Dorota: Maryjo dziękuję za Twą pomoc

Dziękuję z całego serca Maryi i Panu Jezusowi, że zmienili moje życie
Read More

Katarzyna: Wyszłam z mroku, złapałam drugi oddech

Nie mogę w to uwierzyć do teraz, że tak potrafiło się wszystko odmienić
Read More

Anna: cud poczęcia

Witam wszystkich, którzy wierzą i czekają... Pierwszą NP odmówiłam w zeszłym roku w intencji poczęcia dziecka, kolejna NP była poświęcona intencji o zdrowie mojej mamy, która miała przeszczep szpiku. Dziś po pół roku od skończenia nowenny składam świadectwo. Przeczytaj Anna: cud poczęcia
Read More

Anna: Mnogość łask

Nowennę pompejańską odmawiam już po raz czwarty, za każdym razem odmawiałam ją w innej intencji. Mam wielką nadzieję i ufność, że również i tym razem Maryja mnie wysłucha. Modliłam się o pomyślny przebieg studiów - i obecnie kończę doktorat. Modliłam się o miłość - i znalazłam najwspanialszego mężczyznę, który jest moim przyjacielem, wsparciem i z którym wspólnie planujemy życie.
Read More

Felin: W intencji pracy i małżeństwa

Pierwszą nowennę odmówiłem w intencji pracy. Prowadzę 1-osobową firmę świadczącą usługi. Był to okres strasznej posuchy, żadnych zamówień, żadnego dochodu. Nie pamiętam gdzie pierwszy raz przeczytałem o Nowennie Pompejańskiej, ale pomyślałem że spróbuje. W końcu miałem dużo czasu :) Po tygodniu odmawiania, zaczęły spływań nowe zlecenia, i tak przez tydzień!
Read More

Marzena: Niezwykła moc modlitwy

O tej niezwykłej mocy modlitwy NP przekonałam się, gdy mój mąż bezskutecznie poszukiwał pracy. Trwało to kilka miesięcy, co spowodowało, iż powoli popadał w depresje i tracił nadzieje na jej znalezienie. Wtedy siostra podsunęła mi Nowennę Pompejańską i wraz z mężem zaczęliśmy ją odmawiać, gdy kończyliśmy część błagalną pojawiła się realna szansa na podjęcie pracy za jakiś miesiąc. Tak też się stało.Mąż i ja byliśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni za wielką łaskę. Maryja zatroszczyła się nawet o najmniejszy drobiazg, o który prosiliśmy. Dostaliśmy dosłownie wszystko, a nawet coś”gratis” .
Przekonaliśmy się o wielkiej skuteczności NP , trzeba tylko modlić się z wielką ufnością i wystrzegać się grzechu (być fer wobec Boga).
Właśnie skończyłam odmawiać piątą nowennę i za każdym razem czuję działanie Boga, choć nie jest ono tak gwałtowne jak za pierwszym razem. Ta modlitwa zmieniła również mnie i moje spostrzeżenia.
Jeszcze nigdy nie zawiodłam się na Maryi, za każdym razem spieszy mi z pomocą jak troskliwa Matka i za to Jej dziękuję.
Marzena

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?