Marzena: Niezwykła moc modlitwy

O tej niezwykłej mocy modlitwy NP przekonałam się, gdy mój mąż bezskutecznie poszukiwał pracy. Trwało to kilka miesięcy, co spowodowało, iż powoli popadał w depresje i tracił nadzieje na jej znalezienie. Wtedy siostra podsunęła mi Nowennę Pompejańską i wraz z mężem zaczęliśmy ją odmawiać, gdy kończyliśmy część błagalną pojawiła się realna szansa na podjęcie pracy za jakiś miesiąc. Tak też się stało.Mąż i ja byliśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni za wielką łaskę. Maryja zatroszczyła się nawet o najmniejszy drobiazg, o który prosiliśmy. Dostaliśmy dosłownie wszystko, a nawet coś”gratis” .
Przekonaliśmy się o wielkiej skuteczności NP , trzeba tylko modlić się z wielką ufnością i wystrzegać się grzechu (być fer wobec Boga).
Właśnie skończyłam odmawiać piątą nowennę i za każdym razem czuję działanie Boga, choć nie jest ono tak gwałtowne jak za pierwszym razem. Ta modlitwa zmieniła również mnie i moje spostrzeżenia.
Jeszcze nigdy nie zawiodłam się na Maryi, za każdym razem spieszy mi z pomocą jak troskliwa Matka i za to Jej dziękuję.
Marzena

Anna: Od pierwszego listopada rozpoczęłam Nowennę za dusze w czyśćcu cierpiące

Odmawiam Nowennę Pompejańską już od pięciu lat. Pierwszy raz dowiedziałam się o niej przeglądając internet, natychmiast tego dnia zaczęłam ją odmawiać.
Przeczytaj

Babcia: Przebaczenie stało się faktem!

Od kilkunastu lat trwał konflikt pomiędzy moją babcią, a bratową, przez co babcia nie mogła spotykać się ze swoim bratem i rodziną. Widziałam jak bardzo cierpi z tego powodu, jednak to wszystko ofiarowała Bogu.
Przeczytaj

Katarzyna: Znów zapanowała zgoda, radość i miłość

Kiedy pierwszy raz usłyszałam o nowennie pompejańskiej, pomyślałam, że trzeba mieć wielki powód aby podjąć się tak potężnej modlitwy np. zdrada lub nowotwór. Dostałam wtedy od znajomej obrazek z "instrukcją" do odmawiania nowenny. Włożyłam ją do portfela by czekała na tzw. lepsze czasy. Długo nie musiała czekać. Po kilku miesiącach mąż oświadczył, że ma kochankę, nie może bez niej żyć i na pewno nie zostawi jej, chociaż ode mnie też nie zamierza odejść. Dla mnie to był szok, bo kochałam go bardziej niż nasze dzieci i wierzyłam mu bardziej niż sobie. Nawet po 18 latach małżeństwa był dla mnie księciem z bajki.
Przeczytaj

B.M.K.: swiadectwo

I to wszystko na nowo przywróciło mi nadzieję, przypomniało gdzie powinnam szukac pomocy.Od tego czasu nie miałam już tego dołującego uczucia beznadzieji, jasne, bałam sie ale to nie była juz rozpacz.
Przeczytaj

Wymodlone małżeństwa

Nowennę pompejańską odmawiam nieprzerwanie od 20 sierpnia 2013 roku. Prosiłam w wielu intencjach, a szczególnie o nawrócenie córki, która mieszkała z narzeczonym bez zawarcia małżeństwa. Ślub córki odbył się 16.08.2014 roku. Dziękuję Matce Bożej Pompejańskiej za wysłuchanie mojej prośby. Ponadto otrzymałam wiele łask, których się po prostu nie spodziewałam. Modlę się w dalszym ciągu i wiem, że jestem pod opieką Matki Bożej Pompejańskiej.
Przeczytaj

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o