i nadzieja

Wiedziałam, że niemożliwa jest poprawa całej sytuacji małżeństwa mojej siostry, ale prosiłam Maryję, żeby poukładała sprawy według Swojej Woli oraz o spokój wewnętrzny.
Read More

Anonim: W intencji męża i rodziny

Nowenne zaczęłam odmawiać pod koniec kwietnia w intencji mojej rodziny, męża, dzieci. Z mężem były problemy, ciągle nas zostawial, nie wracał po nocach.Bylo bardzo źle.
Read More

Eva: zawierzenie Bogu swojego panieństwa przez ręce Maryi.

Będę wszystkim do końca życia zaświadczać jak potężną siłą , bronią jest różaniec.
Read More

Grażyna: Dar Macierzyństwa

Razem z mężem przez kilka lat staraliśmy się o dziecko, ale niestety bezskutecznie. Pewnego dnia, podczas wizyty u kuzyna ze strony męża, wywiązała się rozmowa na temat odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Kuzyn zaszczepił w Nas nadzieję, żeby zawierzyć naszą prośbę Matce Boskiej Pompejańskiej.Przeczytaj Grażyna: Dar Macierzyństwa
Read More

Monika: Nie mocą naszą, ale Miłosierdziem Boga

Dziś 31. dzień mojej pierwszej nowenny i kolejne doświadczenie cudownego działania Boga i Maryi.
Nowennę odmawiam w intencji zdrowia dla mojego przyjaciela i o trafną diagnozę schorzeń, które od miesięcy go dręczą a kolejni lekarze rozkładają ręce.
Przyjaciel dostał skierowanie na kolejne badanie diagnostyczne. Nie jest zamożną osobą i nie ma pieniędzy na prywatne badania. Dzięki pewnemu zbiegowi wypadków, badanie, pierwotnie ustalone dopiero na czerwiec, a więc za pół roku, będzie mogło odbyć się już pojutrze. Wierzę że Matka Boża wyprasza u Boga łaski dla mnie, mojej rodziny i mojego chorego przyjaciela. Moja nowenna nie jest doskonała; nieraz nie mogę się skupić, mylę paciorki różańca czy odmawiam licząc na palcach. Nieraz zasypiam przed odmówieniem do końca, ale Maryja budzi mnie nagle w nocy tak bym mogła moja modlitwę dokończyć.
Również ja sama dostąpilam łaski Bożej i cudu w tym czasie. W wyniku wypadku, do mojego oka dostał się silny środek chemiczny. Cudem Maryi na oku nie ma śladu poparzenia.
Największą moją pokusą jest przerwać nowennę, gdy patrzę na moje życie: jak jestem grzeszna i że nie umiem zerwać całkowicie z grzechem. Cierpię ogromnie z wyrzutów sumienia, zwłaszcza w nocy; bardzo utrudnia mi to modlitwę, jestem bombardowana pokusami, nieczystymi myślami, później wyrzutami sumienia. Wiem jednak, że to szatan podpowiada by przestać odmawiać nowennę; tak, jakby mówił mi do ucha, że jestem bardzo grzeszna i że nie warto się modlić, bo Bóg i tak mnie nie wysłucha… Szatan to ojciec kłamstwa.
Powtarzam sobie wtedy, że jeśli wolą Boga jest dać łaskę zdrowia dla mojego przyjaciela, to nie dostąpi on jej że względu na żadne moje zasługi, ale przez wielkie miłosierdzie Boga. W takich chwilach modlę się też o siłę dla samej siebie. Wierzę, że Bóg również mi pomoże zerwać z grzechem i słabością, nawet jeśli zbyt często ulegam pokusom.
Wytrwajmy razem w modlitwie! Jest to potrzebne osobom, dla których prosimy o łaski, ale przede wszystkim nam samym.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
KatarzynaAnetaElamenaKatarzyna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Dariusz
Gość
Dariusz

Na pewno wytrwasz.
Piękne świadectwo.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Trwaj ja tez odmawialam kilka kilka lat temu teraz nie moge sie przelamc by znow odmawiac tez nie byly idealne ale Matka Boska wyprosila wiele lask nawrocenia czystosci czasami zdarza mi sie popasc znowu w grzec ale juz duzo zadziej wtedy jest spowiedz w ktora kiedys nie wierzylam za bardzo a teraz wim jak Pan dziala a wszystko dzieki M B Pompejanskiej

mena
Gość
mena

„Dusza zbroi się przez modlitwę do walki wszelkiej. W jakimkolwiek dusza jest stanie, powinna się modlić. Musi się modlić dusza czysta i piękna, bo inaczej utraciłaby swą piękność; modlić się musi dusza dążąca do tej czystości, bo inaczej nie doszłaby do niej; modlić się musi dusza dopiero co nawrócona, bo inaczej upadłaby z powrotem; modlić się musi dusza grzeszna, pogrążona w grzechach, aby mogła powstać. I nie ma duszy, która by nie była obowiązana do modlitwy, bo wszelka łaska spływa przez modlitwę” (Dz. 146).

Ps.
Też uważam ,że piękne świadectwo .Masz fużo miłości dla bliźniego a to najważniejsze.

Ela
Gość
Ela

Pięknie opisałaś swoje zmagania w wyrwaniu na modlitwie. Dziękuję

Aneta
Gość
Aneta

Dziękuję. To odp na moją ostatnią wątpliwosc. Chwała Bogu.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Chyba więcej niż mniej osób,doświadcza pokus,zniechęcenia i niestety tego szeptu zła w trakcie modlitw.Miewam podobnie,ale jestem uparta i jak coś zacznę,zawsze dokańczam,a do tego ,czuję jak wielką modlitwa ma moc.Wielu błogosławieństw i łask Matki Najświętszej dla Pani!